Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

Ей, вие нямате 16-17 години и ми говорите за махмурлийски ден. И че не били спортували от 1-2 години. Къде се намирате, бе  :) ? Мач всяка седмица и това е. Но да няма да се уговорим за 15 часа и в 15:15 някой да постне - не ме чакайте. Веселба  :woot .

e, айде, айде кво като нямаме 17 години!

;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply
Не е никакво геройство да се напиеш. Виж, да вкараш 5 гола на мач е друга работа  ;) .

Хахахаха VooDooMaN е прав. Лесно е да се напиеш обаче да вкараш 4-5 гола в мач си е направо геройсто. Особено ако противниците са равностоини :devil :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

НЕДЕЛЯ 15:00 ЧАСА. ИГРИЩЕТО ОТ СТРАНИ НА СПОРТНИЯ ДИСПАНСЕР.

И стига сте питали вече кой ден. Ние започваме да играем всяка неделя. Ако има промяна в часа ще ви пиша. ВСЕКИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ ;)

Link to comment
Share on other sites

НЕДЕЛЯ 15:00 ЧАСА. ИГРИЩЕТО ОТ СТРАНИ НА СПОРТНИЯ ДИСПАНСЕР.

И стига сте питали вече кой ден. Ние започваме да играем всяка неделя. Ако има промяна в часа ще ви пиша. ВСЕКИ Е ДОБРЕ ДОШЪЛ ;)

Еми много ми се ще да идвам ама ние играем всяка неделя от 2 в любен каравелов майна sorry

Link to comment
Share on other sites

аз ще дойда. може да зема и някой с мен.

Link to comment
Share on other sites

Dreamer, с твоите хора кога ще ходите?

Не сме говорили още, но няма да е в събота. Вероятно неделята. Аз не съм сигурен, че всичко ме боли като мърдам... представи си колко отдавна не съм бягал :)

 

Ама има време до неделя.

Link to comment
Share on other sites

хора не става ли да е събота??? Аз и в неделя мога, но ще ми е много по-добре в събота

аре ако сте навити за събота казвайте

Link to comment
Share on other sites

ти голям алкохолик си падаш. аз съм навит да се черпим. наистина по-добре е в събота, но и в неделя ще дойда

Link to comment
Share on other sites

НЕДЕЛЯ 15:00 ЧАСА. ИГРИЩЕТО ОТ СТРАНИ НА СПОРТНИЯ ДИСПАНСЕР.

И стига сте питали вече кой ден. И в колко часа. Ако искате се разберете ходете и в събота аз не мога така че да няма пак изказвания ама не може ли в събота и т.н.

 

 

Да добавя само че ако доидат всички които сами обещали в неделя може би ще се съберем колкото 2 футболни отбора да не е и повече :P

Link to comment
Share on other sites

Абе ще се съберете вие....квито са сериозни сичките....ще се съберете колкото да си подавате топката 2-3 души...

Link to comment
Share on other sites

Абе ще се съберете вие....квито са сериозни сичките....ще се съберете колкото да си подавате топката 2-3 души...

Ами човече знам какво е някой да ти каже че ще дойде и да не дойде. Аз лично много се дразня от такива хора и не ги харесвам . Лично аз се старая каквото кажа да си го изпълнявам. Сега ако някой ми каже 2-3 дена по рано аз няма да дойда нали няма проблеми, обаче някой да ми го изтърси това в последния момент направо се побърквам :angry: . Аз не казвам че всички ще дойдат обаче мисля че все 10-тина човека ще може да се съберем да поиграем ;)

Link to comment
Share on other sites

.....Аз не казвам че всички ще дойдат обаче мисля че все 10-тина човека ще може да се съберем да поиграем ;)

Мен като зрител ще ме приемете ли :) Че.... доста са ми килцата пък и годинките са понапреднали :воот Ако не друго то поне мога да правя гюрултия и да раздавам семки на почивката :)

Link to comment
Share on other sites

Мен като зрител ще ме приемете ли :) Че.... доста са ми килцата пък и годинките са понапреднали :воот  Ако не друго то поне мога да правя гюрултия и да раздавам семки на почивката :)

Ако ти се играе идваи и се вкючвай(приемаме всякаква възраст) Ako ти се гледа идвай и гледай ;) Ако се съберем повече хора като миналия път. Тези които нямат големи физически възможности ще играят зоново. А пък другите ще тичаме :) А иначе семки не знам дали някой ще иска обаче вода няма да откажем ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...