Jump to content
BulForum.com

Mass Effect


eminem545411

Recommended Posts

982630_orig.jpg

 

 

Издател: Microsoft

 

Разработчик: Bioware

 

Дата на пускане: 06-06-2008

 

Жанр: RPG

 

Описание :

Mass Effect е научно фантастична екшън ролева игра създадена от BioWare Corp. В играта можете да намерите геймплей задвижван от вглъбяваща история и подкрепен от невероятна графика. Като първия човек Спектър – заклетите защитници на галактическия мир – твоята мисия е да спреш напредващите армии на легендарен агент, който служи на нови господари. Докато водите елитния си екип из вражески извънземни светове, ще откриете истинската заплаха. А тя е по-голяма от колкото някой предполагаше.

 

Скрийншоти :Screens

Link to comment
Share on other sites

http://gamerzhut.com/games/video.php?gid=570 ето и трейлърчета от играта

 

 

На мен ми изглежда супер Брутална и сигурно ще е голяма зарибявка и излиза само след 5 дни :punk

Link to comment
Share on other sites

На пръв поглед не ме впечатли особено, но може би това се дължи на факта, че не си падам много по 3rd person изгледа. Доста е тежка - ако не сте с с повече от прилична машина, не си и помисляйте да я теглите.

Link to comment
Share on other sites

Играта я има вече от месец-два за конзоли. Ако ви е харесала КОТОR, то тази има всички шансове също да ви допадне.

Link to comment
Share on other sites

Неска тряя да са я пуснали вече някои свалил ли е ?

Link to comment
Share on other sites

Аз я имам от известно време и мога да кажа че е доста интересна...(не съм я купил) малко графиката не е читава, но като за порт е добре. Може и от крака да е.

Link to comment
Share on other sites

Аз я имам от известно време и мога да кажа че е доста интересна...(не съм я купил) малко графиката не е читава, но като за порт е добре. Може и от крака да е.

 

 

Твоита за PC ли е щото аз в моя пост не бях уточнил че питам за версията за PC

Link to comment
Share on other sites

http://zamunda.net/details.php?id=129646

 

Ето от тук можете да я дърпате

 

бая са и високи изскванията :angry: , ако не ги покривате по-добре не я сваляйте

 

OS: Microsoft® Windows® XP / Vista

Processor: Single Core: 2.4 GHz or faster / Multiple Cores: 2.0 GHz or faster

Memory: XP: 1.0 GB RAM / Vista: 2.0 GB RAM

Hard Drive: 15GB free space

Video Card: 256 MB with Pixel Shader 3.0 support

Sound Card: DirectX 9.0c compatible

DirectX: Version 9.0c

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

инсталирам всичко, но при стартирането на играта ми излиза прозорец, в който трябва да напиша регистрационен код

по точно пише:

Please enter tthe entire Registration Code found either in your confirmation email, your game manual/product packing, or game card

 

done Don't Continue

Link to comment
Share on other sites

Играта е супер зарибена ! Пуснал съм версията за ПЦ . Докарах я някъде до към средата и не съм имал крашове. Много напомня наистина КОТОР, но и е доста различна. Мисля, че всеки който се зарибява с РПГ ще и се изкефи максимално. Освен това изискванията и не са нищо особено, освен мястото на харда (12Гб).

................................................................................

...........................................

Minimum System Requirements:

Operating System:

Windows XP or Vista

Processor:

2.4+GHZ Intel or 2.0+GHZ AMD

Memory:

1 Gigabyte Ram (XP)

2 Gigabyte Ram (Vista)

Video Card:

NVIDIA GeForce 6 series(6800GT or better)

ATI 1300XT or better (X1550, X1600 Pro and HD2400 are below minimum system requirements)

Hard Drive Space:

12 Gigabytes

Sound Card:

DirectX 9.0c compatible sound card and drivers

 

Recommended System Requirements:

Operating System:

Windows XP or Vista

Processor:

2.6+GHZ Intel or 2.4+GHZ AMD

Memory:

2 Gigabyte Ram

Video Card:

NVIDIA GeForce 7900 GTX or higher.

ATI X1800 XL series or higher

Hard Drive Space:

12 Gigabytes

Sound Card:

DirectX 9.0c compatible sound card and drivers – 5.1 sound card recommended

Link to comment
Share on other sites

Играта я свалих играх малко и е много глупава и безинтерестна.Графиката е на ниво,но също не е баш кой знай кво.И я изтрих,а пък я играхн макс

Link to comment
Share on other sites

Ми ходи цъкай нещо "смислено". Тая игра е най-добра в жанра си според E3, ако това ти говори нещо. Също така е номинирана за игра на годината на същият форум. Това, че на теб подобен род игри не ти харесват си е твой проблем. Не разбирам защо изобщо си се напънал да пишеш в темата? Все едно аз да тръгна да пиша в темата на Devil may cry, че е простотия...

Link to comment
Share on other sites

Ми ходи цъкай нещо "смислено". Тая игра е най-добра в жанра си според E3, ако това ти говори нещо. Също така е номинирана за игра на годината на същият форум. Това, че на теб подобен род игри не ти харесват си е твой проблем. Не разбирам защо изобщо си се напънал да пишеш в темата? Все едно аз да тръгна да пиша в темата на Devil may cry, че е простотия...

няма право да изкаже собствено мнение ли ? за какво са тогава форумите ...

И на мен не ми харесва играта ...... не ми допада и тва е .....

аз мисля че Е3 не може да ми се наложи в мнението(или по точно на вкуса ми) нали така ?

 

ралични вкусове казало кучето и си облизало ...

Link to comment
Share on other sites

Ми има смисъл да си казва мнението ако изобщо играе подобен род игри... иначе мнението е безмислено. А това, че Е3 не може ти се наложи като еталон - ОК, но реално, за да не харесаш игра, която е така оценена има 2 възможности:

1) не играеш подобен род игри (по-вероятно) и съответно няма смисъл да си даваш мнението за тази игра.

2) Вкуса ти е различен от този на масата хора по подразбиране. Тогава трябва си наясно с това и да не бъдеш краен в изказванията си.

Разбирам да кажеш, че играта не е нещо осбено, но да кажеш, че не струва. Успех.

 

За почитателите на жанра, играта е прекрасно попадение и е една от малкото свесни игри излезли през тази календарна година.

 

ПС: Не е само Е3, оценена е с оценка 9 и над 9 във всички уважавани геймърски страници. Включително от читателите на въпросните страници (IGN, gamespot и т.н.).

Link to comment
Share on other sites

Абе да питам тези дет не им хареса играта. До кое ниво играхте бре момци ? Станахте ли от нашите хора, получихте ли си кораба ? Щото ако бяхте минали поне половината от първо, нямаше да приказвате така. Тъпа била ! То сигурно и КОТОР и Готик са тъпи, а ? Ми цъкайте си ЦСто и бъдете щастливи, тя тази игра иска малко повечко мислене и четене, освен пуцане ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз все е свалям и все не ми остава място , а гледах трейлъри и проучих много неща за играта ... искам да е играя и не мога .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Аз все е свалям и все не ми остава място , а гледах трейлъри и проучих много неща за играта ... искам да е играя и не мога .

:laughing:

Ами изрини си харда и сваляй ! :) Може да ти се стори смешно, но заради тази игра (по-точно заради инсталирането) си сложих още 320Гб на компютъра. И според мен си заслужаваше ! Идеята, вкарана в Дж. Акад. , КОТОР 1-2 и Готик на квадрат ! С други думи, мен лично ме зариби много !

 

Edit :

Току що я превъртях :punk ! Оказа се, че ще има и Mass Effect 2.

175574_fr.jpg

 

Нека да и е лоша графиката !

Link to comment
Share on other sites

Играта е много интересна! Има страхотна атмосфера. Страхотен саунд.

 

Чудя се защо графично изглежда така "гранулирана"? При мен по принцип така изглеждат нещата в HD формат...

Link to comment
Share on other sites

Пак я врътнах ...... , с нов профил и специализация !! :punk И този път незнам как стана, но накарах Шепърт и Ашли да се изчукат точно преди преземяването на Илос .:hump: :devil

Анимацийката беше с доста сочни подробности .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

В момента я играя игричката, много е готина:) Стигнал съм до Vermire.

Link to comment
Share on other sites

Аз много и се чудя , смятам да е сваля след като свърша с кризис , защото всеки следващ коментар който прочета за тази игра е по-хубав от предишният , не се издържа така ... нямам търпение вече .

:)

Link to comment
Share on other sites

Аз много и се чудя , смятам да е сваля след като свърша с кризис , защото всеки следващ коментар който прочета за тази игра е по-хубав от предишният , не се издържа така ... нямам търпение вече .

:)

 

Ами давай, няма да сбъркаш ! Има си и недоизпипани и дразнещи неща в нея, но като цяло е много зарибителна игричка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...