Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

obqsni im kude e vxoda we . Pi4ove.Fashtate 4,10,18,24,99 ,v posoka trakia.Koi kvot moje. I pitate konduktora kude da slezete za Akademik ili ako ste po orientirani .McDonalds ,koito e na putq za Metro. kogato se usetite 4e ste stignali do nego - dve spirki po nadolu ,NO NE KUM METRO. nqma na4in da ne go zabelejite ,spirkata e to4no pred stadiona ,vlizate vuv vutreshnoto igrishte ,ima neshto ot roda na "centralna tribuna" :) .4akaite se tam ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе да й еба майката на настинката..Ако свърши баскета дотогава съм на игрището...

Бтв това доста бързичко ще стане щото ние играем в зала Академик утре така че и аз ще бъда там..

Само че мача почва от 1 часа последния така че сигурно към 2-2:30 ще е свършил..

Може да дойда да ви погледам...

Кажете само каде ще играете....

Не че ги знам игрищата ако все пак да не ва объркам с някой друг

Link to comment
Share on other sites

Абе да й еба майката на настинката..Ако свърши баскета дотогава съм на игрището...

Бтв това доста бързичко ще стане щото ние играем в зала Академик утре така че и аз ще бъда там..

Само че мача почва от 1 часа последния така че сигурно към 2-2:30 ще е свършил..

Може да дойда да ви погледам...

Кажете само каде ще играете....

Не че ги знам игрищата ако все пак да не ва объркам с някой друг

Аве ако видиш големи майстори и луди финтьори значи сме ние :P

Link to comment
Share on other sites

Аве ако видиш голем майстор и луд финтьор значи съм аз :P

Ако видиш някой дето като докосне топката пада значи е той :P

 

Ебаси! Защо почти никой не дойде ?! Едва се събрахме 6 човека и подритвахме една спукана топка(спукана впоследствие от мен де :))!

Link to comment
Share on other sites

аааааааа и flufil беше....

абе кво да кажа просто ако има такива събирания очаквайте някой от нас да дойде..баси 100 човека:"аз ще дойда"....

И после никой не дойде....супер несериозни сте...

Въобще кво да кажа....

Преди имах друго мнение за вас....Вече..

Link to comment
Share on other sites

момчета аз бях един от най-запалените за мача,ама не дойдох. и ся ще ви обясня що. в 1часа в събота викам на майка ми:"мамо отивам да играя мач" тя пита: "къде?" аз: "на ?Академик" тя : "с кой?" и и обяснявам:"с пичовете от варез-а" а тя "ама ти не ги познаваш, не знаеш кви са им намеренията>>>!" тва беше. супер гадна история! страшно ме е яд,че не дойдох. но мислех,че мачлето ще стане. нали и публика щеше да има. вие поне почерпихте ли се? свободен ли беше академик? не знам дали ще се навиете ама предлагам за другата седмица по същотот време пак да пробваме. тогава съм твърд и не отстъпвам на нащте

Link to comment
Share on other sites

в 1часа в събота викам на майка ми:"мамо отивам да играя мач" тя пита: "къде?" аз: "на ?Академик" тя : "с кой?" и и обяснявам:"с пичовете от варез-а" а тя "ама ти не ги познаваш, не знаеш кви са им намеренията>>>!" тва беше. супер гадна история! страшно ме е яд,че не дойдох. но мислех,че мачлето ще стане. нали и публика щеше да има.

sho ne i udari edin shut be?

tq kato ne iska da igrae da ne idva,vajnoto ti da doidesh :angry:

Link to comment
Share on other sites

Az za drugata sedmica sym svoboden i ako iskate moje da se syberem sybota ili nedelq.Ama toq pyt vikam da e na grebnata.V po-gornite postove 4eta 4e nqmalo mnoo igri6ta.Tva sa pylni gluposti.Az moga da vi izbroq pone 4.A i moga da se opitam da uredq da igraem v zalata na VIHVP. ;)

Link to comment
Share on other sites

и като и го бия тоя шут на мама, после ще видя излизане през крив макарон. за събота ама може по-късно, без значение къде ама да сме поне 10 човека. аз съм твърд(т.е няма да ви прееба отново) навити?

Link to comment
Share on other sites

Ае аре бе кат си казал че ще дойдеш ще дойдеш баси...ти на 5 год ли си да слушаш майка ти...другите и те кво пак аз ще дойда....кво са праите.....аре отивайте си ритайте 2ма човека да видите кво е яко....бахмаа му.....

Кат кажете нещо го изпълнявайте....то винаги може да си намерите извинения...Аз имах 2 мача баскет преди тва и все пак дойдох нали....При тва и кръста ме болеше че нещо се секнах, ама дойдох....баси аз повече няя идвам ко ще и Господ да дойде да играе с вас...и така бих посъветвал и другите дет дойдоха....макар и да бяха 5 човека....ае ко са занимавам изобщо..

Link to comment
Share on other sites

С вас или без вас аз едни от ЕВрокома така ги омотах,че след туй краката им бяха на моряшки възел

Бре бре много съм бил добър.....Тва щото не съм могъл да се видя отстрани.... :punk

Link to comment
Share on other sites

Ае омотал си ги нали бях там ни са праи...2 пъти ти дадаха топката и после зеха да те псуват че не можеш да играеш а пък се лакомиш...Ае отречи сега че не беше така...

 

ЕДИТ: :tongue :sick :tongue :wir :sick :tongue

Link to comment
Share on other sites

Ае омотал си ги нали бях там ни са праи...2 пъти ти дадаха топката и после зеха да те псуват че не можеш да играеш а пък се лакомиш...Ае отречи сега че не беше така...

Щях да отреча ама нямам време да се занимавам с леваци и техните безсмислени постове...

Link to comment
Share on other sites

KnoPPix,spoko we maina,ne e nujno da sa nervi6.Az sa izvinih v po-gornite postove,4e nqma da moga da doida.Sq o6te vednyj kazvam-moga da zapazq igri6te vyv zalata na VIHVP(tva se namira to4no s/u hangarite na grebnata).Dokolkoto znam ne e skypo,pa i ba6ta mi sa poznava s 4ovek ot personala.Taka4e ako iskate moje sybota ili nedelq da se syberem pove4e hora.Samo4e toq pyt si4ki seriozni.

Link to comment
Share on other sites

-moga da zapazq igri6te vyv zalata na VIHVP(tva se namira to4no s/u hangarite na grebnata)

Наистина там е много хубаво ама 50-60 лв ако ти се струват малко пари ?!?!?!?!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...