Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

Tva poslednoto shte se napravia che ne sym go vidial. V podobni situacii pochvam mnogo da se pravia na myj i stavat prostotii. A mnogo ia obicham i predpochitam da si niamam poveche problemi. Veche sym imal dostatachno. Znam che niamashe predvid naseriozno ama az da si kaja.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply
Tva poslednoto shte se napravia che ne sym go vidial. V podobni situacii pochvam mnogo da se pravia na myj i stavat prostotii. A mnogo ia obicham i predpochitam da si niamam poveche problemi. Veche sym imal dostatachno. Znam che niamashe predvid naseriozno ama az da si kaja.

I'm sorry :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

v tazi tema nqma mqsto za basketboll

хубаво де ееее можеше и по-добре да го кажеш баси!!!!!!!!!!!

 

ПС: Ами след кат темата е за футбол ти нямаш място тука ама тва е друг въпрос....

Link to comment
Share on other sites

No problemo nashia. Prosto iziasniavam. A i nali sme ot edin otbor. Niama da si pravim mizerii ia. Taka de az malko predatel go razdavam ama i Ivan kakto ma naredi da ma menkat mejdu otborite v eventualen turnir...mai tva shte mi e sydba. Ama dovolno de.

Link to comment
Share on other sites

аре, аре да идва неделята, да се запознаем и да се черпим. ся като стана топло ще мога да осъществя мечтата си- да седна с приятели на бира , цаца и картофки и да вкараме лафа. само един проблем- ние сме 100 човека, как ще се съберем в едно заведение и как ще си лафим? но се ще измислим нещо! а що се отнася до фанелките, ще е страшнo! дано набараме някоя фирмичка да напраи остъпка на цената, щото сме 20 човека и ша напраим оборот!

Link to comment
Share on other sites

На Гладстон 1 отдолу до Файтона има студио за копирни услуги. Печат с големината на А4 на фланелка е 6 лева (с донесена фланелка). :) Ще чакаме и другите предложения B) .

Link to comment
Share on other sites

Ami daite da se razbereme de ili na Gladstone ili na Dreamer na priqtelq mu da dem pora4ka

Идеята не е никак лоша.Остава dreamer да каже колко ще струва при неговя познат.

Link to comment
Share on other sites

Za zavedenieto imam edna ideq-Vodolaza.Stra6na kry4ma,praat mnoo qka caca i biri4kata e evtina,oba4e pak si ostava problema s mqstoto,6toto kato se iztyrsim tam 20 4oveka i oneq 6a sa 4udat ko da ni praat ;)

Е ти ма разби уе :D Тва водолаза не е ктъчма а е напивница yе :P

Link to comment
Share on other sites

Za zavedenieto imam edna ideq-Vodolaza.Stra6na kry4ma,praat mnoo qka caca i biri4kata e evtina,oba4e pak si ostava problema s mqstoto,6toto kato se iztyrsim tam 20 4oveka i oneq 6a sa 4udat ko da ni praat ;)

Това е една доста лоша идея, който иска да се прави на аграр да ходи там.

Link to comment
Share on other sites

въпреки че не знам кво значи "аграр" приемам че не е нещо чак тооково лошо. Щото тая кръчма си е баш до мойто даскало и отвреме на време като имахме свободни часове ходехме там :)

ама наистина няма да е зле да идем на някое по цивилизовано място...

Link to comment
Share on other sites

Dumata bratko idva ot grycki i se otnasia za selskoto stopanstvo. Seshtai se.

Абе кажи му го направо де за селянин става реч.Ама даите да не се обиждаме.Все пак заедно сме във форума...понякога мач правим.. :)

Link to comment
Share on other sites

Абе кажи му го направо де за  селянин става реч.Ама даите да не се обиждаме.Все пак заедно сме във форума...понякога мач правим.. :)

Явно не знаеш какво представлява "При Водолаза". Ламаринена конструкция, където 50 стотинки е "малкото", разбирай 100 грама. Не уточнявам какво, защото всичко е от една туба ;). Сервитьорката ти поднася картофките и докато ги опитва ти обяснява колко са хубави. Мечтата ми за заведение.

 

Не съм искал да обидя никой, просто смятам че има и по-добри варианти.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...