Jump to content
BulForum.com

Racedriver GRID


w00x

Recommended Posts

Хахаха, Кранк... тийн историите ги правиш ти. Да се радваш как си блъснал някой. От това по детцко нещо не знам дали може да има. После ходиш ли да се похвалиш на мама и тати какво си свършил :laughing:

Не мисля да споря с теб.Особено за "душевния оргазъм",който получаваш от някаква игра и който аз явно нарушавам.Извинявам се на всички засегнати,обидени,потресени и изтерзани хорица.

 

 

w00x, демолишъна е състезание, на което катастрофите са значително по-често срещани, което съвсем не значи, че се правят нарочно. А специално за кръстовете... гледам картата и ако имам добра преднина умишлено намалям, за да се размина ако някой идва. Иначе каква файда, че водя след като удар от страни може да ми прекрати състезанието.

Много ама много ти е грешна представата за demolition derby.Там катастрофите се правят НАРОЧНО.

И това е състезателната "софт" версия на дербито.В истинско дерби никой ама никой не се състезава.Всеки блъска удря и гледа как най-подобаващо да нацели другия та да го искара от играта.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Вчера си качих играта. Сложих и двата пача- 1.1 и 1.2. Карах 3-4 състезания и нямаше проблем, но сега ме изхвърля и ми дава тъпата грешка ...Don't send... Някакви идеи какво може да се направи по въпроса? (На кариера съм и която от 3-те оферти да избера все същото)... :(

Link to comment
Share on other sites

Вчера си качих играта. Сложих и двата пача- 1.1 и 1.2. Карах 3-4 състезания и нямаше проблем, но сега ме изхвърля и ми дава тъпата грешка ...Don't send... Някакви идеи какво може да се направи по въпроса? (На кариера съм и която от 3-те оферти да избера все същото)... :(

 

Най-вероятно си свалил лош Crack за последната версия, която си инсталирал.

Link to comment
Share on other sites

Най-вероятно си свалил лош Crack за последната версия, която си инсталирал.

И аз си полислих, че може да е от крака ама като пробвах друг и пак не стана... :( В крайна сметка 2 опит беше успешен и сега всичко върви. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Може ли да се направи нещо с управлението на тази игра. Не мога и не мога да свикна с него. Нито с волан, нито с клавиатура. Това подскачане и люлеене сякаш някой е забил кол в центъра на тавана и върти предната спрямо задната ос на колата, направо ме убива. Засичал съм го и във LFS, но там имаше една опция, която го изключва. Камера лок ли беше кво беше. Ако някой може да помогне ще съм благодарен. Адски трудно ми е лично на мен. За разлика от новата Ф1 да речем. Там проблеми нямам и управлението е НОМЕР 1.

 

ЕДИТ: Значи за LFS тая шитня, която ме дразни се казва: fixed to forward axis. Като го изключа и всичко става бонбонено. Лично ми усещане е, че и в ГРИД е така направено и ми е криво. Ако може да се направи нещо - ще се радвам ако не...ще си играя Ф1 :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...