Jump to content
BulForum.com

Koi kakvo slusha


ZGAN

kakuv e osnovniqt stil muzika slushan ot vas  

365 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Slusham Rainbow,Yngwie M.,Helloween,GammaRay,Rhapsody,Camelot,BonJovie,i dr.takiva ot rocka-t.e.-po-meki.

Slusham i disco,ama staro.

Nay-haresvam obache neshtaot roda na Vanessa Mae,Bond i Laureat.

Iztrili sa mi posta,v koyto obyasnyavah,che ne mrazya po princip ciganite,a ciganskata muzika.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

Az slusham radio GONG.

Haresva mi sqkakva muzika, stiga da mi dopada, bez zna4enie janr, stil izpulnitel i t.n.

Ne moga da slusham edinstveno vulgaren BG rap i 4alga kato razni shamari i Vankovci tam ili "Ax banana" - tiq sa NO COMMENT par4eta.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Аз най- много слушам саундтрака на Властелина на Пръстените и този на Гладиатор.

Иначе ме кефят Nightwish и Metallica малко LP, Korn и Evanescence

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

moga da vi kaja 4e kato po4nem ot beatles minem prez deep purple i whitesnake i prodaljim s queen i stignem do Static-x SoaD Dimmu borgir Korn i tuk tam Fear Factory se izredi vsi4ko koet ponasq du6ata mi :) aaaa i da ne zabravqme klasiki kato Darth veidar ku4ek twa pravi izkliu4enie :) predpolagam 4e nqma 4ovek tuk koito da ne me podrepq osven nekoi mi6o fake ili mega Aneliq fen :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Слушам house,техно,денс,чалга...Само не понасям метъл и рап,щот мразя да ми се дерат някви ненормалници или да ми се карат негри...Лично мнение,кой квот го кефи :)

Link to comment
Share on other sites

Metal rulez we will never die.Metala i hard rock-a sa the best.mnogo se kefq na bulgarskiq hard core mom4etata praviqt mnogo ka4estveni ne6ta,no ina4e klasikata si e klasika-samo kato 4uem za grupi kato ManoWar , Iron Maiden,

Black Sabbat , Ozzy Osbourne , AC/DC i ve4e znaem z kakvo stava duma .

No vse pak trqbva da ima i uvajenie kam drugite stilove nezavisimo dali govorim za 4alga ili rap. No vse pak da ne zabravqme 4e metal rulez :music

:punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

mi zna4i slu6am 4alga,4erno,dance,house...vsi4ko kaji-re4i.to vqrno 4e e hubavo 4ovek da se kefi na opredelen stil v muzikata,no horata trqbva da mogat da slu6at razli4ni ne6ta.primer:ima rapari naprimer deto kato 4uqt nqkva 4alga peseni4ka i vapreki 4e sa rapari kazvat 4e specialno tazi pesen im haresva.dokato nqkoi metali kato po4nat 4e samo tazi muzika sa6testvuva i otri4at vsi4ko drugo...napravo me drazni.no ob6to vzeto sma na mnenieto 4e 4ovek trqbva da ima raznostranni muzikalni interesi..:P

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...