Jump to content
BulForum.com

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН !!!


Recommended Posts

Честит Имен Ден на хората, носещи името Георги, Гергана, Галя и т.н. Желая ви да сте живи, здрави, много усмихнати и позитивно настроени към живота, дори той да не ви отвръща винаги със същото !!! И най-вече да честитя на моето мило имения ден. ОБИЧАМ ТЕ !!! :love

 

 

resizeimageil3.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 52
  • Created
  • Last Reply

Честито на всички! :)

Link to comment
Share on other sites

Честито на имащите имен ден,а може някой да има и рожден ден! Живи и здрави и само хубави неща да ви се случват! :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

Честит Имен Ден брат ми. Да си жив и здрав. Всичко най най, а пък утре сутрин като се събудя ще ти звънна да ти го кажа :kiss: Подарък по нататък, че няма пари сега.

И за именниците същото :) А за тях подаръци от други хора .

Link to comment
Share on other sites

Честит имен ден на всички и от мен да са живи и здрави.Ако не се лъжа във форума също има няколко именника така че още по-специални поздрави за тях от мен

Link to comment
Share on other sites

Днес е Гергьовден - денят на Свети Георги Победоносец, Ден на Храбростта и Ден на Българската армия.Честит празник на всички именници и военнослужещи.

 

Пропуснах да добавя - също така е патронен празник на Национална Скаутска Организация на България "Св.Георги"

Link to comment
Share on other sites

Честит имен ден на всички носещи името Георги и неговите производни.Да сме живи и здрави всички именици!Много успехи на всички нас! :)

Link to comment
Share on other sites

Мерси за пожеланията най-вече от милото!!! :love Да сме живи и здрави всички! :)

Link to comment
Share on other sites

Честит имен ден на всички носещи името Георги и неговите производни.Да сме живи и здрави всички именици!Много успехи на всички нас! :)

@jozo, ама вие и двамата с Галя имате имен ден...бати тарикатите как са се намерили...няма да черпят 2 пъти я... :laughing:

"Освен Георги и Гергана...на този ден трябва да почерпят и всички, носещи имената Галя, Галина, Галин, Гана, Ганчо, Ганка, Гиргин, Гиргина, Гинка, Гюро, Гюрга."

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички именници, да са живи и здрави.

 

jozo, много късмет адашче, Рено на второ място тая година! :punk

Link to comment
Share on other sites

Честито на всички именници !

 

 

п.с : Видяхте ли как преминаха над Пловдив със Самолетите Миг 29 мойте колеги !!!

Link to comment
Share on other sites

Тук има подобна тема:.............

 

________________________________________

 

Вече няма...събрах ги двете в една. :) (Midex)

Link to comment
Share on other sites

Честит ви Имен ден да сте вижи и здрави и каквото си пожелаете да ви се сбъдне.Приятно искарване на празника :P :)

Link to comment
Share on other sites

. айде честит имен ден и от мене .... да сте ЖИВИ да си ЗДРАВИ много щастие , любов , късмет и все хубави моемнти ;) Да ви се сбъднат всичките ви мечти и дори и дребни желания ... всичко най-хубаво ;) :) И да почерпите :punk

Link to comment
Share on other sites

Честит имен ден на всички именници, в това число и баща ми.(аз познавам само 7-8 гошовци)

Link to comment
Share on other sites

Честит ти имен ден, jozo! Пожелавам ти да си жив и здрав и много весел! Много да носиш на алкохол и поне едно състезание да го спечели Алонсо (ама не повече !!!)!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...