Jump to content
BulForum.com

Снимки от абитуриентски балове 2008


Recommended Posts

А тоя албум на последната пише Бал на випусk 2005 :laughing: :laughing: :laughing: Ми то и ние с жената да си изкараме абитурентският албум тогава :laughing:

 

Иначе темата не става ли за абсолвенти?Та и аз да се покажа ако някой не ме е виждал :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
Първата е модел на рокли, а не абитуриентка.
А тоя албум на последната пише Бал на випус 2005

Такаааа...и к'во стана сега...като махнем първата и последната, значи остават втората и третата, които според мен само след 5-6 години вече ще изглеждат в лицето като добре улегнали лелки, щото и на този етап (18г.) се вижда, че натам са тръгнали... :sick

 

П.П. Нищо лично към никого, просто въпрос на персонален вкус може би, тъй като всекидневно ми се налага чисто професионално да се срещам с момичета точно на тази възраст и вече съм си изградил някакъв поглед как трябва да изглежда едно 18-годишно момиче. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Midex, ако питаш мен втората вече си е като леличка :tongue

 

edit: Midex, кажи кво работиш, стажанти не ти ли трябват за без пари ще я работя тая работа :lol:

Link to comment
Share on other sites

тъй като всекидневно ми се налага чисто професионално да се срещам с момичета точно на тази възраст

Така ли му викат вече :P

Колкото до девочките: бррррррррррр :)

Link to comment
Share on other sites

Midex, ако питаш мен втората вече си е като леличка :tongue

 

edit: Midex, кажи кво работиш, стажанти не ти ли трябват за без пари ще я работя тая работа :lol:

Ако разгледаш целия албум на каките, съвсем ще се убедиш...ето само още по една снимка на двете - Цък, Цък...а първата почти спи на всички снимки... ;)

 

А по въпроса за едита ти - за к'во ти е? Само да гледаш ли...щото на работното си място аз не пипам и не давам да пипат. :bgrin: :devil

Link to comment
Share on other sites

The Crocodile Chronicles...

 

EDIT: The FAT Crocodile Chronicles...

Според мен обиди крокодилите, аз съм виждал по-симпатични крокодили от те същества

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...