Jump to content
BulForum.com

Koi kakvo slusha


ZGAN

kakuv e osnovniqt stil muzika slushan ot vas  

365 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 187
  • Created
  • Last Reply

stranno , tolkova li e NOV i NEPOZNAT stilyt , kojto sym ubeden , che ogromna chast ot vas go slushat ( makar i bez da obryshtat osobeno vnimanie ) kato izliazat niakyde ia na kafe , ia na bar - HOUSE ?

niamam predstava zashto v nikoe edno reply do sega ne se spomenava...

Link to comment
Share on other sites

Heavy && Rock two thumbs up.

Но това си го слушам главно вкъщи. Кефят ме както и по-heavy парчетата, така и баладите. Преди слушах много Deep Purple и Iron Maiden, но вече слушам почти винаги нови и различни неща, защото не съм муджахидин да признавам само моето.

В този ред на мисли имам 2 диска MP3 metal&rock ballads, които съм свалял от data.bg. Компилациите са дело на guardian.hit.bg и са добре подбрани. Ако има интерес бих ги качил направо като ISO-та - така ги и свалях.

Навън слушам доста неща - house, pop, че и попфолк, където се срещат и добри неща. БГ музиката също ми харесва.

Link to comment
Share on other sites

аз па си слушам чалга и тва е!

не че другите стилове не ми харесват, ама в последно време много често ми се случва да сам некаде на маса и на пиене, а тогава най-много чалга варви. А преи една година бях много против чалгата, обаче се промених и вече ич не си права труда да оплювам някой стил, което е напълно излишно

Link to comment
Share on other sites

Ами аз сам слу6ал вси4ко но запо4нах с фолклор и сега си го слу6ам.Но o6te се слу4ва понякога да си пускам Godsmack,The doors,Nirvana,no towa se slu4wa wse po rqdko

Link to comment
Share on other sites

Слушам тежка електронна музика (Pink Floid, Kraftwerk, Vangelis...), класика (Bach, Vivaldi, Mocart...), техно (кво да е...) и як рок (Rainbow, Black sabbath...)

Link to comment
Share on other sites

Дядо слуша стари групи... В музиката съм 30-40 години назад. Хардрок - Сабат, Ози, Цепелин, Пърпъл и производните му. Откачени работи - Велвет, Запа. И още много знайни и незнайни - Б.Дилън (рядко), Джоплин, Рок`н`Рол, Праймъс, Кюър... Абе много са. Но чалга слушам само на етапа от купона, в който вече нищо не чувам...

Link to comment
Share on other sites

А, да за чалгата и аз съм така, но много държа на пиене и трудно прескачам тази бариера да я слушам без да я чувам!

Link to comment
Share on other sites

Хмм. Чуй David Martone, A Demon's Dream най-вече. Не е толкова затворено като JS (не че той е...), но може да ти хареса.

Eric Sardinas може също да ти хареса, но той има по-изчанчено 'native US' звучене.

Eric Johnson е по-мек и приятен за слушане и вероятно ще ти допадне най-много. Чуй Ave Maria ако я имаме. Също така Camel's Night Out, S.R.V, etc.

Cyril Achard има по-групарски, сякаш, песни, но са готини. Един от малкото френски китаристи в този стилов кръг.

 

And so on...

Dreamer, мерси много. В момента свалям Eric Johnson и наистина ми харесва. Другите после.

Бих ти била много задалжена, ако направиш малък списък с имената на китаристи от рода на Satriani и Johnson. Можеш да пропуснеш тези, които вече изброи. :)

Link to comment
Share on other sites

big offtopic:

Без да се правя на интересен бих искал да поясня нещо и на двете страни ... рока според мен лично произлиза от блуса .. а пък голяма част от изпълнителите на блус са били черни така че няма кво да се пънеш .. онези с бръснатите глави слушат за твое сведение реге .... доста карибски рок нали ??? няма кво да се пънеш ... никой не те е питал къде си живял .. темата беше какво слуша .. е не кой къде е живял нали ??? или ква музика мразиш ... или кви хора мразиш ... голям оfftopic ...

и тук искам да помоля админите на не те наказват заради расизма ... или нещо друго а заради туй че пишеш глупости дето не им е мястото в тоз пост. преди имаше потребител със свастика за аватар, но той не е бил предупреждаван заради това. поне за едно нещо си прав това че те заплашват не ги прави по-добри от теб.

Фуцк тхе ауторитъ :>

Against All Autority :P

Link to comment
Share on other sites

prestanete s offtopic glupostite ot sega natatak ili pishete s 5-6 dumi /maximum/ kakuv stil slushate ili izobshto ne postvaite...basi ligotiq do shiq

Link to comment
Share on other sites

Metal Rulzz! :punk Radvam se 4e ima hora kato vas deto slu6at qka muzika i ima kvo da si kajem(...ne samo metalite de:))Siguren sam 4e ste q slu6ali ama koito slu6a metal da si svali na Kreator Violent Revolution.Taq pesen proso me razmazva, a koito ne slu6a metal probvaite pesenta- moje da vi haresa... :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...