Jump to content
BulForum.com

Всичко за Need For Speed Undercover


NeRoX

Recommended Posts

Need For Speed: Undercover

75068478148ad4295e56ed.png

 

Джон Ричитело, главният изпълнителен директор на Electronic Arts, обяви, че канадското подразделение на компанията работи върху нов Need For Speed, носещ подзаглавието

„Undercover”.

Ричитело е убеден, че новото заглавие от поредицата ще представлява „много по-добра игра” от предишната, отчасти благодарение на по-задълбочения си сюжет. Той допълва, че разработката на Undercover ще продължи значително по-дълго от преди, до момента на нейното излизане, по-късно тази година.

Г-н Ричитело признава, че разработчиците от EA Canada са били „измъчвани”, като се трудели почти непрекъснато върху поредицата в продължение на осем години.

„Поради тази причина е трудно те да бъдат иновативни всяка година”, коментира той.

Главният изпълнителен директор на EA хвърли поглед и върху миналогодишния Need For Speed Pro Street, като според него играта била „прилична, що се отнася до геймплея”. И все пак, Ричитело признава, че не е била достатъчно добра.

По думите му Undercover ще бъде много по-сполучлив и до голяма степен ще бъде повлиян от екшън филми като „Транспортер”, да речем.

 

Дата на излизане: 18.11.08 г.

Screenshot-и от играта: ТУК

Трейлъри на играта: ТУК

 

Когато излизат нови неща ще допълвам. Явно от EA отиват в друга посока, но дали ще се провалят отново или ще успеят ще разберем есента най-вероятно. Лично аз смятам, че е време да намерят правилно място на поредицата, за да си върне тя старата сила колкото и и невъзможно да звучи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Да , много време работиха над нея ... само няма и година .

Дано наистина е хубава , че все по-лоши взеха да ги изкарват .

Иначе пак ще се играе , но няма да е толкова интересна и при първото превъртане ще писне на човек ако от еа се прецакат пак .

п.п. Надявам се този път да е нещо много добро , а не като последните игри от поредицата .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Да , много време работиха над нея ... само няма и година .

Дано наистина е хубава , че все по-лоши взеха да ги изкарват .

Иначе пак ще се играе , но няма да е толкова интересна и при първото превъртане ще писне на човек ако от еа се прецакат пак .

п.п. Надявам се този път да е нещо много добро , а не като последните игри от поредицата .

:laughing:

Абсолютно съм съгласен. Аз лично само превъртал най-много пъти NFS: U около 10 пъти. И вече последния път доста ми писна. Може би най-добрата игра до сега. Другите доста по-малко. Специално за мен най-слабата игра е NFS: U2, но нека да не се отклоняваме и да пишем само по тази бъдеща версия на играта. :)

Link to comment
Share on other sites

аз до колкото четох някъде екипа който ще прави новото NFS ще е друг .....

Главният говорител ли шеф ли незнам искал да им даде почивка на екипа които правили играта

Екипа им бил от млади таланти .....

Link to comment
Share on other sites

"Екипът", не е екип, а 2 екипа... 1 екип досега правеше цялата поредица от има няма 8 години насам. Тях леко ги пенсионираха и сега на тяхно място има 2 нови екипа, които са натоварени с вкарване на нова история... колкото това е възможно... нов имидж на играта и естесвено нов фешън вид. Иначе темата много от рано бе хора. Тя играта само една снимка има и темата е налице. Поне клипче да имаше... така да има какво да се коментира, а сега какво ще стане? Всеки ще си казва надеждите и накрая темата затлачена от глупости.

Link to comment
Share on other sites

"Екипът", не е екип, а 2 екипа... 1 екип досега правеше цялата поредица от има няма 8 години насам. Тях леко ги пенсионираха и сега на тяхно място има 2 нови екипа, които са натоварени с вкарване на нова история... колкото това е възможно... нов имидж на играта и естесвено нов фешън вид. Иначе темата много от рано бе хора. Тя играта само една снимка има и темата е налице. Поне клипче да имаше... така да има какво да се коментира, а сега какво ще стане? Всеки ще си казва надеждите и накрая темата затлачена от глупости.

Ами имаш право, но съм фен на поредицата и реших да я пусна при първото инфо затова ще се сдържаме от безсмислени постове и ще чакаме ново инфо. :) Иначе аз бих ви посъветвал да не бъдете толкова скиптично настроени към заявения нов имидж от ЕА. НИщо не се знае какво ще се получи и може да ни изненадат доста добре.

Link to comment
Share on other sites

Ето едно инфо.

И ако видите това да знаете, че всичко е фейк.

"Екипът", не е екип, а 2 екипа... 1 екип досега правеше цялата поредица от има няма 8 години насам. Тях леко ги пенсионираха и сега на тяхно място има 2 нови екипа, които са натоварени с вкарване на нова история... колкото това е възможно... нов имидж на играта и естесвено нов фешън вид. Иначе темата много от рано бе хора. Тя играта само една снимка има и темата е налице. Поне клипче да имаше... така да има какво да се коментира, а сега какво ще стане? Всеки ще си казва надеждите и накрая темата затлачена от глупости.

Не се притеснявай ся всеки ще започнат редовните коментари, дето ако отвориш старите теми ще ги има същите (не че и аз не съм участвал :bgrin: ) и някой шеф ще е така добър да затвори временно темата.

Ама тая година аз няма да се включа. От мен ще има само един голям ср. пръст за EA. Всяка година уж играта ще е най-най и накрая е най в сещате се къде.

Тая година няма да я очаквам и да се занимавам толкова с нея колкото с предишните версии. Като излезне ще си дръпна пиратската версия (повече не заслужава) и ако вземе да ми хареса няма да си купя оригинала, ама ще кажа евалла, съживихте се и направихте нещо най-накрая. Тогава ще намеря това свое мнение, ако все още стои, ще го цитирам и ще кажа "Сгреших".

Link to comment
Share on other sites

Добре ще е ако вземат да измислят нещо out-of-the box със тия 2 екипа,че псоледните няколко от поредицата просто ги бяха направили малко по-лъскви и с други коли...

Link to comment
Share on other sites

Съмнява ме да излене нещо хубаво само ще иска някъв извънземен компютър

Като гледам ГеймПлейовете на предните 2 НФС-та си мисля че няма да е много интересна, но ще видим като излезне :)

Link to comment
Share on other sites

след толкова много части от поредицата е нормално да има все повече недоволни.

 

за мен след ъндърграунд 1 и 2 всичко е боза :music

 

играл съм ги частите, но за сравнение - за ъпдърграунд 2 си купих нов комп :woot

 

мост уонтида го играх на добър комп май след близо година и изобщо не съм го мислил един вид...

 

про стрийт пък само го пуснах да го видя и го изтрих B)

 

новият даже няма да го свалям, щото няма изобщо да ми стартира...и честно - не ме интересува, искам ли състезания с коли, качвам си пак нфс ъндърграунд 1 или 2 :punk

Link to comment
Share on other sites

След Carbon и Pro Street просто нямат право на грешки. Толкова слаби бяха и двете, че няма на къде повече :angry1

Link to comment
Share on other sites

За мен след hot pursuit 2 не стуват. Нито underground, нито по новите. Most wanted ставаше горе долу, но и тя беше само за едното превъртане на мисиите.

Link to comment
Share on other sites

Спрете с глупавите постове и чакайте ново инфо за играта иначе темата ще бъде заключена. Никой не се интересува кои са ви любимите nfs-та... :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

LogoNFSWhiteMed.gif

nfsundercoverlogoinprogil2.jpg

 

Need For Speed Undercover

 

Джон Ричитело, главният изпълнителен директор на Electronic Arts, обяви, че канадското подразделение на компанията работи върху нов Need For Speed, носещ подзаглавието

„Undercover“.

Ричитело е убеден, че новото заглавие от поредицата ще представлява „много по-добра игра“ от предишната, отчасти благодарение на по-задълбочения си сюжет. Той допълва, че разработката на Undercover ще продължи значително по-дълго от преди, до момента на нейното излизане, по-късно тази година.

Г-н Ричитело признава, че разработчиците от EA Canada са били „измъчвани“, като се трудели почти непрекъснато върху поредицата в продължение на осем години.

„Поради тази причина е трудно те да бъдат иновативни всяка година“, коментира той.

Главният изпълнителен директор на EA хвърли поглед и върху миналогодишния Need For Speed Pro Street, като според него играта била „прилична, що се отнася до геймплея“. И все пак, Ричитело признава, че не е била достатъчно добра.

По думите му Undercover ще бъде много по-сполучлив и до голяма степен ще бъде повлиян от екшън филми като „Транспортер“, да речем.

 

ДАТА НА ИЗЛИЗАНЕ : 18 НОЕМВРИ 2008 ГОДИНА

СНИМКИ ОТ ИГРАТА : ТУК

ТРЕЙЛЪР НА ИГРАТА :

 

ТЕМАТА ЩЕ СЕ ОБНОВЯВА ЧЕСТО !

Link to comment
Share on other sites

играта я развалиха мн отдавна кво се пънат още

трябваше да спрат да се запомни със хубаво

или поне след нфс ъндъргроунд да изчакат малко да излязат вече игрите с по хубава графика ако мога така да се изразя и да направят нещо хубаво не както се вика оставиха си ръцете

според мен поне е така

На същото мнение съм - до underground 1 беше зверска, натам стана помия...но дано наистина този път има някаква съществена разлика. И да вкарат малко повече италианки, че ако не друго поне за това да си я сваля :D

Link to comment
Share on other sites

Абе по принцип цялата поредица е легенда и с изключение на една -две повечето игри са доста хубави аз лично ъм силно разочаован от последната и се надявам новата да е по-запомняща се :)

Link to comment
Share on other sites

Новият Need for Speed през ноември!

 

Electronic Arts потвърдиха, че Black Box разработват новия Need for Speed Undercover и че геймката ще излезе на пазара през идния месец ноември. И по-точно - на 18-ти.

Това, което я отличава от предишните издания, е че върху нея е работено доста повече време.

Need for Speed: Undercover ще акцентира върху историята, която ще бъде вдъхновена от екшън филми като "Транспортер".

 

Източник http://www.pcmania.bg/

Link to comment
Share on other sites

Тъй като имаше 2 еднакви теми за тази игра, по желание на автора на първата, а и по правилата, сливам двете в една и ще помоля да разводнявате постовете си извън конкретната игра.

Link to comment
Share on other sites

Искренно се надявам тази година от EA да се бръкнат по-надълбоко и да закупят правата на повече коли. Имайки предвид, че въобще не са бедни, а други игри с много по-малък бюджет предлагат много повече возила е безсрамие. Само още като се види листа с автомобилите ще можем да разберем много за играта от рано. Ако се опитат да ни пробутат същите брички, които ни пробутват от 3 игри насам аз ще я отпиша преди и да съм я играл. Ако листа е дълъг и пълен с екзотични и интересни модели можем да се надяваме най-накрая на нещо по-добро. А и идеята с наблягането на историята не е лоша. Последната игра, в която се опитаха да ни пробутат история беше Most Wanted и трябва да признаем, че резултата не беше никак лош. Още едно от нещата, които ме притеснява обаче е скрииншотовете, които ми приличат досущ като на Most Wanted. Все пак не искама старата песен на нов глас, а нещо свежо и ново. И дано няма глупостите от ProStreet (тази голяяяяма грешка), защото това ще е още един фактор за осирането на играта. Въпреки това имам голям интерес към цялата работа, защото съм голям фен на поредицата и следя с голям интерес инфото покрай всяка нова игра. Досега ми се наложи да пропусна само ProStreet поради недостиг на конски сили в PC-то :lol: , но и не съжелявам, защото играта беше пълен боклук. Сега сме тунинговани и чакаме новата част. :lol: :)

Link to comment
Share on other sites

...До автора на темата нека да добави в главната страница постерчето :) оригиналното е

Дано само наистина е оригиналното... А и това можеше да ми го пратиш на ЛС. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...