Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

Aaaa?60 kinta?Stiga ve maina ne moje da e tolkova. :( Dokolkoto znam 10lv na 4as max.E daje i da ne mojem da igraem tam nali vi kazah-ima mnoo drugi igri6ta kydeto mojem da cyknem ;)

Объркал си се. Цените наистина там са трепачи за такава утрепана зала.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply
Koito e navit da se syberem da kazva.

А съм навит с още 2-ма. Само да е в неделя че в събота съм на фитнес. И да е хубаво времето естествено. :)

Link to comment
Share on other sites

ми майна аз съм навит, ама вече ме е страх данеби KnoPPix да е там и да почне да налита- нали знаете,че той е за 16 човека:). като оставя тъпите базици настрана, обещавам да дойда тази седмица.

Link to comment
Share on other sites

Syjaliavam che ne mojah da doida no taka se poluchi taia sedmica super zaeto. Taia deto idva shte e syshtoto shtoto kakto razbiram shte imame gradsko po volleyball. Treniraite za po drugia pyt kato fana da doida nai-nakraia.

Link to comment
Share on other sites

Хора в неделя в 15:00 часа ще ходим да играем на гребната. Ако има желаещи да пишат да се разберем къде да се чакаме ;)

Link to comment
Share on other sites

Are de az sym navit.Kajete samo kyde da se 4akame.Az vikam da e pred Vhoda na stadion Plovdiv,k?

Даи по добре да се чакаме отпред пред спортния диспансер (май така се казваше) или на последна спирка на 10-ката както искаш!

Link to comment
Share on other sites

I za sportniq dispanser stava.

Are we maina, nqma li pove4e hora da se vklu4ite?

Ot drugata sedmica bi triabvalo. Dnes i utre imame gradsko po volleyball. Vajno e batka. Minalata godina ne stignahme do taia faza a taia sa glasim da gi ubiem. Shte vidim de ama niama kak da doida prosto.

Link to comment
Share on other sites

I za sportniq dispanser stava.

Are we maina, nqma li pove4e hora da se vklu4ite?

Спокойно ние ще дойдем 7-8 човека ще се съберем да напраим едно мачле. Не сме големи професионалисти ама колкото можем толкова :) Значи утре в 15:00 пред спортния диспансер. Може да закъснеем малко щото пътуваме от тракия обаче ще дойдем ;) GSM имаш ли ако нещо се прецака времето и не става работата? Прати PM

А за тези които не могат най-вероятно ще започваме всяка неделя да ходим така че ще се разбираме и за по нататък може да ни стане традиция да ходим да играем всяка неделя :)

Link to comment
Share on other sites

Ми добре в събота ще ходим само че по късничко. Примерно към 16:30 щото съм на фитнес до към 3 :) Ако сте съгласни за другата събота ще се организираме ;)

Link to comment
Share on other sites

Утре аз и още няколко човека ще сме в оня район и ще ритаме, но преди 3 часа... може би към 1-2.

 

P.S.: Който има да ме бие да заповяда :lol:

Link to comment
Share on other sites

@VooDooMaN да утре в 3 ще се чакаме пред спортния диспансер. Ако искаш може да доидеш и по късно само трябва да ни намериш. Някъде до към 16:30 може би ще сме там. Аз ще съм с черен пуловер(или сиво-черно якe Диадора) и къси гащи. Също така ще можеш да ме познеш по невероятния начин на игра(като Тиери Анри) :P

@George_131 добре за другата събота ще се разберем по нататък че сега още рано ;)

Link to comment
Share on other sites

@VooDooMaN да утре в 3 ще се чакаме пред спортния диспансер. Ако искаш може да доидеш и по късно само трябва да ни намериш. Някъде до към 16:30 може би ще сме там. Аз ще съм с черен пуловер(или сиво-черно якe Диадора) и къси гащи. Също така ще можеш да ме познеш по невероятния начин на игра(като Тиери Анри) :P

@George_131 добре за другата събота ще се разберем по нататък че сега още рано ;)

Stenli pishi me i men neska po nekva sluchainost se osvobodih i sha moga da doida nachi v 15:00 pred dispansera az sha sam sas qke na Ferrari

 

P.S. Shte idvat __smirnoff__ i Sake-to

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...