Jump to content
BulForum.com

Всичко за Need For Speed Undercover


NeRoX

Recommended Posts

На мен играта ми хареса като цяло. Графиката е доволна има доста злобни колица, общо взето през повечето време цъках с Knight Rider-a и до момента не съм натискал спирачката хахаха ама така е който иска реализъм да цъка Race Driver Grid. Само едно ме подразни че историята беше пълна боза.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

Играта да не би да свършва с мисията,в която гониш една китайска кучка с BMW M6.После като я потрошиш я арестуват ,Christina Milian ти говори нещо и накрая няква весела музичка ??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Играта да не би да свършва с мисията,в която гониш една китайска кучка с BMW M6.После като я потрошиш я арестуват ,Christina Milian ти говори нещо и накрая няква весела музичка ??? :blink:

Това е края на кариерата да. Но можеш да си минеш останалите съзтезания по картата и да си купиш возилата, които ти се карат пимерно. :)

Link to comment
Share on other sites

Това е края на кариерата да. Но можеш да си минеш останалите съзтезания по картата и да си купиш возилата, които ти се карат пимерно. :)

Доста кратка и не много трудна игрица. :ghost

Играех си на майтап,когато ми беше кеф и то взех,че я превартях. :laughing:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Според The Electric Playground Electronic Arts са прекратили разработката на следващите проекти от поредицата Need for Speed. Като основни причини се посочват слабите продажби и все по-ниските оценки, които този рейсър получава.

The Electric Playground не издават своите източници и признават, че на този етап на са получили официално потвърждение от страна на EA.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...