Jump to content
BulForum.com

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН !!!


Recommended Posts

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Жик-так! Не знам кой тука е Жоро, освен Жоро К, но на него и на всички именици - честито! В реалния живот нямам нито един настоящ приятел, който да се казва Герги, колкото и да е странно. Въпреки всичко - наздраве, момчета и Гергини! Весел празник!

Link to comment
Share on other sites

Честит ти имен ден, jozo! Пожелавам ти да си жив и здрав и много весел! Много да носиш на алкохол и поне едно състезание да го спечели Алонсо (ама не повече !!!)!

 

Благодаря ти за поздравите.Надявам се да вземе повече от 1 победа.

 

Честит имен ден и на милото(Галя).Да ми е жива и здрава и по-малко да ме ядосва и аз нея. :D Обичам те!!!!

Link to comment
Share on other sites

Жоре честит имен ден и от мен! Психарчето твърди че днес и Гено е именник така че наздраве и на него!

 

Разбира се честитката важи и за всички останали именници :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Честит Имен Ден на всички, носещи името Георги, Гергана и т.н. Да сме живи, здрави, по-щастливи и добри!!! Весело изкарване на всички!!! И най-вече честито на милото... :)

6-mai12(1).jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest Rumbata
Благодаря много за пожеланията :)

Не визирах никой конкретно, но ти 1-ви се хвана, ще черпиш приятелю :D

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички адаши! Нека всичко, което си пожелаем, да се сбъдне! :beer: :beerchug :punk

Ахм...малко изключих, честито и на всички момичета, които също празнуват днес! :blush: :laughing1: :beer:

Link to comment
Share on other sites

  • 11 months later...

Честит Имен Ден на всички, носещи имената Георги, Гергана и производните, които празнуват днес! Да сте (сме) живи, здрави, все по-усмихнати, да успяваме да постигнем това, за което си струва да се борим! Другото не е толкова важно! Весело изкарване! Специално поздравявам Жоро (моя jozo), пожелавайки му да бъде по-послушен и все по-щастлив, надявам се с мен! Цункма! (ти си знаеш)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Аз за поредна година да честитя Имения Ден на всички именици! Да сте/сме живи, здрави, усмихнати и позитивни и дори да не ни помагат много тези около нас, поне по-малко да ни пречат :) Весело изкарване :)

 

6 Май - Гергьовден : Георги, Гергана, Гоце, Генка, Гинка, Гинко, Ганка, Ганчо, Галя, Гюро, Гюрга.

 

04.23_sv_Georgi_Pobedonosec.jpg

Link to comment
Share on other sites

Честит празник на всички, които празнуват, като мен!

Link to comment
Share on other sites

  • 8 months later...

Честит имен ден, Яни! a022.gif

Пожелавам ти да си щастлив, здрав и ужасно късметлив!

 

 

 

Пожелавам ти също да спреш да се цупиш, че се уморих как те чакам да се отсърдиш...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Честит Имен Ден, Цвети! a010.gif

 

Приеми искрените ми пожелания да си все така лъчезарна, мила, внимателна и искрена!

 

Пожелавам ти също да си здрава, щастлива, късметлива и само сред приятни хора обградена!

 

4619187u.jpg

 

http://www.youtube.com/watch?v=cJJ_dcbPduc

*Моля те, прости ми, че съм толкова заблеяна...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...