Jump to content
BulForum.com

Всичко за Need For Speed Undercover


NeRoX

Recommended Posts

И аз съм на мнение, че играта е доста зле. Просто от 3-4 заглавия от серията насам не сме видяли нищо ново,па камо ли смислено, в геймплея.

edit 22:09

Току-що деинсталирах играта. Просто не ми издържаха нервите на дървеното управление, а и не искам да си троша клавиатурата за глупости.

Като цяло намирам играта за слаба мешаница от всичко правено след ъндърграунд 2 гарнирано с глупаво копираната от бързи и яростни 1 история.Честно казано недоумявам как от ЕА позволиха да се опропасти НФС серията с такива издания. Състезанията са глупави. Тунинга по колата е на слабо ниво,в сравнение с преди.Гоненията с полицаите също са по-зле от предишните заглавия.Управлението ми напомня за НФС 3,дето е от времето,когато процесорите бяха под 1гхз.

За мен тая игричка е последният пирон в ковчега на НФС-тата.

След поршето единствените смислени заглавия за мен са ъндърграунд 1 и 2.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

А и твърдят че това е нфс-а по който най-дълго време е работен просто нямам думи бях чел за ефекта на подскачащия балон днес докато е играх го усетих много тъпо подскача колата от пътя при скоците... и управлението ми се струва супер странно.

Порше завинаги :)

Link to comment
Share on other sites

Тва нещо е уникално.30 минути му давах шанс и накрая сетивата ми се чувстваха изнасилени.Тея пичове си мислят,че още сме 2003 година,и че като направят път с локви дето някак си отразява светлината ще те накарат да ахнеш.Добре,как да не настръхна от тая помия,при положение,че има GRID.Като доста по нова игра,новата помийка дори не се доближава близко,ама съвсем мъничко до GRID.И гледам по тракерите всичко е полудяло да сваля тая помия и и се радва.Добре бе,тея типове от ЕА,качвали ли са се на кола?Какви са тия управления,какви са тези чудеса.Винаги ме е радвало как са успели да съчетаят недозавиване на колата със свръхзавиване едновременно,демек когато влезне в завой,колата се извърта по някакъв супер марсиански начин а треакторията по която поема няма нищо общо с положението на колата.Може да е забавно няколко НФС-та ама хората си останаха със това извънземното управление,явно си ги кефи.И най-голямата наслада-колата ти някак си е поднесла настрани,но се движи напред,и се хакваш в стена или друго,и се чува характерния звук на слон влизащ в стъкларски магазин(защо аджеба се чува звук от счупено стъкло,като се изгърмиш някъде с кола,само от ЕА си знаят),Дизайна на колите-нещо сбъркано има,не знам какво но нещо определено не е наред.И култовия сюжет за 12 годишни хлапета и умственопредизвикани кандидат рейсъри с тунинг наклонности е просто черешката на циркаджийницата..Остава само като пресичаш финала горе да се маат чифт цици и един надпис RETARD да мига,та идилийката да е пълна.А хардуерните изисквания за да ти тръгне тая циркаджийница не ми се коментира въобще.

Link to comment
Share on other sites

WTF?! Тази игра ме уби...... :blink: :blink: :blink: 4дни,няма и токлова понеже половината ден отива в учлище.И вече я превъртях.....баахти,даже про-стрийт ми отне повече време :blink: :blink: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Малееее, мале! Какви коментари, какво нещо. Човек, ако ви чете постовете ще каже, че говорите за Super Mario през 2368 година. ИМа къде, къде по-слаби заглавия на пазара от NFS-то. Аз реших да я превъртя и тогава да пиша. Така и правя. Преди малко я превъртях и реших да драсна няколко реда. Преди да започна искам да кажа, че съм далеч от мисълта да защитавам твърдо играта просто не смятам, че е толкова зле колкото вие я представихте. Та... Графиката не знам какво я оплюхте толкова?! Някои казаха, че графиката на ProShit-а е по-добра. Как ще стане това при положение, че енджина е същия и е подобрен. Лично пуснах и PS-а и новата определено е с по-добра графика. Според мен графиката определено не й е минус на играта. Саундтрака обаче определено са го усрали. Смисъл, има няколко добри парцала, които дори ще си потърся (главно технота), но има и бая бозици на които не им е тук мястото. Мен лично ме подразни също, че няма GPS навигация. Т.е. не можете да поджитката до желаното съзтезание, а трябва да "скочите" до там, което си е кофти. Това също изяжда от времето за игра. Колите според мен са много добре детайлизирани. Перфектни диодни светлини в стоповете на някои модели. Gameplay-а си беше типично аркаден, което за мен е добре. По-добре да си стрелят натам. Видя се, че симулатор не могат да направят та поне аркада да си я правят. Ясно, че управлението е нереално, но е забавно и придава чувство за скорост, което е по-важното. Чесно казано от историята очаквах повече. Знаех, че няма да е като на RPG примерно, но много тръбиха с тази история, а накрая какво. На един MW примерно историята беше доста по-добре завъртяна. Системата за "напредване" в играта е много смотана. Какви бяха тези звезди, значки?! Харесаха ми тези мисиики. Идеален начин на покараш брички, които не смяташ да купиш примерно. Все пак трябва да се пробва всичко. Куките бяха на стабилно ниво също. Гониха яко до дупка. Като цяла една не ложа игра. Заслужава внимание и 1 превъртане според мен, но не повече. И така до следващото NFS другата година... Кога ли ще се върнат премената на Porsche, Hot Pursiut 2, Underground?! :cry

Link to comment
Share on other sites

Trqbva da sym na masa masuri 4e da prevyrna negativite na igrata v pozitivi. Grafikata btw ne se opredelq tolkova ot grafi4niq engine, kolkoto ot 3D modeliraneto, koeto pyk v tazi igra smu4e pove4e ot mogy6to. Moje i da ima po-slabi zaglaviq ot tazi igra, no tazi igra e NFS, a NFS e ime i zad tova ime trqbva da ima kadyrno pokritie, a ne podobren engine only.

Link to comment
Share on other sites

Жив ташак си е играта. :lol: Ще я превъртя,щото е останала някаква мъъъъъъъъничка надежда,че може и да стане по-интересна(доста се съмнявам). :D Предишните 2 серии бяха зле,но все пак се играеха някак си,а тая даже те дразни.Графиката ме дразни с тва блестящо навсякъде слънце,саунда е сууупер зле(някви умряли парчета.. :pirate ),геймплея все така ужасен...Даже нямаш шибана нормална карта,а и не ме кефи идеята само цъкаш таб и почваш веднага ново състезание...мъка мъкаа

Някой знае ли как се маха замазването като се засилиш?Спомням си,че на предишните версии се изключваше,а не намерих такава опция.

Link to comment
Share on other sites

Като е светло блести слънцето и ви е шибано,като не блести пък е шибано щото е нереално хем да е светло хем да не блести...като е тъмно пък е още по-шибано щото въобще няма слънце.Като е дълга играта се оплаквате,че е дълга и не се превърта,като е кратка се оплаквате че е кратка и се врътка бързо.Не мога да разбера на вас коя игра щя ви хареса??Тука са се събрали само едни game критици и въобще се чудя защо пишете във форума ами не отидете да бачкате в PC Mania :wacko: .Не казвам че играта е шедьовър,но пък в никакъв случей не е боклука,който я описвате...най-малкото има супер готини коли,които си заслужава да покараш-макар и виртуално :)

Link to comment
Share on other sites

Сега като чета на всички коментарите и се радвам, че не успя да ми тръгне въобще играта :lol:

При стартиране на ехе-то след няколко секунди уин-а вади съобщение за грешка "don't send" :pirate

И на други игри ми го е правило този номер, явно проблема си е в мене някъде.

Ще я ънинстална с удоволствие :punk

Link to comment
Share on other sites

Като е светло блести слънцето и ви е шибано,като не блести пък е шибано щото е нереално хем да е светло хем да не блести...като е тъмно пък е още по-шибано щото въобще няма слънце.Като е дълга играта се оплаквате,че е дълга и не се превърта,като е кратка се оплаквате че е кратка и се врътка бързо.Не мога да разбера на вас коя игра щя ви хареса??Тука са се събрали само едни game критици и въобще се чудя защо пишете във форума ами не отидете да бачкате в PC Mania :wacko: .Не казвам че играта е шедьовър,но пък в никакъв случей не е боклука,който я описвате...най-малкото има супер готини коли,които си заслужава да покараш-макар и виртуално :)

Играта баш си е пълен боклук. Не може гиганта EA толкова да се осере. Undercover може да се хареса на пишлигари (14-17 години) както и на дебили, на които им течат лигите от устата, гледайки телетъбис (ако си в една от двете групи, разбирам защо имаш влечение към игрицата). И тъй като ние тук сме "никои", както се изрази ти, ето ти мнението на "някои", които разбират от игри.

http://www.n4g.com/News-233100.aspx

http://www.gametrailers.com/player/42885.html

Link to comment
Share on other sites

Играта баш си е пълен боклук. Не може гиганта EA толкова да се осере. Undercover може да се хареса на пишлигари (14-17 години) както и на дебили, на които им течат лигите от устата, гледайки телетъбис (ако си в една от двете групи, разбирам защо имаш влечение към игрицата). И тъй като ние тук сме "никои", както се изрази ти, ето ти мнението на "някои", които разбират от игри.

http://www.n4g.com/News-233100.aspx

http://www.gametrailers.com/player/42885.html

Ти за мен не си нищо повече от ника Sothbiss ;) ... и мнението ми не се води по никои коментари на "разбиращите" в интернет.Като ме кефи да я играя ще я играя.Както и в миналите си постове казах-играта я играя защото "най-малкото има супер готини коли,които си заслужава да покараш-макар и виртуално " ... като искате реализъм играйте Colin McRee...няма NFS в което управлението да е като на симулатор...явно отдавна не сте си припомняли какво е управлението в Porsche или HP 2 ;)

 

Edit:А коментара относно 17 годишните пишлигари ще го пропусна поради простата причина че не ми се занимава с разни изключително пораснали и зрели хора,които прекарват времето си пишейки по интернет форум,коментирайки игра,която я играят пишлигари ;)

Link to comment
Share on other sites

..няма NFS в което управлението да е като на симулатор...явно отдавна не сте си припомняли какво е управлението в Porsche или HP 2 wink.gif

 

Protivorechish si. Porsche-to da ne bi da ne e NFS ???

Link to comment
Share on other sites

Абе нещо не затоплям.Значи се дразните като някой просто си дава мнението,оплювайки тоя боклук,после си давате вашето мнение,че не било такъв боклук,после казвате,че всеки има право на мнение,после теглите една майна на тея,които не са на вашето мнение.Идилийка.

Link to comment
Share on other sites

Играта баш си е пълен боклук. Не може гиганта EA толкова да се осере. Undercover може да се хареса на пишлигари (14-17 години) както и на дебили, на които им течат лигите от устата, гледайки телетъбис (ако си в една от двете групи, разбирам защо имаш влечение към игрицата). И тъй като ние тук сме "никои", както се изрази ти, ето ти мнението на "някои", които разбират от игри.

http://www.n4g.com/News-233100.aspx

http://www.gametrailers.com/player/42885.html

Вече минахме до 17 годишни. Айде сега да измислим, ако си на повече от 17 и не "ти течат лигите по телетъбис" и играта ти хареса какъв си. Можеби си живял в пеще до сега или имаш умствени проблеми. Просто не мога да разбера какъв трябва да си, за да не ти хареса тооолквоа играта. МОжеби вие трябва да сте тези с проблемите, а не ние. Наистина играта не е нищо собенно и от нея се очакваше доста повече, но чак пък толкова зле. Както каз xXx си заслужава поне да разходите яките бегачки дори и виртуално. Много по-голямо густо ми прави отколкото да карам едни изтърбушени и на нищо немясащи коли само по едни и същи писти като в GRID. Това удоволствие там просто се губи. За конзолните геймъри разбирам, че не им е харесала, защото излезе Midnight Club:LA, която явно е доста по-добра и има с какво да сравняват. За PC наскоро нищо не е излизало, но играта е "пълен боклук". Който не му е харесала не игра и готово. Аз лично си я превъртях с густо и смятам да си мина и останалите съзтезания. Друг е въпроса, че не е толкова добра, че да заслужи повече внимание...

Link to comment
Share on other sites

Май някой хора не са загряли идеята на форума.Не зацепвам и каква е идеята на тоя спор.Опитвате се да убедите някой си във вашето мнение и го избива на култови караници .NeRoX,за мен играта си е повърня от най-гнусен тип,смешна,създадена ей така,да обере каймака.Кво да направя сега,да се застрелям ли?Разбирам да спорите за нещо смислено,ами спорите за някаква си ИГРА.

Link to comment
Share on other sites

В началото ме изкефи но после като се замисля е със супер ДЪРВЕНА графика се 1 цъкам мост уантед и има някви дефекти в shadows-ите на макс като се играе на 1024х768 излизат на квадрати ... без коментар ЕА мн се изложиха

Link to comment
Share on other sites

Май някой хора не са загряли идеята на форума.Не зацепвам и каква е идеята на тоя спор.Опитвате се да убедите някой си във вашето мнение и го избива на култови караници .NeRoX,за мен играта си е повърня от най-гнусен тип,смешна,създадена ей така,да обере каймака.Кво да направя сега,да се застрелям ли?Разбирам да спорите за нещо смислено,ами спорите за някаква си ИГРА.

Не бе човек яд ме е, че толкова я плюете играта, а всъщност не е чааак толкова зле. Имам чувтвото, че го правите нарочно. Яд ме е също на определенията какъв трябва да си, за да ти хареса играта. Разбира се, че всеки има право на мнения и аз уважавам твоето дори и да не съм съгласен с него. :) Сега предлагам на всички, които не са я харесали да си пуснат това, което ги кефи и да спрем с безсмисления спор.

 

PS: Какво ще кажете за Veyron-а на Ultimate пакет? :devil

Link to comment
Share on other sites

а всъщност не е чааак толкова зле.

Зле е и ще ти кажа защо е зле. Когато пред "Undercover" седи "Need for speed", хората очакват много, защото поредицата не е от вчера, а от 1995 година, тоест цели близо вече 14 години. Това е игра с традиции и ако си фен и си се кефил на старите заглавия, няма как да не се разочароваш от последното и предпоследното. Това е нещо от типа на да си имаш любима сладкарничка и всеки ден да си ядеш любимата шоколадова пастичка и един ден да ти я сервират с едно навито лайно отгоре :). Като гледам и трите Икса се е жугнал нещо, явно съм нацелил групата. :)

Link to comment
Share on other sites

Играта не е перфектна, но не е и толкова ужасна колкото я изкарвате. След като си изтеглих reloaded версията, мнението ми се промени. НЕ казвам, че играта е 8-мото чудо на света, но определено си има свойте добри качества. Графиката не е лоша, всичко на high си е добре... оправлението си е все същото, но това вече не ме изненадва. Саунда е ужасен, никаква музика няма... Колите са доста добри като има по-голям избор. НО, очакванията ми бяха много по-големи, така че съм до някъде разочарован. Ще се играе, но се надявам догодина вече да изкарат нещо могъщо...

Link to comment
Share on other sites

Зле е и ще ти кажа защо е зле. Когато пред "Undercover" седи "Need for speed", хората очакват много, защото поредицата не е от вчера, а от 1995 година, тоест цели близо вече 14 години. Това е игра с традиции и ако си фен и си се кефил на старите заглавия, няма как да не се разочароваш от последното и предпоследното. Това е нещо от типа на да си имаш любима сладкарничка и всеки ден да си ядеш любимата шоколадова пастичка и един ден да ти я сервират с едно навито лайно отгоре :). Като гледам и трите Икса се е жугнал нещо, явно съм нацелил групата. :)

Разбирам те на 100% обаче ти ккаво искаш вече да измислят. Това е 12 поредна част. Преди време когато са излизали игри като Porschе, HP2, Underground е нямало никаква конкуренция, идеиите са били свежи и нови и за времето са си били страхотни игри. Сега вече след доста години има голяма конкуренция и много от игрите главната им цел още в началото е била да засенчат поредицата NFS. Явно успяха. Много фирми се заеха да правят такива тип игри. Другото, което е че идеите им свършват вече. Като започнем от Underground. Най-великото NFS според мен. Тунигн, нещо ново, наравно с излизането на F&F всичко лудва по тунинга и всичко играе като лудо. Страхотна игра. Превъртал съм я над 10 пъти въпреки, че е поне 2 пъти по-бавна от досегашните част. Излиза Undergorund 2. EA искат да продължат доброто начало обаче лично според мен не им се получава. Ужасна игра беше. Най-скапаната досега според мен. Толкова беше заспал геймплея. Заспивал съм почети докато играя. Визуално под сяква критика. Моделирането под сяква критика. Motion Blur-а под сяква критика. История пак никва ама може да го преглътнем айде. Пускат Most Wanted. Куки, екзотични коли, фрии риде, интересна история, интересно напредване в играта (райвълите) и куп други глеззтоиики. Добра игричка определено. Хареса се на много фенове. Пускат Carbon. Решават като при Underground 2 да продължат доброто начало. Според мен им се получи. На мен ми хареса Картона. Но главния проблем, който усра играта беше краткоста й. Тя просто ни уби густото. Чисто и просто за един ден сериозна игра от сутринта до вечерта се въртеше. Това беше просто ужас. Айде ние притаски я дръпнахме майната ни. Ами представете си сега зарибен отивате и я купувате сутринта. Зарибени играете цял ден и в края на деня разбирате, че сте дали 100 кинта за един ден кеф. Не е хава... Другия проблем е, че няма иновативни неща. Критиците не са доволни. От EA решават да пробват другаде. Пускат Pro Street. Искаха симулатор, но не успяха да го направят според мен. Колите бяха от грозни по-грозни. На нищо на приличаха. Системата за рисуване на колата не ставаше за нищо. Колкото и да ти се искаше колата пак си беше грозна. Добра графика обаче. На много хора не им хареса. Повечето си искахме града, куките, красивите коли и т.н. От EA решиха да ни ги върнат. Но, не! Ние пак сме недоволни. Какво ли трябва да направят от EA, за да сме доволни?! Според мен трябва да направят нещо като Hot Pursiut. Да се поотпуснат. Да купят една торба класови коли. Да дадат губави писти, добра графика (тогава пък ще мрънкаме, че са ни високи изискванията) и дано сме доволни тогава. А, дано!

Link to comment
Share on other sites

NeRoX,

в последния ти пост мисленето ти нещо се различава в сравнение с предишните :) .

Не съм съгласен с това което даваше преди като плюс - колите. Общо взета преброих 6-7-8 невиждани досега в NFS коли и нищо ново като идея, вече трета година все същото. Например да вкарат малко неамерикански класики. В Carbon-а се разцепих на американките (даже и в MW на единствената класика), само с тях съм играл, щото бяха нещо ново (а и имам слабост към първо поколение Camaro).

Тук съм съгласен с теб, че трябва нещо ново и невиждано или поне невиждано в NFS. Например аз много бих се зарадвал да направят нещо като усъвършенстван вариант на поредицата Street Legal или поне да е като в U2 с възможността да си избираш поотделно подобренията, да правиш настройки и Dyno-то.

 

Относно играта на кратко, защото не заслужава повече:

От графиката не мога да се оплача, въпреки че не е нещо ново, но... Няма нови идеи, няма какво да те заинтригува, че да ти е интересно какво следва, за геймплея 0 точки, полицаите са малоумници, трафика е неадекватен.

Моето заключение: от зле към по-зле. Догодина очаквайте следващата част. Тя ще е още по-зле.

Link to comment
Share on other sites

Пичове,случвало ли ви се е както си карате и изведнъж се появява онова забавянето и картината става синкава(все едно сте видяли ченге) ,но пред теб няма нищо.Усетих,че това го прави като понякога светът не е напълно зареден и както карам пуска тва и се появяват 1-2 блока и играта продължава...Много е дразнещо и понякога ме кара да се блъсна някъде,щото изведнъж пред теб изскача завой и... :wacko: :tongue

Link to comment
Share on other sites

Мда, случвало се е... и дразни и понякога те кара да правиш глупави грешки..

Аз имам един проблем - стигнах до versus мисията, или job както се води. Бия с Ауди ТТ, закарвам го там, където трябва, дава ми след това видео-то и после, когато би трябвало да ми зареди - да ме върне в града пак, не го прави... а ми забива вече 2-ри път. Някакви идеи?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...