Jump to content
BulForum.com

Racedriver GRID


w00x

Recommended Posts

Това е чудесно... е аз не играя много на Demolition Derby, но пък винаги цъкам на състезания с демидж. Аз съм си от България като флаг... а като ник съм ronim. Сега отскоро мойте приятели се запалиха по рейтинг състезанията, че преди не се чустваха готови за това (не са свикнали да губят изобщо). Та ако цъкаш на рейтед състезания, има огромна вероятност да се засечем :) Накрая може да ми се получи мечтата от само бг-та в едно състезание... до сега рекорда ни е 50% от пълно състзание.. другите бяха германци, та падна голям смях. Не можаха да ни бият като скил и почнаха да правят барикади по пистата... но се оказа, че и за това не стават...хаха :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 130
  • Created
  • Last Reply

Ами аз само Rated играя. :) Само дето с тоя Demolition имам 240 състезания, 5 победи и 100 пъти Totaled :) Това не ми пречи да съм Superstar де.

Link to comment
Share on other sites

sandman, за графиката не съм съгласен. Грид е доста по-напред в това отношение. Много от нещата са далеч по-изпипани от Про стрийта. Гадното е само, че няма драг и настройки за колата. Иначе мен лично много ме кефи как огледалата се рендират в реално време и наистина могат да се ползват докато играеш.

DON_CHEFO, играта си заслужава да се играе... особено ако си фен на високите скорости (какъвто си ти).

 

Като инстална играта и като я пусна, след няколко секунди ми дава донт сенд....Май съм свалил бъгава версия, щото с winrar ne мога да отворя архива, а само с деамон туулс. Не мога да видя крак, ръка или нещо подобно :(

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO Аз съм с тази версия и нямам проблем - Race.Driver.GRID-RELOADED.

w00x, аз имам повечко победи от теб, но съм champion. Явно не съм играл достатъчно... ако се засечем ще е весело :)

PSYCHOSIS, е всичко си е до воля... цъкай си вечер така за разнообразие и всичко ще е ок :)

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO Аз съм с тази версия и нямам проблем - Race.Driver.GRID-RELOADED.

w00x, аз имам повечко победи от теб, но съм champion. Явно не съм играл достатъчно... ако се засечем ще е весело :)

PSYCHOSIS, е всичко си е до воля... цъкай си вечер така за разнообразие и всичко ще е ок :)

като гледам как се държи на про стриийт - май няма смисъл от ново сваляне :(

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO Аз съм с тази версия и нямам проблем - Race.Driver.GRID-RELOADED.

w00x, аз имам повечко победи от теб, но съм champion. Явно не съм играл достатъчно... ако се засечем ще е весело :)

PSYCHOSIS, е всичко си е до воля... цъкай си вечер така за разнообразие и всичко ще е ок :)

 

Може наистина да е от броя състезания. Най ме дразнят някви тъпаци, дето влизат на Demo Derby и докато другите хорица си се блъскат и лашкат, те правят обиколки и печелят победи. После псуват и обиждат останалите, а ако загубят или ги тоталират, излизат от играта.

 

Sore loosers.

Link to comment
Share on other sites

Може наистина да е от броя състезания. Най ме дразнят някви тъпаци, дето влизат на Demo Derby и докато другите хорица си се блъскат и лашкат, те правят обиколки и печелят победи. После псуват и обиждат останалите, а ако загубят или ги тоталират, излизат от играта.

 

Sore loosers.

Е то на Demolition-a основната идея е да оцелееш до финала. Това да те оставят да си въртиш обиколките ми се вижда фантастично... аз лично редовно лашкам някой на завоите (там дето се преплитат) дори и да съм в средата на таблицата. Така права меле и като отпаднат 3-4ма и ей ме на изкачам нагоре. Съответно като съм първи много внимавам мен да не ме засекат. Иска си се тактика, да можеш да се блъскаш и естествено да караш. :)

Link to comment
Share on other sites

Да, целта е да оцелееш, но има такива дето ги е страх да си ударят колата. Какво реално удоволствие може да получава някой от състезание на тази писта без да се блъска? Един ми обясняваше, че като са те надминали с обиколка трябва да се махнеш. Tя пистата е толкова малка, че 2 пъти да се ударя и ме надминават вече първите (ако са от ония, предпазливите). Какво остава да се пазя от тях. Ми като ме надминават, ще си носят последствията. Не случайно има засечки на тая писта. На тия засечки те удрят състезатели, които са след теб. Oбщо взето, манталитета в онлайн състезанията е груб, селски. Има тук таме някой кадър, дето се кефи като го блъснат едно хубаво, но те са рядкост и мога да ти ги изброя по никове.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Има ли желаещи за организиране на форумно състезание :) Писна ми от аборигени, които само мрънкат и карат в обратна посока, за да те пресрещнат и унищожат.

Link to comment
Share on other sites

Има ли желаещи за организиране на форумно състезание :) Писна ми от аборигени, които само мрънкат и карат в обратна посока, за да те пресрещнат и унищожат.

Инсталирай си последният пач... такива дето карат на обратно няма... т.е. и да има не могат да те ударят. Защита на самата игра :) Барикадите оабче са си все още възможни.

Link to comment
Share on other sites

Абе недейте така.Весело е да понатрошиш малко другите.Понякога е по-весело от самото състезание. :laughing:

 

И за целта има Demolition Derby.

 

Ако се разберете с хората в играта, спокойно може да си направите един Last Man Standing.

 

Аз онлайн само на това играех.

Link to comment
Share on other sites

Обожавам дерби.Главно това играя.Обаче ти писва понякога от тея бавните трошки и това,че не могат да се засилят като хората.Друго си е с Корвета или с Астъна да направиш PIT маневра и да извадиш тоя пред теб от строя или пък стратегическо да го засечеш и да се натресе в мантинелата с 250. :laughing: .Кво да направя,весело ми е,нали тва е идеята. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Аз един път играх дерби на японската писта дето е за дрифт. Oнази между контейнерите. Мацаница. Ентусиасти винаги има.

 

Бях в Derby, хората седяха, а не се сменяха постоянно. Решихме да си правим LMS и беше супер забавно. Накрая някой предложи да направим LMS на дрифт писта и се разцепихме там, но много бързо падат пущините :) Не са като дерби колите.

Link to comment
Share on other sites

Аз един път играх дерби на японската писта дето е за дрифт. Oнази между контейнерите. Мацаница. Ентусиасти винаги има.

 

Бях в Derby, хората седяха, а не се сменяха постоянно. Решихме да си правим LMS и беше супер забавно. Накрая някой предложи да направим LMS на дрифт писта и се разцепихме там, но много бързо падат пущините :) Не са като дерби колите.

Е как се прави дерби на друга писта.Аз си мисля че за всеки стил си има точно определени писти.За дерби са само 2 писти-онея с рампите и засичащите се пътища/

Link to comment
Share on other sites

Можеш да си направиш дерби където си искаш, стига останалите да искат. Просто като тръгне състезанието, вместо да се състезавате, започвате да се блъскате и това е. Като остане само 1, пишете му че е победител, той се блъска също някъде и започвате наново :)

Link to comment
Share on other sites

Аха,на на мен ми се е случвало значи да правя дерби без съгласието на другите :laughing: .Веднъж изпотроших 7 коли и си останах сам на състезанийцето.Колко псувни ядох е друг въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Аха,на на мен ми се е случвало значи да правя дерби без съгласието на другите :laughing: .Веднъж изпотроших 7 коли и си останах сам на състезанийцето.Колко псувни ядох е друг въпрос.

Ти и такива като теб са основната причина за пач 1.2 където дори вкараха възможността като настигнеш някой той да става "сянка" с цел да няма катастрофи. Т.е. може да се ибере от хоста като опция. Това е състезание... целта е не да удряш другите, а да караш по пистата. Като искаш да се блъскаш карай си някоя игра тип револт или кармагедон. Даже демолищъм дербито не се кара така както го описвате. Там колите са облицовани заради възможните катастрофи, но те се правят сравнително рядко... защото пречат както на единия така и на другия и обикновено значи загуба на позиции и за 2та + повреди по колата. Да не говорим, че катастрофите ти отнемат възможността за чисто състезание, което по принцип дава бонус точки и душевно удоволствие, че си се справил като истински професионалист.

И не виждам как може да те радва факта, че някой който намаля за завой и ти го тряснеш отзад. Аз съм карал 5 обиколки плътно зад задницата на един шваба и на всеки завой съм внимавал да не му чукна бронята... камо ли да го лашна. И след като на 6тата го изпреварих, пича в останалите 2 внимаваше да не пукне мойта броня. Ей с такива хора е огромен кеф да караш.

Смея да твърдя, че философията на играта я рабирам чудесно с над 20% първи места от всичките състезания в които съм участвал. Над 60% ако не и повече са ми подиуми. Слава богу такива дето се блъскат освен, че ги псуваме... ги и банваме от сървъра. Нубовете да си се блъскат в сингъл плейър, а не да развалят кефа от играта на хората, за които да минеш писта на сингъл първи на трудност Нинджа е като да зяпаш тв... и дефакто търсят сериозни противници, с които да премерят сили. Което е основна причина добрите играчи да можеш да ги видиш само ако случайно те поканят в прайвит сесия.

Link to comment
Share on other sites

Някой хора много насериозно се взимат май.Нуубове прайвът сешъни,душевни оргазми.Именно пък реалистичния демидж на тая игра,както и сравнително реалистичната физика,съчетано с феноменалната графика я правят занимателна рейсинг игрица за мен.Като си искате там богопомазаните си правете прайвът сесия със лимит от победи и си се радвайте.Само моля нека не се обиждаме за умения как някой играел някоя заспала компютърна игра или какъв НУУБ бил щом нямал необходимите умения,че малко тийн ми идва.

Link to comment
Share on other sites

Каквото и да си говорим, много е неприятно още на първия завой да те лашнат и да ти прецакат някоя гума, пък после карай за победа. Много се дразня и от хора, които умишлено минават през тревата, за да избегнат намаляне при остър завой. Като говорим за реализъм, нека все пак имаме предвид, че в реалните състезания най-важното нещо е безопасността.

Link to comment
Share on other sites

Ти и такива като теб са основната причина за пач 1.2 където дори вкараха възможността като настигнеш някой той да става "сянка" с цел да няма катастрофи. Т.е. може да се ибере от хоста като опция. Това е състезание... целта е не да удряш другите, а да караш по пистата. Като искаш да се блъскаш карай си някоя игра тип револт или кармагедон. Даже демолищъм дербито не се кара така както го описвате. Там колите са облицовани заради възможните катастрофи, но те се правят сравнително рядко... защото пречат както на единия така и на другия и обикновено значи загуба на позиции и за 2та + повреди по колата. Да не говорим, че катастрофите ти отнемат възможността за чисто състезание, което по принцип дава бонус точки и душевно удоволствие, че си се справил като истински професионалист.

И не виждам как може да те радва факта, че някой който намаля за завой и ти го тряснеш отзад. Аз съм карал 5 обиколки плътно зад задницата на един шваба и на всеки завой съм внимавал да не му чукна бронята... камо ли да го лашна. И след като на 6тата го изпреварих, пича в останалите 2 внимаваше да не пукне мойта броня. Ей с такива хора е огромен кеф да караш.

Смея да твърдя, че философията на играта я рабирам чудесно с над 20% първи места от всичките състезания в които съм участвал. Над 60% ако не и повече са ми подиуми. Слава богу такива дето се блъскат освен, че ги псуваме... ги и банваме от сървъра. Нубовете да си се блъскат в сингъл плейър, а не да развалят кефа от играта на хората, за които да минеш писта на сингъл първи на трудност Нинджа е като да зяпаш тв... и дефакто търсят сериозни противници, с които да премерят сили. Което е основна причина добрите играчи да можеш да ги видиш само ако случайно те поканят в прайвит сесия.

 

За Дербито изобщо не съм съгласен. Как ще не е за блъскане, като самата писта дава предпоставки за блъскане? Или на кръстосването на пътя да спра и да се огледам в двете посоки преди да премина? Аз пък много мразя такива дето отиват да играят дерби, и докато хората се забавляват, те карат на състезание. И после като го блъснеш и го тоталираш с един удар те нарича нууб :D

Link to comment
Share on other sites

w00x, демолишъна е състезание, на което катастрофите са значително по-често срещани, което съвсем не значи, че се правят нарочно. А специално за кръстовете... гледам картата и ако имам добра преднина умишлено намалям, за да се размина ако някой идва. Иначе каква файда, че водя след като удар от страни може да ми прекрати състезанието. Самото състезание е демолишън заради въпросните места, където ако не се внимава буквално стават мелета. Имал съм не едно и две чисти състезания на такъв режим. Когато съм играл публик на такъв режим никога оабче не съм се дразнил от катастрофите... в крайна сметка там името подвежда и е нормално да има повече хора, които да имат желание да ти омачкат ламарините. Всъщност това е единствено състезание където го приемам за нормално.

Хахаха, Кранк... тийн историите ги правиш ти. Да се радваш как си блъснал някой. От това по детцко нещо не знам дали може да има. После ходиш ли да се похвалиш на мама и тати какво си свършил :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...