Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

да ве пичове там водичка, нещо има ли щото ще капнем без глътка!

аз съм сигурен че ще дойда! няма да стане като преди! а не му се идва да не идва и да не критикува!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply
да ве пичове там водичка, нещо има ли щото ще капнем без глътка!

аз съм сигурен че ще дойда! няма да стане като преди! а не му се идва да не идва и да не критикува!

Ами......водичка.По-добре да заредя биричка :) Май ще има по-доволни :beerchug

Link to comment
Share on other sites

ама да е студенка (биричката). щото секи знае кво е да пиеш топла бира :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick :sick

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля да дойда. Не блестя с някакви качества, ама имам хъс колкото за стадо орангофрени (това е много опасно животно,не се смейте :))

Последно за какъв час се разбрахте?

Link to comment
Share on other sites

в неделя от 3. тва е крайното решение. на игриштето до спортния диспансер.

Link to comment
Share on other sites

тжа го знам много добре, ама 6те умра. ся и жега стана. ще капнем, майна! някой може да земе водичка, ако не му е проблем. ако живее наблизо, щото да се разкарваш с бутилко в автобуса е тъпо.

Link to comment
Share on other sites

Ние тая седмица ако дойдем с кола както се очаква ще земем 3-4 шишета с вода :) да има не да се наливаме просто а почивката да пиинем нещо щото ако е 20 градуса както го дават няма да ни е много весело без вода :woot

VooDooMaN тактики ли ти трябват не си казал. Аз съм измислил играта Total Club Manger :P :P :blink:

VooDooMaN с каква програма го отваряш тоя фаил с футболните тактики? Щото аз като го отворя с word и ми пише че не може да зареди някви графики :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

В този ред на мисли пускам един линк - тактиките на националните отбори. Който не го е чел досега ще му се зарадва  :) .

http://fmi.wot.cc/voodoo/WorldCupTactics.doc

Hahahaha :lol: :lol: ,VooDooMaN ,qko :)

Stenli ,opravi si Word-a ,otvarq go bez problemi

Link to comment
Share on other sites

Ако дойда смятам да наблегна на "The Spanish Plan" или "The French Plan" май те най ми прилягат :)

 

Edit: С Office 2003 също ги отварям.

Stenli май трябва да инсталираш още някакви глупости към word-a то само си ги иска. Би трябвало да те пита дали искаш да ги инсталираш и после да иска да сложиш инсталационния диск на MS Offfice. Успех :)

Link to comment
Share on other sites

Ние тая седмица ако дойдем с кола както се очаква ще земем 3-4 шишета с вода :) да има не да се наливаме просто а почивката да пиинем нещо щото ако е 20 градуса както го дават няма да ни е много весело без вода  :woot

Ей хора при толко много вода я по-добре вземете и един кенеф :)

Спортният диспансер е на входа на стадион Пловдив, нали? :blink:

Link to comment
Share on other sites

За тези, които бяха миналият път - на същото място.

 

Гнях, аз преди това ще съм на пица... и после трябва да бягам :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Ебаси! Защо почти никой не дойде ?! Едва се събрахме 6 човека и подритвахме една спукана топка(спукана впоследствие от мен де :))!

koi shte nosi topka?

q vzemete dve topki shtoto i veseo she idva......

Link to comment
Share on other sites

Kolko chesa i kade ? moje da namina da gledam shte si obleka kostiuma na majoretka s puhkavite rakaveli i shte skandiram.

Link to comment
Share on other sites

Друг някой нагърбва ли се да носи топка освен GeorgiK?

Аз ще взема тая дето играхме миналия път ;) Не е оригинална но е по добре от гумената :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...