Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Абе на мен ми хареса. Малко не съм във форма затова малко грешни пасове ви давах. За което искам да се извиня на моя отбор. Все пак не съм играл от 6-7 месеца :( . Лично не очаквах да доидат толкова хора ама мача стана :)

@KnoPPix какво е станало чак толкова че си недоволен :confused

Link to comment
Share on other sites

Абе на мен ми хареса. Малко не съм във форма затова малко грешни пасове ви давах. За което искам да се извиня на моя отбор. Все пак не съм играл от 6-7 месеца :( . Лично не очаквах да доидат толкова хора ама мача стана :)

@KnoPPix какво е станало чак толкова че си недоволен  :confused

Sha kajesh li koi beshe ti(ot koi otbor)

Link to comment
Share on other sites

Sha kajesh li koi beshe ti(ot koi otbor)

Ами аз бях от отбора на VooDooMaN. Със черния пуловер и сините къси гащи. А кои бяхте вие. Аз разбрах само VooDooMaN и този караман който му викахте и този който пострада на края май е Dreamer. George_131 ти от моя отбор ли беше?

Link to comment
Share on other sites

Наистина хубаво беше, но на мен ми е криво като не съм играл години и съм много зле, но предполагам, че това с по-редовно тичане и игра малко по малко ще се оправи. Ако направим мачлетата традиция, примерно.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз бях от отбора на VooDooMaN. Със черния пуловер и сините къси гащи. А кои бяхте вие. Аз разбрах само VooDooMaN и този караман който му викахте и този който пострада на края май е Dreamer. George_131 ти от моя отбор ли беше?

Az ne bqh ot tvoq otbor az bqh s tymno sin pantalon chervena bluza, koiato svalih i qke na Ferrari, a we onq det se kateri po ogradata da svalq topkata.

 

EDIT: ti beshe ediniq ot cheterimata, det doidohte zaedno taka li?

 

Dreamer mi to mai vsichki ne sme igrali otdavna. Az sam s dve ryce da stane tova tradiciq, no ako moje v sybota shtot v nedelq nemoga :(

Link to comment
Share on other sites

В редовната игра е истината. Преди 2 години бяхме заформили една компания от 2 отбора и играехме винаги едни и същи противници, като в един момент почнахме да играем по 2 пъти в седмицата. Тогава тичах и на гребната и правехме мач на голямо игрище >90 минути нон-стоп и беше супер яко.

Кофтито днес беше, че противниковия отбор се умори в един момент, иначе в началото си беше страшно оспорвано и падна голямо тичане. Другия път трябва да има backup вода и бира ;) .

Link to comment
Share on other sites

Mi momcheta az bqh ot otbora na dreamer Saketo-edna ot nai dobrite zashtiti v cial Plovdiv(estestveno sled karaman).Igrta beshe sravnitelno dobra kato za BG parvenstvo.A i na protivnicite : Sledvashtiat pyt naima da vi prostim :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

саке тва за прощаването май нещо си се сдухал:)

аз неска бех оня с фланелката на бекам

а иначе съм навит да отим пак да ритаме другата седмица

Link to comment
Share on other sites

от три дена не съм барал PC-то и разбира се съм изпуснал много. ако знаех за мачлрто щях да дойда. много ме е яд, че не дойдох. радвам се че е станало мачлето. наистина трябва да превърнем това събиране в традиция. да си определим постоянен ден и, час и мчсто и всяка седмица да играем, за да поддържаме форма, щот като гледам всички сме се отпуснали и сме забравили за спорта. дайте да обсъдим въпроса за следващата седмица. аз съм за събота.

Link to comment
Share on other sites

всички , които все още посещават училище да не забравят, че след 2 седмици сме във ваканция. тогава може да праим мачлета по- начесто.

Link to comment
Share on other sites

всички , които все още посещават училище да не забравят, че след 2 седмици сме във ваканция. тогава може да праим мачлета по- начесто. Иначе съм съгласен да се разберем един ден примерно събота или неделя да кажем точен час и да ходим всяка седмица ;)

Ми аз не знам за никаква ваканция? Ще обясниш ли? Иначе ако искате в Събота мога след 16:00 часа да дойда а в неделя когато кажете :) . И аз съм съгласен да си определим един ден и час и да ходим да играем всяка седмица ;)

Link to comment
Share on other sites

от 1-ви Април 12 дена май. сигурно е. да се съберем и да играем ако всеки ден то поне през ден

Link to comment
Share on other sites

да това е добра идея за традиция. наистина бая сме се поотпуснали, особено аз де, щото все съм пред пц-то и не сам спортувал от 1-2 години. също съм за събота да се събираме щото неделята обикновене е махмурлийски ден. а ваканцията можем да се събираме по-често, както и ако има навити да си направим едно стрийт състезание с колела:)

Link to comment
Share on other sites

Ами ние в събота не можем. 2-ма сме на фитнес 1-ния е на уроци по англииски.

Иначе в неделя сме пак там от 15:00 часа. На същото игрище ще сме знете ни кои сме. Идвате и правим мача ;)

Link to comment
Share on other sites

Ей, вие нямате 16-17 години и ми говорите за махмурлийски ден. И че не били спортували от 1-2 години. Къде се намирате, бе :) ? Мач всяка седмица и това е. Но да няма да се уговорим за 15 часа и в 15:15 някой да постне - не ме чакайте. Веселба :woot .

Link to comment
Share on other sites

Значи да не стане някакво объркване.

@ George_131 ние ще ходим в неделя не в събота.

 

@GF_Shocker игрището е точно от страни на диспансера. на 15м.

 

@VooDooMaN няма такива работи щом съм казал че ще дойда значи ще дойда. Ако ще и градушка да завали ;) . Просто пътуваме много с реис и за това закъсняхме.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...