Jump to content
BulForum.com

Warez Football


flufil

Recommended Posts

ОК значи последно другата седмица на 6ти март събота на стадион академик(бтв тва в тракия ли е?) в 2:00 часа..

гледайте да дойдете...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.2k
  • Created
  • Last Reply

Не бе то ако имаше..

Стига да имаш желание и да не си много добър ;) ..

То ако имаше граници аз примерно съм на 16...

И даже не мога много много да играя ама ми се играе и ще отида ако не да играя поне да гледам...

Link to comment
Share on other sites

Еми горе долу...

Ходил съм преди години..

Знам че там ходи май 44 абе ще го намеря отиван на тримонциум и кат фана 44 ще питам там някой каде да слезна за Академик..

Ако за тоя академик става въпрос де...

Щото там е зала академик ама има и стадион...

Макар че то май друг Академик няма ама аз да питам пак за тоя академик ли става въпрос там ли ще играем??

Link to comment
Share on other sites

Ами и аз тва си викам ама де да знам може би просто този който първи му дойде идеята живее там някъде и не помисли че там много хора няма да могат да дойдат...

Иначе и аз съм за идеята на гребната да се съберем..

Питай другите..

Link to comment
Share on other sites

гребната!!!!!!!

всеки я знае а академик ....

по - хубаво на гребната!

Link to comment
Share on other sites

Ei vii puk za pruv put li 4uvate za akademik we.. pfu:) .. tc. 44 ne vi vurshi raota.Ot glavnata fashtate 99 ili 4 .i v dvata slu4aq slizate taman 3 spirki ,ta na 4-tata ot poshtata. i pred vas se shiri edno golqmo selsko igrishte ,a vutre op -oshte edno - kolodrum my vikat :)

Link to comment
Share on other sites

а що не идем в английската. там има две големи игрища. тва е моето предложение но главното е да се съберем и дса пукаме мачле, нали!

Link to comment
Share on other sites

Triabva da se razberem za miastoto. Na Akademik ne sym igral ama kato gledam mnogo hora moje i da ne go otkriat, v daskaloto igrishtata sa skapani trevnite a na ciment e gadno, grebnata...vse niakade triabva da ima ma ne se seshtam. Tova ne znacheshe che nikade ne stava. Prosto da se razberem. Topka pak kazvam moga az da vzema samo niakoi da nosi pompa shtoto e spadnala.

Link to comment
Share on other sites

Hora az imam i pompa shte nosq za topkata, ako si4ki sa ZA grebnata(tam terena zatreven li e ?!) kazvaite nqkakvo mqsto(da re4em pred ZOO to) v 14:00 da se 4akame seki shte e gotov za ritane(az li4no s pompata ;) )Shte se vidim

predlagam da si ostane na akademik,v sabota na grebnata moje i da ne se vredim za igri6te,a i vsi4ki ne moje da sme na edno mnenie

Napylno sym saglasen shte go namerq nqkak si... :woot

Link to comment
Share on other sites

Аре да пуснем един полл ако искате ама да гласуват само хората които ще идват и след тва да си пишат с 2 думи кой е воте(няма значение за какво) за да знаем все пак колко човека ще дойдат...

Искате ли????????

Link to comment
Share on other sites

Аре да пуснем един полл ако искате ама да гласуват само хората които ще идват и след тва да си пишат с 2 думи кой е воте(няма значение за какво) за да знаем все пак колко човека ще дойдат...

Искате ли????????

Епа не е лоша идеята. Ако пуснеш тогава ще му мисля къде искам :P

Link to comment
Share on other sites

Kak може да не знаете и да ме сте чували за Академик!

Личи се че или трябжа да учите или сте n-line.Язък....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...