Jump to content
BulForum.com

Koi kakvo slusha


ZGAN

kakuv e osnovniqt stil muzika slushan ot vas  

365 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Именно! Налага се навсякаде, а пък и като я прослушаш малко не е чал толкоз лоша. Все пак за купон не става някоя супер изродска метълска песен, или някоя супер немелодично рап нареждане. Така, че...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply
Все пак за купон не става някоя супер изродска метълска песен

Хахахаха това пък кой ти го каза.Който и да е МНОУ ЯКО ТЕ Е НАРЕДИЛ братле.Ша ме утрепеш ве майна...хахахах

Link to comment
Share on other sites

Все пак за купон не става някоя супер изродска метълска песен, или някоя супер немелодично рап нареждане. Така, че...

А бе не знам това Godsmack - I Stand Alone дали е метъл, но ако е, всеки път нещо като празнуваме като я пусна всички се разбиват на нея, ама всички :D Затова не мога да кажа, че метълът е тъп понеже има много здрави изпълнения :)

Link to comment
Share on other sites

Underground HiP hOp

тфа е музиката :)

но иначе слушам кфото ми туснат :)

но най жече Хип ХоП

но и пънк,ска,грyнч и мнооо оше :)

:punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

В тая тема трябваше да има и избор "друго".Все пак тези стилове не изчерпват на пълно музикалните предпочитания на всички.Пък какво слушам си ми го пише в Intersts.

Link to comment
Share on other sites

Аз си слушам по принцип всичко (без чалги, гюбеци и т.н., както и да им викате), стига да е хубаво... Ама любимото си ми е черничкото, де... Хе, няма други като DMX и ICE CUBE (мое си мнение, да вземе да се обиди някой!) :punk

Link to comment
Share on other sites

Ghetto_Freak какво е грйнч?За пръв път чувам за подобен стил музика!Данеби да е грЪнч?Аз случам пънк, ска, хардкор и ОЙ!, но най-много пънк.

 

 

 

да де ГРЪНЧ :)

малко кофти ми е да пиша сас КИрилица :(

Link to comment
Share on other sites

Аз си слушам по принцип всичко (без чалги, гюбеци и т.н., както и да им викате), стига да е хубаво... Ама любимото си ми е черничкото, де... Хе, няма други като DMX и ICE CUBE (мое си мнение, да вземе да се обиди някой!)  :punk

Taka e!Po4ti wseki stil ima po ne6to hubawo.Az slu6am muzika(ne 4alga)spored nastroenieto si.No mislq,4e kakto i da se 4uwstwa6 winagi mozhe6 da si pusne6 klasi4eska muzika i da i se nasladi6.Ne 4e po cql den towa slu6am,no smqtam,4e e uniwersalna i mozhe6 da nameri6 wsi4ko w neq.Ina4e me kefi pop-muzikata.Naposledyk me kefi Joss Stone.
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

deep house,vocal trance,goa trance,classic techno trance... :music

Link to comment
Share on other sites

Знаех си, че металурзите сме мнозинство тук! :))

Иначе слушам доста течно, малко сухо (^-), добре де, без водоравното чувство за хумор, доста електроники слушам, класическата музика е нещо невероятно за мен, Enigma не знам към кой стил да ги "турна" и... и все пак метъла рулира :Р

Link to comment
Share on other sites

Chillout и предимно класически Chillout-чета тва за вкъщи де иначе стабилно сръбско гръцко и чалга по кръчмите с ракии и кючекчини :beerchug Техно партитата също ме разбиват но там става дума за синтетики и такива глупасти пък гледам да се ограничавам от тях иначе Chillout-а управлява !!! :gangstah:

 

П.П.ААА щях да забравя джазирания House мноо ме кефи сащо и като цяло джазирани парчета ако може дори някои да ми препоръча ще съм му благодарен :love

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...