Jump to content
BulForum.com

Racedriver GRID


w00x

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Да се похваля, и аз успях да я врътна :woot Последното състезание срещу Ravenwest е направо нечовешко. Трябва да вкараш всяка капка умение, иначе оставаш на сухо след втория завой. Необходимо е известно време да свикнеш с колата, а пистата задължително да се знае наизуст ;)

Link to comment
Share on other sites

Не се косете бе хора. Ravenwest са супер лесни. Помня едно състезание с 2 TVR-a кабрио. Първа обиколка на 5-тия завой го забих в един ръб и завалията остана без предница. Направих си обиколките като пич :)

 

Много повече ме дразни моят съотборник като почне да печели и не мога да го настигна!

Link to comment
Share on other sites

Хехе лесни, но може би не на трудност extreme :) Последното състезание е точно такова - на тази трудност и не дава да се сменя. Бая пот съм хвърлил :)

Аз най-мразя, когато съотборникът ми ме блъсне, за да спечели място. Направо издивявам.

Link to comment
Share on other sites

Не е нищо особено последното състезание. Имаш точно 4 позиции, в които можеш да го изпревариш на обиколка. Караш си постоянно и без грешки и пича е тотален капут. Даже и флашбакс не съм му ползвал.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Започнах я и аз играта НАЙ-НАКРАЯ. :lol: Първо и най-важно въобще не е толкова трудна колкото си бях въобразил дори е доста лесна играта. Предполагам, че у момчето у което я играх имаше лек лаг и можеби би това беше главната пречка просто да не можеше да се кара, а и геймпада-а е друга ракия. Аз просто се бях притеснил имайки предвид колко хардкор-геймър съм на такъв стил игри и колкото ралите са ми минали през ръцете и изведнъж да се пръкне няква уникална игра и аз да не мога да я карам. :lol: Както и да е вече си я джиткам без проблем. Мнението ми не се е променило. Играта е просто страхотна. Красота, красота и пак красота. Може би най-доброто рали, коетп съм играл до сега (заедно с PGR4 :P ). След като прочетох изпуснатото от темата много се очудих как така не се кефите на дрифта. Това поприцнип ми е било любима дисциплина и винаги съм искал да съм добър в нея на всяка игри. А тук дрифта е просто уникален. Най-добрия, който съм играл да сега. Pro Street ряпа да яде. Прочетох, че някои е направи 60k на дрифта на демото и се отказал и това още ми очуди имайки предвид, че това не е нещо непосилно. Това е моето резултатче:

 

DSC2160.jpg

 

Нищо кой знае какво в сравнение със 60-те милиона (последно до толкова бях гледал), които направя някав пич в youtube, но 60k?! :lol: Както и да е... Сега имам няколко въпросчета. Когато купувам кола, кое си залужава най-мнохо? Нова, по-скъпа или по-евтина в e-bay? Какво да гледам? Също не ми стана много ясно как се пуска обява за продажба на бричка в e-bay?! 1000 глупости... Също да попитам мога ли да си сменя печалбата в долари, че сега съм в евро или лири не съм сигурен. Също няма ли повече опции за боята и лепенките на колата? Колите на всички опоненти на някви супер яки, а мойто е цялата налепена с някви глупости щото са спонсори разбииш ли. А и дайте някви съвети за съотборник. Още не съм стигнал до там, но до колкото разбирам не са един и двама, а е важно да имаш такъв. Ами това е засега, благодаря предварително на отговорилите! :)

Link to comment
Share on other sites

Max-a е 99х като го умножиш с това, което си получил... 60те милиона дето си ги гледал са детска игра.

 

От мен имаш Alex Fletcher като идея за съотборник.

Link to comment
Share on other sites

Първо и най-важно въобще не е толкова трудна колкото си бях въобразил дори е доста лесна играта.

 

 

Я помисли пак не си ли въобразяваш ;)

Link to comment
Share on other sites

От eBay така и не съм купувал кола, тъй като разликата с чисто нова почти винаги е била нищожна (така де, за кола дето ми струваше 5 милиона, плюс-минус 200к не е кой знае какво). Лепенките по колата (не тези на спонсорите) мисля, че нямаше голям избор за нагаждане, но аз така и много не се занимавах. Просто ми хареса един вариант и това беше. Самите лепенки на спонсорите автоматично се пригаждат за колата, която караш и нямаш контрол над тях. При избор на съотборник гледай за умение, агресивност и постоянство. Но внимавай да не е прекалено добър, щото ще се намериш в ситуация да се чудиш как да си прецакаш съотборника, че да можеш да спечелиш. Също имай предвид, че всеки си има предпочитана дисциплина и е много добър в нея. По едно време имах един, дето любимата му беше Open Wheel и наистина, беше си страхотен там. Само дето на другите състезания се бореше за предпоследно място :lol:

Link to comment
Share on other sites

Max-a е 99х като го умножиш с това, което си получил... 60те милиона дето си ги гледал са детска игра.

 

От мен имаш Alex Fletcher като идея за съотборник.

А, нали се сещаш колко лесно се прави това умножение по 99х? САмо за 2-3 секудни не дрифтене и си4ко е отишло по-дяволите. Като онези маняци не искам да ставам. Те са седяли 2 седимци сигурно нон стоп, за да станат такива про-та.

 

Я помисли пак не си ли въобразяваш ;)

Не разбрах какво имаш предвид?!

 

Знчи благодаря за помоща. Колата явно ще си е грозна. Като ми дойдат съотборниците ще ги разгледам. Колите ще ги взимам нови или по-скъпите. Само не разбрах как да си продавам моите бррички?! :unsure:

Link to comment
Share on other sites

E-bay.. там се продават.

99х същност се прави лесно ако имаш достатъчно дълга писта и си свикнал да караш с всички асисти да са Оф. А да... и още едно условие... да си фен на дрифтовете. Хич не е нужно да тренираш много... просто това или си го можеш или не.

 

Ако си като The Angel и имаш притеснения, че няма да можeш да изпрвариш съотборника си :confused , недей си избирай Флетчър за съотборник. Не знам, но аз не мога да си представя как някой можe да има проблеми с трудностите savage и надолу.

Link to comment
Share on other sites

Разбрах, че се продава в e-bay, но как? Има да си избирам печалби, съзтезания играни, цена, глупости. Какво се прави на тези неща отдоло?

Link to comment
Share on other sites

E-bay.. там се продават.

99х същност се прави лесно ако имаш достатъчно дълга писта и си свикнал да караш с всички асисти да са Оф. А да... и още едно условие... да си фен на дрифтовете. Хич не е нужно да тренираш много... просто това или си го можеш или не.

 

Ако си като The Angel и имаш притеснения, че няма да можeш да изпрвариш съотборника си :confused , недей си избирай Флетчър за съотборник. Не знам, но аз не мога да си представя как някой можe да има проблеми с трудностите savage и надолу.

Някои хора не сме родени състезатели и понякога стават гафове :bgrin: Случи ми се един съотборник, който едвам-едвам изпреварвах и то като го завъртя на някой завой, а ако по случайност аз водех, то той идваше и избутваше мен. Тогава всъщност много се издразних на едно от състезанията и нарочно си взех по-слаб :)

Link to comment
Share on other sites

Играта наистина е неповторима!Относно Pro Street според мен е най-слабата от поредицата и не може да стигне по нищо ГРИД.Нямам никакви забележки към играта. :punk

Link to comment
Share on other sites

Прочетох, че някои е направи 60k на дрифта на демото и се отказал и това още ми очуди имайки предвид, че това не е нещо непосилно.

 

Аз правех по 60К. И то от един единствен опит. Като пуснах играта, си избрах колата сам и редовно си правех по 2-3-4млн. Които са напълно достатъчни, за да победиш.

 

Колите хич не са грозни. Има около 50 варианта за брандиране. Да не говорим, че всяка шарка е с по 3 цвята, което прави комбинациите още повече. Мисля, че е достатъчно за такъв тип игра.

 

Не знам, но аз не мога да си представя как някой можe да има проблеми с трудностите savage и надолу.

 

Аз имам големи проблеми с моя съотборник в неговата специална дисциплина. Направо ме разцепва. И това при положение, че не правя никакви грешки и карам супер агресивно. Не мога да го стигна и тва си е. Едно състезание съм го преигравал сигурно 10 пъти, накрая го обърнах на един завой, карах безгрешно до края със здрава кола и на финала го затворих, защото щеше да ме мине иначе. Иди разбери...

Link to comment
Share on other sites

Ами аз ако карам примерно на Савидж като трудност... и съотборника ми е пръв, нарочно карам на зиг заг в 2 (ако общо обиколкит са 3) и по-бавно, че да му осигуря комфортна преднина и да съм сигурен, че ще е втори и после за 1 обиколка го изпреварвам и му правя разлика от 4-5 секунди и правя двойна победа за тима. За съжаление не на всяко състзание тактиката е приложима. Не съм имал съотборник, който да ме конкурира дори леко като скилл, а хем си купувах най-скъпите. На Савидж само тези бос състезанията след края на дадена зона може да ми се наложи да си пусна реплей / рестарт... иначе останалото е пълен ташак, за пробата съм печелил с червена предна лява гума. Истината е в онлайн състезанията... там трудността е над това, което има в сингъл, а и многото леваци дето са се пуснали по пътя са реални пречки, с които трябва да се съобразяваш и има много по-голяма тръпка. Ако някой не е пробвал... препоръчвам му да пробва. Един приятел така изобщо заряза сингъла... след 2-3 мултиплейъра и сингъла му се видя постен, скучен и еднообразен.

Link to comment
Share on other sites

Ще ме извиняваш, но ако ти е напълно червена предна лява така почва да носи в ляво след 120км/ч, че тия краставици дето ги продаваш са малко горчиви.Не отричам, че може да си добър ама недей блъска товарния влак с глава, де.

Link to comment
Share on other sites

Направи, говорим гумата да е една степен преди откъсване.Много ми е интересно как се оправяш в завоите и на правите.

Link to comment
Share on other sites

Много добре знам за каква степен говорим... клипчето е готово и в момента се ъплоадва. В случаят говорим за предна лява червена и предна дясна жълта... с жълта хидравлика и скоростна кутия. Спретнах ти го за 5 минути... трудноста на ботовете е савидж. Състезанието е 3 обиколки и затова го рипнах в по-кофти качество (но го имам и в хай куалити - 1,5 ГБ), че иначе е много голямо, но добре се вижда как във втората обиколка направих нужните ми катастрофи и как хвърчат капаците, за да достигна до желаната цел. Изчакай 10 минутки и ще е готово...

Иначе направо карам като балансирам волана с постоянни кликания надясно... а за завоите надясно с много яко намаляне на скоростта и помощ от стените... те и затова ботовете ме настигнаха. На няколко места оставих колата сама да варви направо и се вижда как мошно си се тегли наляво...даже някои по-леки завои наляво си я оставих сама да си ги вземе :D link

Link to comment
Share on other sites

Почти всяка вечер от 11 до към 1 и половина сутринта :) Играем с още 2 приятелчета онлайн. До сега други пловдивчани не сме засичали... най-много шопи и 1 от пазарджик.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Малко е старичка темата,ама трябваше да се оплача,играта е прекалено къса :lol: :lol: (хем ходя на у-ще и пак за 3дни)

Link to comment
Share on other sites

Почти всяка вечер от 11 до към 1 и половина сутринта :) Играем с още 2 приятелчета онлайн. До сега други пловдивчани не сме засичали... най-много шопи и 1 от пазарджик.

 

Аз също играя от около 1 месец. Може и по-малко. Същото време, но играя само Derby. Ако не е Derby, играя състезанията с демидж.

 

w00xer от Ямайка :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...