Jump to content
BulForum.com

Снимки от абитуриентски балове 2008


Recommended Posts

Нещо не видях подобна тема, та мисълта ми е някой ако е видял нещо интересно по баловете, я някоя мадама, някоя яка кола или нещо нестандартно да споделя снимките :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply

Robin не ми се вярва тази да е майка на абитуриенец.... Но и да е - никво връщане :devil

 

Естествено само да няма момента като се обърне да получиш сърдечен пристъп..... :laughing:

Link to comment
Share on other sites

А аз да продължа с тези двамата хабитуренти: http://i.data.bg/08/05/26/972281_orig.jpg

Доста аграрно. По принцип абитуриентските са фермерски сбирки, ама тая година надминаха себе си. Тва да дойдеш с ТИР е особено геройство.

Link to comment
Share on other sites

Доста аграрно. По принцип абитуриентските са фермерски сбирки, ама тая година надминаха себе си. Тва да дойдеш с ТИР е особено геройство.

Дам...Абитуриентската ти вечер не трябва да се превръща в цирк...за съжеление доста хора не го разбират.На мойта абитуриентска,дойде един с платформа от пътна помощ,иначе другото беше що годе нормално :)

Link to comment
Share on other sites

е то ся колкото по-голям идиотизъм толкова по-оригинално и толкова по-му се кефят глупаците

Като станеш абитурент ще си говорим.Дотогава няма какво раздаваш квалификации наляво-надясно :excl:

Link to comment
Share on other sites

Тоя е от ТХВП (демек мойто даскало)дето бута другия вътре не мога да го позная.

Link to comment
Share on other sites

Ъъм...аз не бих се изтъквал, че е от моето училище...

 

 

Хахаха, е за моя радост от както стана боя там наскоро между ученици и даскалка мен ме няма в него така че....

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, е за моя радост от както стана боя там наскоро между ученици и даскалка мен ме няма в него така че....

Ха да не си някой от биячите на даскалката и да са те преместили след боя в друго училище.

Link to comment
Share on other sites

Ха да не си някой от биячите на даскалката и да са те преместили след боя в друго училище.

 

Ем аз обиколих всички без 2-3 училища в Пловдив, но уви не съм един от онези лапетии които направиха грешката

Link to comment
Share on other sites

Ем аз обиколих всички без 2-3 училища в Пловдив, но уви не съм един от онези лапетии които направиха грешката

 

чак сега осъзнавам колко прост може да е един човек.......да се хвали каква утрепка е и от колко хиляди училища го били изключили ..... ебати :sick

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Тия какво са правили по-точно, че тая е по гърди?

 

Не знам предисторията. Просто снимката ми попадна в нета. Предполагам са били малко превъзбудени от "важността" на този ден, както и онези момичета преди няколко години. ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...