Jump to content
BulForum.com

Всичко за Need For Speed Undercover


NeRoX

Recommended Posts

Хммммм, лошо първо впечатление. Вярно е, че клипа не струва, ама хич, но все пак можеш да добиеш представа. Графиката не изглежда да е нещо революционно. Сините измервателни уреди седят ужасно грозно. Оборотомера отново не е както трябва да е (оригинален за всеки автомобил като при TD: U например), което най-вероятно ще рече, че пак не са закупули правата за камера от купето. Колата изглежда много нестабилно, но в интервюто пича каза, че дрифт съзтезания няма да има, но ще можем да си дрифтваме по улиците когато си поискаме и сугурно геймплея ще е доста хлъзгав. :lol: Ще поживеем още и ще видим.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 131
  • Created
  • Last Reply

стига ле управлението на самата кола ми се вижда едно ...... се едно си хванал децка количка с ръката и я управляваш

 

тц тц и предишните 2 версий ме дразниха ама тея EA като продължават със игрите тип 20 мин игра другото е "Replay" и простеене ...

EA станаха бахти лакомите прасета и ще им се разпори гъза накрая като гледам "The Godfather II" КВО ДА ГО Е*А Е ТВА ?!?!?!?!

да не говорим за другите заглавия дето ще излизат...EA може да се збогуваме с тебе в близките 2 3 години ако продължаваш така

Link to comment
Share on other sites

баси...пак ще си 25 тонен танк дето фърчи по улуцуте с 250...

Ти какво предлагаш? Да караме птици във вода в новата част ли? :blink:

Link to comment
Share on other sites

NEED FOR SPEED UNDERCOVER

 

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

OS: Windows XP/Vista

CPU: Pentium 4 3.2 Ghz or AMD Athlon 64 3500+

RAM: 1GB MB RAM or higher (Windows Vista requires 2 GB RAM)

HDD: 10 GB free disk space or more

Graphics: 256 MB or higher (Pixel Shader 3.0, PCIe only) *

DirectX: Version 9.0c

 

RECOMMENDED REQUIREMENTS

OS: Windows XP/Vista

CPU: Intel Core 2 Duo, AMD 64 X2 5200+ or AMD Phenom

RAM: 2GB MB RAM or higher (Windows Vista requires 3 GB RAM)

HDD: 10 GB free disk space or more

Graphics: 512 MB or higher (Pixel Shader 3.0, PCIe only) *

DirectX: Version 9.0c

 

ATI

Radeon X1600 series

Radeon X1800 series

Radeon X1900 series

Radeon HD 2400 series

Radeon HD 2600 series

Radeon HD 2900 series

Radeon HD 3000 series

Radeon HD 4000 series

 

NVIDIA

GeForce 7300 series

GeForce 7600 series

GeForce 7800 series

GeForce 7900 series

GeForce 8500 series

GeForce 8600 series

GeForce 8800 series

GeForce 9500 series

GeForce 9600 series

GeForce 9800 series

GeForce 200 series

 

***NOTE: Laptop versions of these chipsets may work, but are not officially supported.

NVIDIA GeForce 6000 series not supported.

Link to comment
Share on other sites

Усещам как играта ще я гледам през крив макараон :( с мойта велика архивна машина :lol: от преди три години иначе ако искма да я играя ще трябва в най-най близко бъдеще да вложа бая пара за да го опраа компеца

Link to comment
Share on other sites

NEED FOR SPEED UNDERCOVER

 

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

OS: Windows XP/Vista

CPU: Pentium 4 3.2 Ghz or AMD Athlon 64 3500+

RAM: 1GB MB RAM or higher (Windows Vista requires 2 GB RAM)

HDD: 10 GB free disk space or more

Graphics: 256 MB or higher (Pixel Shader 3.0, PCIe only) *

DirectX: Version 9.0c

 

RECOMMENDED REQUIREMENTS

OS: Windows XP/Vista

CPU: Intel Core 2 Duo, AMD 64 X2 5200+ or AMD Phenom

RAM: 2GB MB RAM or higher (Windows Vista requires 3 GB RAM)

HDD: 10 GB free disk space or more

Graphics: 512 MB or higher (Pixel Shader 3.0, PCIe only) *

DirectX: Version 9.0c

 

ATI

Radeon X1600 series

Radeon X1800 series

Radeon X1900 series

Radeon HD 2400 series

Radeon HD 2600 series

Radeon HD 2900 series

Radeon HD 3000 series

Radeon HD 4000 series

 

NVIDIA

GeForce 7300 series

GeForce 7600 series

GeForce 7800 series

GeForce 7900 series

GeForce 8500 series

GeForce 8600 series

GeForce 8800 series

GeForce 9500 series

GeForce 9600 series

GeForce 9800 series

GeForce 200 series

 

***NOTE: Laptop versions of these chipsets may work, but are not officially supported.

NVIDIA GeForce 6000 series not supported.

От къде ги взе тези изисквания? Имам чуството, че все бързаш да покажеш нещо било то невярно дори. В сайта на PC Mania няма нищо (а те са бързи), в nfsplanet също няма нищо подобно. Изискванията в никъв случай няма да са тикива. Това е невъзможно да не поддържа 6-цата на Nvidia. То се вижда от трейлъри и снимки, че графиката не е нищо особенно, а такива изисквания... Аз лично ще изчакам PC Mania да съобщят. Не че ми пука кой знае колко, но да поддържам темата пък и ми е интересно к'во ше им роди главите на ония бауши от ЕА.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

То пак остава и такива да са изискванията и направо ще им пусна една атмона бомба на главите.ама то се видя че те слагат НЕЗЕМНИ изисквания и излиза че много по слаби машини ги подкарват :lol:

Link to comment
Share on other sites

Гледам в NFS Planet са пуснали снимки на мацките в това NFS

 

мен лично не ми харесват ама всеки с вкуса си

 

Maggie Q

 

0009.jpg

 

 

Christina Milian

 

0008.jpg

Link to comment
Share on other sites

Изискванията няма да са нищо особенно. НИщо невиждано. Стандарта се вдигна отдавна такаче съм сигурен, че изискванията няма да очудят никой. Едноядрен процесор минимум 2.8 или 3, 1GB Ram и nVidia поне 6800. Ако искате нови и красиви игри ще трябва да покриете изискванията, ако не ще играете старите игри и това е. Що се отнася до мацките. Тази главната Maggie Q е супер грозна. Как са решили да е тя не ми е ясно. До сега такива мацки и ся изведнъж тая?! А, Christina Milian е уникална само дето до сега не съм я видял в нито един трейлър. От играта няма голями очаквания. Ще си я изиграя, но съм сигурен, че няма да е нищо особенно. Дано само да не е лоша. От трейлърите досега ми прилича на козметично подобрен Most Wanted. Ще видим...

Link to comment
Share on other sites

Доколкото разбрах "Maggie Q" ще е главната героиня.а току що прочетох че ще сме ченге под прикритие :tongue :tongue :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ето едни изисквания от доста сигурен източник. И още малко инфо тук ако на някой му се чете (там са и изискванията).

 

 

 

===========================

 

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

 

===========================

 

Windows XP and VISTA with latest service pack installed

 

Intel Pentium 4 (or equivalent) CPU running at 2.8GHz or higher (3.0GHz if running Windows Vista)

 

1GB RAM

 

Geforce 6500, Radeon 9500 or better DirectX compliant video card with Pixel shader 2.0 or above (AGP and PCIe only) using a supported chipset (see below)

 

DirectX compatible sound card

 

8X or faster DVD Drive

 

2.0 GB of HD space required to install game

 

DirectX Nov 2007 edition (included)

 

To play online a network card is required for broadband connectivity

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Доколкото разбрах "Maggie Q" ще е главната героиня.а току що прочетох че ще сме ченге под прикритие :tongue :tongue :tongue

Това означава само още едно нещо изкопирано от мост лонтед.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...

Днес я записах играта и мога да кажа само добри думи за нея. Страхотната графика е първото нещо, което ви прави впечатление. От клипчетата, които излгедах досега очаквах доста по-слаба работа чесноказано. Возилата са наистина доста и то все класови. Управлението е много добре пипната. Отклонили са се с 1 идея от симулатортния gameplay, за което се радвам. Историйката е пошла (то не се и очакваше много), но все пак е на някаво по-високо ниво от досегашната. Куките са много сериозна работа. Тунинга е на много ниво. Нямаш вече толкова много объркващи опции като в ProStreet. Града е ОГРОМЕН. Караш, караш, караш и пак караш и когато погледнеш на картата се оказва, че още не си прекосил едната част на града. Менют няма. Минъс за играта според мен. Пускаш играта и ти лоудва колата на пътя веднага. Настройките са при даване на Escape. Защо са си спестили менюто не ми е ясно. До сега не открих възможност за GPS навигация, което е ковти. Винаги съм обичал да си отида карайки до съзтезанието. Трябва да се телепортнеш до съзтезанието... Има нови видове съзтезания. С 2 думи старата песен на нов глас. Все още съм в началото на играта, но каквото интересно ми направи впечатления ще го споделя. :)

Link to comment
Share on other sites

Днес я записах играта и мога да кажа само добри думи за нея. Страхотната графика е първото нещо, което ви прави впечатление. От клипчетата, които излгедах досега очаквах доста по-слаба работа чесноказано. Возилата са наистина доста и то все класови. Управлението е много добре пипната. Отклонили са се с 1 идея от симулатортния gameplay, за което се радвам. Историйката е пошла (то не се и очакваше много), но все пак е на някаво по-високо ниво от досегашната. Куките са много сериозна работа. Тунинга е на много ниво. Нямаш вече толкова много объркващи опции като в ProStreet. Града е ОГРОМЕН. Караш, караш, караш и пак караш и когато погледнеш на картата се оказва, че още не си прекосил едната част на града. Менют няма. Минъс за играта според мен. Пускаш играта и ти лоудва колата на пътя веднага. Настройките са при даване на Escape. Защо са си спестили менюто не ми е ясно. До сега не открих възможност за GPS навигация, което е ковти. Винаги съм обичал да си отида карайки до съзтезанието. Трябва да се телепортнеш до съзтезанието... Има нови видове съзтезания. С 2 думи старата песен на нов глас. Все още съм в началото на играта, но каквото интересно ми направи впечатления ще го споделя. :)

На компа ли я играеш? Ако да, кажи как върви на каквато ти е машината. Системните изисквания ми изглеждат слабички, та не знам дали наистина би тръгнала на моя комп.

Link to comment
Share on other sites

Случайно в 1 друг форум се наткнах на изискванията за играта

 

 

• OS: Windows XP SP3 или Vista SP1

• CPU: Intel Pentium 4 (или равностоен) CPU - 2.8 Ghz или повече (3.0GHz за Windows Vista)

• RAM: 1GB RAM

• Видео карта: 128MB видео карта - препоръчват се Geforce 6500, Radeon 9500 или по-добри DirectX съвместими видео карти поне с Pixel shader 2.0 (само AGP или PCI-Express)

• DirectX: 9.0c

• HDD: 5.5 GB свободно място (минимум)

• DVD-Drive: 8x

• Мултиплейър: Broadband връзка и мрежова карта

 

поне знам че на моиту щайгу пц ще тръгне ....

Link to comment
Share on other sites

На компа ли я играеш? Ако да, кажи как върви на каквато ти е машината. Системните изисквания ми изглеждат слабички, та не знам дали наистина би тръгнала на моя комп.

На XBOX 360 я играя. :)

Link to comment
Share on other sites

Случайно в 1 друг форум се наткнах на изискванията за играта

• OS: Windows XP SP3 или Vista SP1

• CPU: Intel Pentium 4 (или равностоен) CPU - 2.8 Ghz или повече (3.0GHz за Windows Vista)

• RAM: 1GB RAM

• Видео карта: 128MB видео карта - препоръчват се Geforce 6500, Radeon 9500 или по-добри DirectX съвместими видео карти поне с Pixel shader 2.0 (само AGP или PCI-Express)

• DirectX: 9.0c

• HDD: 5.5 GB свободно място (минимум)

• DVD-Drive: 8x

• Мултиплейър: Broadband връзка и мрежова карта

 

поне знам че на моиту щайгу пц ще тръгне ....

 

Работата от към изисквания е много спек вече. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Работата от към изисквания е много спек вече. :rolleyes:

Ето ги и официалните

## Системни изисквания :

 

MINIMUM SYSTEM REQUIREMENTS

 

 

 

OS: Windows XP/Vista

 

CPU: Pentium 4 3.2 Ghz or AMD Athlon 64 3500+

 

RAM: 1GB MB RAM or higher (Windows Vista requires 2 GB RAM)

 

HDD: 10 GB free disk space or more

 

Graphics: 256 MB or higher (Pixel Shader 3.0, PCIe only) *

 

DirectX: Version 9.0c

 

 

 

RECOMMENDED REQUIREMENTS

 

OS: Windows XP/Vista

 

CPU: Intel Core 2 Duo, AMD 64 X2 5200+ or AMD Phenom

 

RAM: 2GB MB RAM or higher (Windows Vista requires 3 GB RAM)

 

HDD: 10 GB free disk space or more

 

Graphics: 512 MB or higher (Pixel Shader 3.0, PCIe only) *

 

DirectX: Version 9.0c

:wacko:
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...