Jump to content
BulForum.com

Cooolbox


Recommended Posts

А кога Виваком изобщо стартираха и кога Кулбокс?

Като не те кефи - едномесечно предизвестие и минаваш на Виваком. Проблем не виждам...

Къде е мобилното приложение на Виваком за ТВ?

За HBOGo - приемам, другото не.

 

Интересно ми е дали с оригиналния фърмуер, устройството се връща директно на заглавния екран ако изгуби свързаност за част от секундата. Някой може ли да пробва да размести HDMI кабела (от страната на устройството, разбира се), колкото да изчезне картината от телевизора и после да каже дали го е върнало на гледаният канал, или на заглавния екран.

И също, всеки път ли като си пуснете телевизора сте на заглавен екран, или има опция да ви пуска на последния гледан?

 

А ти избягвай при включени в мрежата телевизор и бокс да "размърдваш" HDMI кабела, за да не четем тема:"Защо ми изгоря HDMI входа на телевизора или целия борд".

Това със основния екран е заради пийпълметрията.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 9.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Виваком стартираха iptv 2012г ...

Приложението за мобилна тв на вивата се казва TV GO има го за андроид и ios,работи супер! Мтел и Ентри също предлагат такива приложения !

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Знам за това приложение на Виваком, но мисля, че го спряха. Моя грешка. Приложението на MTel, изобщо не може да се каже работеща услуга според мен. На N3 не съм го тествал.

Като си тръгнал, кажи на каква цена са тея приложения, че в сайтове на двата оператора е салата. Ако знаеш де.

 

Значи vipper_ направо да сменя оператора, не виждам защо се "мъчи" тук. Като гледам, ще трябва или МТел или Виваком да избира, щото N3...

Edited by Lucky Luciano
Link to comment
Share on other sites

И на двата оператора приложенията работят, нямат и намерение да ги спират а да ги развиват. При мтел цената е 5.90 на месец ,40канала на които се предлага и 7дни връщане назад , приложението е добро ползвам го от седмица. При виваком цената варира от плана на който си мисля от 2.90-5.90 . Приложенията работят във всички мрежи и са адаптивни както hbogo ,качеството според интернета!

 

 

Turn off this option! iPhone Turn off this option!

Link to comment
Share on other sites

Знам за това приложение на Виваком, но мисля, че го спряха. Моя грешка. Приложението на MTel, изобщо не може да се каже работеща услуга според мен. На N3 не съм го тествал.

Като си тръгнал, кажи на каква цена са тея приложения, че в сайтове на двата оператора е салата. Ако знаеш де.

 

Значи vipper_ направо да сменя оператора, не виждам защо се "мъчи" тук. Като гледам, ще трябва или МТел или Виваком да избира, щото N3...

 

Хайде само да не ми нареждаш къде да ходя, а?

Форума е затова за да се коментира, та дори и да се критикува.

Като Ви гледам Вашите мнения не пищя като ухапан от свиня - да коментирам по цял ден качеството на това и онова,

особенно като взехте да си ги мерите на кой оператор НОВА била предавала по-добре!

 

Не съм казал, че се мъча! На много мои познати съм препоръчвал куулбокс като оператор, явно има защо.

Тъпото в случая е, че има някои моменти - които са рядки - но може и аз да съм карък когато ги "нацелвам", та те някак "влошават" изживяването на иначе добрата  услуга.

Ти все едно не "мрънкаш" това да се подобрило, онова да се подобри?

Айде ако обичате всеки да си гледа своето и да не насажда думи на другия, а?

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

Последно време постоянно се е*бава приемника и без причина когато се вклщчи - няма програми и се налага рестарт от контакта.....

Отделно много често на другия телевизор който не гледам толкова често - излежда че губи захранване....

Така беше и при другия ми телевизор, докато не дойде екипа на място и размениха захранването с побългарено такова..., тоест имаше някакви допълнителни жици навити в изолир банд....

 

Здравейте, необходимо е да направим посещение по повод описаното от вас. Колегите ни ще се свържат с вас по телефона за допълнителни уточнения.

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, необходимо е да направим посещение по повод описаното от вас. Колегите ни ще се свържат с вас по телефона за допълнителни уточнения.

Здравейте, Joy - аз щях да Ви пиша, за да изпратите човек да смени захранването.

 

Поздрави!

Link to comment
Share on other sites

+1

Премниците са бавни и бъгъви, захранванията са за в коша.

Едната флашка ми я познава, другата-не. Не може да пише на втората съответно, а съобщението за грешка гласи нещо от сорта на: Грешно име на файла.

 

Съпорт телефона не го вдигат когато се обаждаш, а ти звънят когато на тях им е удобно. 

Офиса в Кючука отваря от 10:00, ако си решил да си платиш сметката сутринта преди да е напекло- греда.

 

Здравейте, @bukalex,
 
Бихте ли споделили малко повече детайли за проблемната флашка - какъв е размерът на флашката и каква е файловата система? По отношение на нейната структура - дали има повече от един дял на нея и, ако да, с какви размери?
 
Относно националния ни телефон - възможно е да не сте успели да се свържете веднага, ако в същия момент сме имали голям брой постъпили позвънявания от клиенти. Колегите връщат обаждане винаги и при първа възможност.
 

 

За удобство и спестяване на време на нашите клиенти сме дали възможност за плащане на месечната такса към нас по няколко различни начина, включително всички обекти на Easypay, които започват работа обикновено от 8:30-9ч. сутринта (в Кючук Париж има няколко техни офиса), както и по всяко време на денонощието през клиентския портал My Cooolbox. Всички възможни начини ще откриете тук: https://www.cooolbox.bg/help#payment Няма нужда да идвате специално до Coool центъра ни на Байкал, можете да изберете по-удобен за вас вариант за плащане :) 
Link to comment
Share on other sites

И за да те образовам - кутията не хладна, а яка.....

СЕТАА брат :) те вече не са и кутия, а квадратче.. :) та и мисленето им такова, квадратно :)

Link to comment
Share on other sites

"К'во прайм ся" с Нова?

На тази мътилка ли оставаме?

Не ми се иска да повярвам, че сте получили огромно количество положителни отзиви за експеримента.

Link to comment
Share on other sites

"К'во прайм ся" с Нова?

На тази мътилка ли оставаме?

Не ми се иска да повярвам, че сте получили огромно количество положителни отзиви за експеримента.

 

И аз това им писах, но вече ще спра да пиша и тук, че някои потребители си чешат езиците напразно, че като не ми отървало - имало други оператори.

Факт, че че предават ПЪЛЕН  МАЗНЪОЧ

 

П.С, нещо клавиатурате не може да искара голямо "ь"....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Вчера за пореден път бях "изключително горд", че ползам вашите услуги! За чий ми е "услугата" запис на HDD, като дори по време на записа, не можеш да си влезнеш в менюто и да пуснеш записа от начало и да превъртиш до крайната точка на записа, докато той все още продължава.

 

Тук тотално се изнервих..... Моля и друг да сподели, ама такава недомислена история просто няма...

Отделно Joy - защо си мълчите за бъга, който Ви пуснах на ЛС?

 

Ma то мен нищо не ме удувдва вече... Минаха месеци откакто менюто за спиране на запис или не, което се появява, не може да се махне по нормалния начин....

Добре, че изкплюха зорлен камъчето как може да се спре по друг начин..

 

Edited by viiipeer_
Link to comment
Share on other sites

..като дори по време на записа, не можеш да си влезнеш в менюто и да пуснеш записа от начало и да превъртиш до крайната точка на записа, докато той все още продължава.

 

Аз нещо не разбрах.

Link to comment
Share on other sites

Аз нещо не разбрах.

 

Обяснявам - пуснал си на запис програма различна тези, които поддържат файмшифт.

Пуснал си опреденело предаване на запис да кажем в 20:00 часа, в  20:45 -  пускаш да гледаш същия канал, като записа все още тече....решаваш да влезнеш в менюто за запис на файлове - селектираш файла и ти гърми един голям СРЕДЕН... казва ти, че не може да използваш функцията докато върви запис или нещо от сорта.... Да, ама то вече има записано време от 45 минути, които дори не мога да превъртя до точката на текущия запис, дори не мога да врътна 1 секунда напред от вече направения запис.....

 

Надявам се сега да е станало ясно.

Link to comment
Share on other sites

Обяснявам - пуснал си на запис програма различна тези, които поддържат файмшифт.

Пуснал си опреденело предаване на запис да кажем в 20:00 часа, в  20:45 -  пускаш да гледаш същия канал, като записа все още тече....решаваш да влезнеш в менюто за запис на файлове - селектираш файла и ти гърми един голям СРЕДЕН... казва ти, че не може да използваш функцията докато върви запис или нещо от сорта.... Да, ама то вече има записано време от 45 минути, които дори не мога да превъртя до точката на текущия запис, дори не мога да врътна 1 секунда напред от вече направения запис.....

 

Надявам се сега да е станало ясно.

 

Ами то стана ясно, но при положение, че е много вероятно в края на записа да се оформя и началото, за да се затвори файла като файл - надали подобно нещо е възможно. Ти реално искаш да използваш непълен файл. Много файлови формати не позволяват подобно нещо.

Link to comment
Share on other sites

Запис и Timeshift са различни неща, според мен.

 

Именно! Но бъгавия софт, не позволява да си влезнеш в записите, докато тече запис и да превърташ вече записан запис!

Ами то стана ясно, но при положение, че е много вероятно в края на записа да се оформя и началото, за да се затвори файла като файл - надали подобно нещо е възможно. Ти реално искаш да използваш непълен файл. Много файлови формати не позволяват подобно нещо.

 

Не мога да Ви разбера , хора! Тази функция СЪМ я ползвал - щях ли да пиша иначе, или всичко е на принципа с доказателства? Е, ако знаех че ще стане така - щях да бъда подготвен за да Ви докажа, че преди можеше.... Просто софта им беше по-добър, а и не ми казвай, че невъзможно - как стриймаш несвален докрай торент? Тук беше абсолютно същото.

Link to comment
Share on other sites

Няма нужда да има затворен файл, за да може да превърташ вече записаното. Доколкото знам таймшифтингът има ограничение само от конкретния канал, който се гледа, в смисъл не можеш да върнеш множество канали до предишен момент във времето, а само този, който се гледа или следващия на който си превключил (просто нулира началната точка за всеки нов канал, който се сменя). С достатъчно място за запис във фонов режим, няма никакъв проблем да се "пренавива" поточно видео например.

Link to comment
Share on other sites

как стриймаш несвален докрай торент?

 

Споменал съм как. Различните видео формати, поддържат различни видове манипулации.

 

Няма нужда да има затворен файл, за да може да превърташ вече записаното. Доколкото знам таймшифтингът има ограничение само от конкретния канал, който се гледа, в смисъл не можеш да върнеш множество канали до предишен момент във времето, а само този, който се гледа или следващия на който си превключил (просто нулира началната точка за всеки нов канал, който се сменя). С достатъчно място за запис във фонов режим, няма никакъв проблем да се "пренавива" поточно видео например.

 

П.П. @viiipeer_, избягвай да използваш конкретни квалификации към другите съфорумци, защото така хем ги обиждаш, хем предразполагаш дискусията да се превърне в поредната караница.

 

Тук не става въпрос за таймшифт-а от сървъра на доставчика, а за запис на съдържание.

Link to comment
Share on other sites

Споменал съм как. Различните видео формати, поддържат различни видове манипулации.

 

 

Тук не става въпрос за таймшифт-а от сървъра на доставчика, а за запис на съдържание.

 

Моите уважения! Не искам да се карам с никого - именно де, аз какво казвам - че не става въпрос....! А точно това ми пише на диалоговия прозорец - че за да използвам фунцкията "времеви контрол" сиреч таймшифт, трябва да спра записа, а аз искам чисто и просто да си пусна съдържание от харда, откога и това е така наречената "таймшифт" в кавички фунцкия?

 

Защо не пробвате и самите Вие, така ще се уверите в думите ми.

Link to comment
Share on other sites

Първо,  не  е  нужно  да  съм  абонат на  която  и  да  е  кабеларка  за  да  си  дам  мнението.  Второ  не  разяснявам  нищо  а  просто казвам,  че  ако  кутията  пуснат  такава  опция,  ще  избият  рибата.  От твоето мрънкане,  разбирам,  че  все  още  нямат  такава  услуга.  

 

Аз пък разбрах, че са имали преди, но са добавили някакъв диалогов прозорец и вече не работи.

Link to comment
Share on other sites

Да питам нещо на бързо: 

Днес по диема екстра или спорт ще дават Лудогорец - Цървена звезда. 

Предлага ли се начин от Куулбокс да се активира платена услуга само за конкретно събитие?

Преди помня имаше някакви опции със смс и т.н.

Не съм много наясно, не следя особено спортните канали, но българските отбори в европейските турнири ги гледам. 

Link to comment
Share on other sites

  • Midex changed the title to JoyDay на Cooolbox
  • Veno changed the title to Cooolbox

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...