Jump to content
BulForum.com

вдигането на цените на горивата?


Grosmaster

За или против  

139 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ей го днес за пореден път през последните две седмици цените падат с близо 2%. Така че от утре може да очакваме още около 3-4 ст. надолу. Още няколко понижения и ще А95 ще стигне 2 лв.

A дано да стане, че петрола падна под 77$, а наще още се ослушват :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 167
  • Created
  • Last Reply
A дано да стане, че петрола падна под 77$, а наще още се ослушват :angry:

е много ясно ... ама като кажат по новините петрола скочи и на другия ден гледаш как цените са се дигнали .....а тука го въртата и сучат се чудат как да ги задържат

Link to comment
Share on other sites

A дано да стане, че петрола падна под 77$, а наще още се ослушват :angry:

 

Отново спад с по около 3% на всички горива, така че от утре го виждам поне едно 5-6 ст. надолу. Зареждайте докато е време :P.

Link to comment
Share on other sites

Тихо да не урочасаме нещата :woot :unsure: :thumbs-up:

Като си спомня как преди месеци дизелът беше стигнал 2.63 и ми призлява...дано не се случва скоро пак.Ся бензинче 2лв. бива :)Ама все пак завиждам бясно на пичовете в Катар...окло 0,15ст. за литър или нещо от сорта...как е с 15лв. да си пълниш баката:)Ако и тука е така(дай боже някой ден)..земи т'ва 6.3 AMG :D

Link to comment
Share on other sites

Тихо да не урочасаме нещата :woot :unsure: :thumbs-up:

Като си спомня как преди месеци дизелът беше стигнал 2.63 и ми призлява...дано не се случва скоро пак.Ся бензинче 2лв. бива :)Ама все пак завиждам бясно на пичовете в Катар...окло 0,15ст. за литър или нещо от сорта...как е с 15лв. да си пълниш баката:)Ако и тука е така(дай боже някой ден)..земи т'ва 6.3 AMG :D

В Дубай е подобна картинката, само че има закон - ако колата ти остане с празен резервоар, т.е. закъсаш на пътя, те чака затвор :lol:

Link to comment
Share on other sites

В Дубай е подобна картинката, само че има закон - ако колата ти остане с празен резервоар, т.е. закъсаш на пътя, те чака затвор :lol:

за тия 15 стинки напрао ша изнасям ххаахаха

Link to comment
Share on other sites

Като отивах на работа сутринта видях, че е паднал с точно 6 ст, поне на OMV. Интересното е, че днес отново има спад с над 2%, което значи от утре още 3-4 ст. надолу.

Абе изобщо не е като едно време само скокове, почваме да се оправяме...

Link to comment
Share on other sites

А цените на Газ-та и Метан как са? Някой има ли наблюдения?

снощи като минах през една метан станция го гледам 1.50 за кило ...... газчицата е видях на шела за 1.20 ...

важното е че бензинката е 1.99 а дизелачеца 2.16 ..... :П

Link to comment
Share on other sites

снощи като минах през една метан станция го гледам 1.50 за кило ...... газчицата е видях на шела за 1.20 ...

важното е че бензинката е 1.99 а дизелачеца 2.16 ..... :П

Това означава, че кризата в Русия се отразила много сериозно на цената на метана и са сложили някакви акцизи, та е по-скъп от газта?

Link to comment
Share on other sites

тази сутрин заредих на 1,16 газ; 2,02 бензин

Минал си се. Днес сутринта го гледах вече 1.15 газ и 1.99 бензин. :) Ама и аз се минах бая. Защо ли ми трябваше да зареждам преди няколко дена за 50 лв на 2.08 бензин? Леле това даже не мога и да го сънувам. Бензин под 2 лв. Да падне с още 5 ст. и вече само на V-Power ще си джиткам. ;)

Link to comment
Share on other sites

Чак да не повярва човек че толкова паднаха горивата,особено кат знаем наще как спекулативно си го определят сами,лятото мислех че няма никога да се смъкне под 2 лв бензина.Така по се трае, но защо стоките не намаляват :Х

Link to comment
Share on other sites

Лично аз не бих се радвал все още. Съвсем скоро ще има среща на ОПЕК. От това което съм чел до момента доста от членовете искат да вдигнат цените на горивата като намалят производството. От Русия също недоволстват от ниските цени.

Link to comment
Share on other sites

Минал си се. Днес сутринта го гледах вече 1.15 газ и 1.99 бензин. :) Ама и аз се минах бая. Защо ли ми трябваше да зареждам преди няколко дена за 50 лв на 2.08 бензин? Леле това даже не мога и да го сънувам. Бензин под 2 лв. Да падне с още 5 ст. и вече само на V-Power ще си джиткам. ;)

 

аз на тая цена си напълних резервоара - не видял А95 да се еВа :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...