Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

А бе бягайте 2-3 пъти седмично по 30-40мин и няма да имате никакви проблеми с физическата форма. Аз ходя да тичам когато имам време :P

Link to comment
Share on other sites

Не е задължително само бягане. Каквато и да е физическа дейност за по-дълго време - говоря за спорт - баскет, сокър, джогинг, фитнес - в една разумна комбинация вдигат тонуса.

Link to comment
Share on other sites

emi speored men hodeneto sashto moje da podobri formata. Sadq po sebe si de, 6toto az kato se zaseda pred pc-to i posle kat stana ne moa se dvija. Zatva kato pohodq malko pe6a i se 4uvstvam po-dobre. A i ve4e kato stane toplo s koleloto obikalqm i nemam griji :P

Link to comment
Share on other sites

4 hours and 10 minutes remaining. ако някой ще се отказва да казва сега. няма промени е плановете нали?. момчета днес ще праим голямо шоу!!!! аз като почна финтовете... роберто карлош го знаете, нали? аз съм му давал частни уроци беее!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ei ima li niakoi deto da jivee blizo do men ta da hodim zaedno. 2ri blok v Trakia sym. Ako ima da sa obajda byrzo ili napravo na spirkata na 10kata do Ch-e H-a -to v 2:15. Men shte me poznaete lesno. Nisyk i mnogo kydrav. Daje si imam pic v info-to. Ne znam dali shte stane show shtot az sym super umoren ama vse pak ne sym igral otdavna a i iskam da vi vidia.

Link to comment
Share on other sites

4 hours and 10 minutes remaining. ако някой ще се отказва да казва сега. няма промени е плановете нали?. момчета днес ще праим голямо шоу!!!! аз като почна финтовете... роберто карлош го знаете, нали? аз съм му давал частни уроци беее!!!!!

3h & zero min

remaining

Warez Football Chempionship

 

EDIT

:wacko: :wacko: Moiat chasovnik li ne ev red i tozi deto mi otchita posta?? :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Да не станем само много хора, защото с мен ще дойдат 4-5 души  :wacko: .

Ми може и така да стане. Като гледам колко хора са се навили да дойдат. Щото и аз съм викнал бая народ. Дано да не дойдат вичките че ще стане много лошо :wir . Ако стане така ще си направим един турнир. Само да има шпне 2-3 топки че с една много гадно ;)

Link to comment
Share on other sites

Ще изпия 2 редбула преди мача и ще играя на 2 игрища едновременно :woot , густо. Най-много да направим така - 2 мача един до друг и тъй, но това само ако има много народ.

Link to comment
Share on other sites

Az pia mliako koeto se symniavam da pomaga osobeno no vse pak stava. Inache naistina baia hora stavame. Edna spadnala topka ot men i az. Det se vika mojem da napravim paralelni machove a moje i s rezervi.

Link to comment
Share on other sites

така, аз се заемам да направя обзор на днешния мач. резултата е 12:11 (май) за моя отбор(аз бях този с черните шорти и оранжевата тениска на Fishbone). беше голямо шоу, страшен мач. играхме на голямо игрище със големи врати. след полувремето играта загрубя, но не се стигна до скандали. който не дойде много е изпуснал. уговорихме се за следващата неделя, па по същото време.

 

м/у другото, пичове, ние добре играхме ама не се запознахме. аре секи да каже с кво е бил облечен да знаем с кой сме играли. и следващия път се събираме и след мача отиваме загубилия отбор да черпи!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...