Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Abe i az biah v publikata (do nassko) ama...daite drugia pyd da vzemem pone edna tabela da slojim (Wellcome to Warez Show) da se znaem koi sme , che inache......znaem se samo po nickname.Inache macha beshe na nivo.Vtoroto poluvreme Dreamer i Netrootbg se vkliuchiha v igrata za da vleiat sveji sili v otborite.Po niakoe vreme mai se igraeshe 12 sreshtu 8 igracha ama ......karai veselo da e.Za drugata nedelia sigurno pak shhte pravia publika :)

Link to comment
Share on other sites

Az bqh onq sas spukanoto kolelo,sas razebaniq katinar i sas beliq ekip N14 sas sini geti...Igrah zashtita i spasih edin gol...po tova opisanie nqma kak da ne se setite... :cry

 

 

 

 

are naistina pi4ove kajete s kvi mucuni bqhte, da se znaem

Link to comment
Share on other sites

Аз повече няма да играя никога на цяло игрище :ir :wir :wir . Егати не мога стана от стола :wacko: . А за това дето викате че играта загрубяла еми 2-ма от моя отбор излезнаха 3-тия игра но го болеше много крака. По спокойно играйте бе хора отишли сме да си напраим шоуто не да се трепем :tongue . А иначе за другия път предлагам да играем на игрището дето играхме миналия път че на това много прахоляк ся не мога се изкъпя 3 часа. Може да напраим 3-4 отбора (зависи колко ще дойдат) и да направим един турнир. Че на цяло игрище не може да се играе.

А за публиката тоя път беше безплатно ама от другия ще взимаме такса :P

velikiat как оспя да се прибереш толкова бързо бе :confused Аз бях със черния панталон накрая си тръгвахме заедно

btw не ви ли е малко тъпо да си говорите на никове. По добре да си говорим на имена. Аз така никой не мога да запомня :(

Link to comment
Share on other sites

btw не ви ли е малко тъпо да си говорите на никове. По добре да си говорим на имена. Аз така никой не мога да запомня  :(

Ami mai be6e po dobre da se zapoznaem predi tova ama...

Aide sledva6tia pat s tova 6te zapo4nem.

Link to comment
Share on other sites

Vtoroto poluvreme Dreamer i Netrootbg se vkliuchiha v igrata za da vleiat sveji sili v otborite.

Дойдохме тогава аз, browseman и колегата. netroot беше другаде :)

 

Иначе не ми се играеше много. След една пица и две бири.. нормално :P

Link to comment
Share on other sites

az kato minaliq put si bqh s flanelkata na beckham

i otnovo se slu4i 4e igrah ot po-dobriq otbor.

a za drugata sedmica sam s dve race za. samo 4e ne mi se igrae pak na cqlo igri6te. az bqh za6tita neska i dokato otida do centara i se varna edva di6ah

a naistina 6te e dobre drugiq put purvo da se zapoznaem :P

 

velikiat nameri li vulkanizator?

Link to comment
Share on other sites

Abe ne beshe tolkova tejko tova s goliamoto igrishte. Ako vseki si stoi i si pazi zona niama da ima problem. Men mislia me znaete shtoto sym lesno zabelejim. Az sym kydravoto kopele Judas. Macha ne beshe losh ama ne beshe i koi znae kakvo kato go otdavam na umora sled prepivane, sled bezsynie, ujasnoto slynce i praholiaka. Abe kato cialo dovolno. Otdavna ne biah igral seriozno ta sega dobre mi doide. Drugata sedmica pak. Predlagam da sformirame niakolko otbora shto gode ravnostoini i da pravim turnir drugia pyt shtoto mnogo gledam se oplakvate. Za men e vse taia. Vajnoto e mach da stava.

Imam edno idiotsko predlojenie. Moje da napravim klasacia Best Scorer, Best Assistant, Best Goal Keeper, Best Defender/Tackler. Moje da se vodi statistika sled vseki mach i v kraia na sezona(ne che znam tva koga e) malka nagrada za pobeditelite. A i drugo - ako ima Clean Sheet predlagam toi da pecheli direktna nagrada. Tva taka ili inache e realno nevyzmojno.

Link to comment
Share on other sites

Moje da napravim klasacia Best Scorer, Best Assistant, Best Goal Keeper, Best Defender/Tackler. Moje da se vodi statistika sled vseki mach i v kraia na sezona(ne che znam tva koga e) malka nagrada za pobeditelite
. Това ми допада обче имам 2 въпроса:

1. Кой ще я води тая класация?

2.Каква ще е маградата?

Иначе на мен лично 1-вия мач който играхме заедно ми хареса повече.Днес доста се поуморихме аз лично се изнервих по едно време (признавам си) обаче доста яко ме посритаха :) И не ме ядоса това че ме удариха а ,че не си признаха. Но както и да е. Получи се добре и вече сме си взели поука че не можем да издържим на голямо игрище :)

 

GF_Shocker бяхме се приместили на другото игрище понеже бяхме много народ но другия път няма да ходим там щото много прах има

Link to comment
Share on other sites

. Това ми допада обче имам 2 въпроса:

1. Кой ще я води тая класация?

2.Каква ще е маградата?

Иначе на мен лично 1-вия мач който играхме заедно ми хареса повече.Днес доста се поуморихме аз лично се изнервих по едно време (признавам си) обаче доста яко ме посритаха :) И не ме ядоса това че ме удариха а ,че не си признаха. Но както и да е. Получи се добре и вече сме си взели поука че не можем да издържим на голямо игрище :)

 

GF_Shocker бяхме се приместили на другото игрище понеже бяхме много народ но другия път няма да ходим там щото много прах има

Наградата е мадама от публиката, която изскача от тортата за победителя, това е ясно :) .

Аз бях от победителите със сини гащи и се блъсках много, щото не можем да играем сокер. Ако някой се чувства обиден, че съм го бутнал на земята - сори, не направих фал при нито един от нокдауните, това си е в играта.

На голямо игрище не може да се види идеята, не ставаме за него - ясно е. Много тичане и много ритане и се губи кефа. Краката ме болят, но това е добре и издържах да тичкам горе долу цял мач предвид, че съм играл още 2 през седмицата.

Link to comment
Share on other sites

Малииииии маи сам пропуснал тоq път. Така като слушам маи наистина миналиq път беше по-qко. Аз сам СУПЕР нажитак за другата седмица ама нз дали ша мога да се освободе :)

Link to comment
Share on other sites

awe si4ko si be6e hubavo samo 4e sega trqbva da si smenqm zadnata spira4ka na koleloto 6toto si skusah jiloto na pu za vka6ti :(

VooDooMaN za nagradata ot tortata ideqta e hubava, samo 4e neka da ne e edna torta samo 6toto vse pak sme baq narod i tezi deto ne sa spe4elili nagrada 6te ostanat na suho

Link to comment
Share on other sites

Е нали идеята е да има само 1 награден, щото е най-заслужил.

Дайте идея за afterparty ;) . Бири-мири танци-манци и дебели виатнамци B) .

Link to comment
Share on other sites

___smirnoff___.... mani mani....purvo gae4en klu4 tursih 4e katinara se preeeeba ... sled tui 3 kilometra sportno hodene s kolelo i dobre 4e nakraq se poqvi edin vulkanizator taka ma napompi, 4e kat se vurnah u nas ne znaeh koq guma e spukana....

a za klasaciqta e tupo....shoto az moga da kaja , 4e bqh nai-dobur zashtitnik[ne 4e ne bqh :D ] ama drugite moje da ne mislqt taka....taka 4e daite da ne stigame do karanici i da si pukame ma4le i tva e :woot

Link to comment
Share on other sites

a za klasaciqta e tupo....shoto az moga da kaja , 4e bqh nai-dobur zashtitnik[ne 4e ne bqh :D ] ama drugite moje da ne mislqt taka....taka 4e daite da ne stigame do karanici i da si pukame ma4le i tva e :woot

Точно за това мисля че ако има такова нещо трябва да има 2-3ма неутрални кото да водят статистика на всеки един и след края на мача да се казва кой какво е направил и т.н. Ама май няма да стане понеже няма кой да се заеме с тая задача

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...