Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

Топката ми е 6. Току що успях да я напомпя. Имам помпа, ще гледам да не я забравя, но е истински фитнес работата с нея...

Неделя 14 часа. Там ще съм и ще се постарая да се реванширам за слабата си игра :) Само че каде точно ще се събираме?

 

Offtopic, GeorgiK ти кой беше?

Жорко беше балеринката с дългата коса, как не си го познал ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply
И плавниците да нямат метални бутони, че иначе става кофти, ще трябва да сеем картофи на нивата след това

Това намек ли беше? :))

Според мен беше тъпо на големите врати. Резултата днес (май вече е вчера) беше някаде 24:20...

Link to comment
Share on other sites

И на малки врати може да се направи такъв резултат, дори по-колосален :) хайде да играем на първото игрище, ще си направим врати. поне е по-равно.

Link to comment
Share on other sites

Топката ми е 6. Току що успях да я напомпя. Имам помпа, ще гледам да не я забравя, но е истински фитнес работата с нея...

Неделя 14 часа. Там ще съм и ще се постарая да се реванширам за слабата си игра :) Само че каде точно ще се събираме?

 

Offtopic, GeorgiK ти кой беше?

 

Аз съм ония дето му залепна устата и приказва малко...

 

За неделя леко много топки стават ама нека. Иначе доволно че се събират хора. За вратите...не е номерът в резултата щото той пак ще е голям. Обаче е доста по-интересно все пак ако има съпротива... Айде до неделя.

Link to comment
Share on other sites

За неделя леко много топки стават ама нека. Иначе доволно че се събират хора. За вратите...не е номерът в резултата щото той пак ще е голям. Обаче е доста по-интересно все пак ако има съпротива... Айде до неделя.

нека има защото казах на бая хора да дойдат и може да станем пак 874392 човека. Затова ще се разделим на 4 отбора и ще направим едно варез турнирче :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

А къде ще се играе в неделя?? Като гледам май сте много хора и няма да има място за мен, но да питам къде точно на гребната :) не съм сигурен дали ще дойда, дори не познавам никой и не знам как ще ви намера, но ... И аз имам помпа и топка ако ви трябва :)

Link to comment
Share on other sites

А къде ще се играе в неделя?? Като гледам май сте много хора и няма да има място за мен, но да питам къде точно на гребната :) не съм сигурен дали ще дойда, дори не познавам никой и не знам как ще ви намера, но ... И аз имам помпа и топка ако ви трябва :)

Оф взема да помоля някой админ да напише в 1-вия пост къде играем. Събираме се на игрището до спортния диспансер. То е 1-вото игрище ако идваш от спирката на 10ката :D

Link to comment
Share on other sites

Оф взема да помоля някой админ да напише в 1-вия пост къде играем. Събираме се на игрището до спортния диспансер. То е 1-вото игрище ако идваш от спирката на 10ката :D

Стенли споко без нерви моето момче :) Я кажи от колко часа и може да мина да ви видя ;)

 

Едит: Аз поне знам къде да доида :)

Link to comment
Share on other sites

Стенли споко без нерви моето момче :) Я кажи от колко часа и може да мина да ви видя ;)

 

Едит: Аз поне знам къде да доида :)

Нищо лично бе батка. Просто на всеки нов трябва да му се обяснява къде играем и затова го казах :D Ти ще дойдеш ли да ме видиш какъв съм играч :love

 

az sym agitkata

 

momi4eta nemojeli da igraqt s vas ili vi e 6ube da ne vi sritam zadnicite

не му обръщай внимание на георги :P Може да играеш само мерак да имаш :D бтв най-големия ми страх е някое момиче да играе по-добре от мен :bgrin: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Абе аз отсега съм ревнал ти за след мача ми говориш...между другото(аман от това btw) си добре дошла(както и всички разбира се) и те моля да ме извиниш за реакцията. Просто обикновено хората се представят надълго и нашироко как играели, на каква възраст са, дали можело и какво ли не(като питат минимум 3 пъти къде и кога) преди да дойдат да играят. И изведнъж се появява едно момиче и казеа само..."ще се видим в неделя"... Е имам право да съм учуден...

Та ще се видим в неделя...

Link to comment
Share on other sites

Нищо лично бе батка. Просто на всеки нов трябва да му се обяснява къде играем и затова го казах :D Ти ще дойдеш ли да ме видиш какъв съм играч :love

Абе Краси я кажи в колко часа в неделя че ме мързи да чета цялата тема... :) :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

ще се разберем за час беее. БАЙ ДЪ УЕЙ, супер як мач ще се получи в неделя ако всички, които са писали дойдат. ще имаме прекрасна топка (моята :) ) и момиче за дифенс. то във форума няма момичета, на нашия мач ще дойде едно - хахаха!

Link to comment
Share on other sites

Абе Краси я кажи в колко часа в неделя че ме мързи да чета цялата тема... :) :) :) :)

 

 

ще се разберем за час беее. БАЙ ДЪ УЕЙ, супер як мач ще се получи в неделя ако всички, които са писали дойдат. ще имаме прекрасна топка (моята :) ) и момиче за дифенс. то във форума няма момичета, на нашия мач ще дойде едно - хахаха!

Часът е 14:00 момчета :)

Link to comment
Share on other sites

ти ли шъ кайш уе?!?! хахаха! разбрахме се значи. красиии, помоли някой админ да промени първия поуст, за да е по-прегледно за нови мераклии. ммм до неделя значи :)

Link to comment
Share on other sites

Даже направете нова тема и помолете да прехвърлят тая там, за да може активен юзър да я ръководи ;)

Link to comment
Share on other sites

Даже направете нова тема и помолете да прехвърлят тая там, за да може активен юзър да я ръководи ;)

Пратих ПМ на dreamer чакам отговор. Ако се съгласи ще направя 2-ра тема :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...