Jump to content
BulForum.com

Codecs


veseo

Recommended Posts

  • Replies 333
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Аз имам проблем с кодеците.Някои филми не ми вървят.Примерно може ли да инсталирам някой нов кодек пак като K-lite 2.51 и всички филми да вървят само с него без да инсталирам абсолютно нищо друго.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Някой може ли да ме свтне как да подкарам онлайн филми, които са с разширение *.bin и *.cue?Извинявам се ако вече е писано по въпроса обаче след упорито едночасово търсене успях да намеря само, че исото се отваря с DAEMON, което отдавна знам само дето тази програмка не важи ако искаш да го гледаш онлайн.Намерих и някъквви връзки по за това към някъква тема на veseo обаче това е в стария форум и тази връзка не работи. :confused

Link to comment
Share on other sites

Проблема най-вероятно ти е от АС3 филтъра, виж си го в контрол панела и го набузи звука от там

 

Аз имам друг проблем - разбазикаха се някакви кодеци и аз реших да ги махна и да си кача по-нови. Махнах всичко и качих KLite 2.54, най-новото уж. Качих си и най-новите драйвери за видеокартата на nVidia. Част от avi-тата си вървят нормално и без проблеми. Обаче при доста филми картината върви забавено и звука я изпреварва. Пускам ги в G Spot и програмката не показва да ми липсват някакви кодеци. Имате ли идея какво да направя и какво да кача?

Link to comment
Share on other sites

Проблема най-вероятно ти е от АС3 филтъра, виж си го в контрол панела и го набузи звука от там

 

Аз имам друг проблем - разбазикаха се някакви кодеци и аз реших да ги махна и да си кача по-нови. Махнах всичко и качих KLite 2.54, най-новото уж. Качих си и най-новите драйвери за видеокартата на nVidia. Част от avi-тата си вървят нормално и без проблеми. Обаче при доста филми картината върви забавено и звука я изпреварва. Пускам ги в G Spot и програмката не показва да ми липсват някакви кодеци. Имате ли идея какво да направя и какво да кача?

 

Качвай си 2.50 версия и няма да имаш проблеми! ;) И аз не се разбирам с по-новите версии на КейЛайт! :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Имам следният проблем: КАто пусна филма всичко му е ок,но като го пусна на tv-out-а имам само субтитри без картина.Тва се получава като гледам с bs player,crystal player и всички други.Само като използвам QUICK VCD PLAYER V.3.0 всичко е наред,но проблема при тоя player е,че няма full size.Някви идейки на какво може да се дължи този проблем? :( :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Аз имам проблем с Merchant.of.Venice.2004.LiMiTED.FS.DVDrip.XViD-MDP.cd1/cd2.Имам само звук ,без картина :blink: Gspot ми казва,че имам инсталирани 5 compatible codecs и би трябвало без проблем да си гледам филма :confused Някои да има идея как да го оправя? ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

На моя компютър имам всички тея неща + K-Lite 2.34 Standart...филмите си вървят без проблем.Обаче бях у един приятел - слагам всичките тези неща, но не се получава както при мен.В началото субтитрите или ги нямаше напълно или бяха маймунки.Махнах всичко и ги сложих наново - този път и филмите дори не тръгват...някой, ако може да ми помага по някакъв начин, моля да го направи.

В неделя ще имам достъп до онази машина тъй, че колкото може повече решения давайте и да ги пробвам едно по едно... :)

Link to comment
Share on other sites

Тези + K-Lite е напълно излишна комбинация. Субтитрите се пускат от G400, а в началото винаги са маймунки, защото не се настроени. Тов че си ги махна и сложил пак ме кара да мисля, че е останало някое *.ax файлче...

Link to comment
Share on other sites

Тези + K-Lite е напълно излишна комбинация. Субтитрите се пускат от G400, а в началото винаги са маймунки, защото не се настроени. Тов че си ги махна и сложил пак ме кара да мисля, че е останало някое *.ax файлче...

 

Да имаше нещо такова...показваше ми някаква грешка с .ax файл.Той къде е?В system32?Да го делвам и този път да направя всичко нужно...без K-lite?! :huh:

Link to comment
Share on other sites

Да, там е. Трий го под Safe Mode и не слагай K-Lite.

 

Направих всичко.Благодаря! :)

Сложих му G400 и K-Lite и си настроих езика на субс.

Link to comment
Share on other sites

След формат на ПЦ-то сам и няма да е лошо ако някой каже какво да си кача , защото не помня с какво бях преди :( Някакъв пакет ли беше или нещо друго нз ...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

става въпрос за x264 кодека .... при мен филми с него тръгват само на media player classic. интересно ми е защо не мога да го "подкарам" с bsplayer да речем ...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Искам да попитам как да пусна звук, с кой кодек. Значи проблема е следния : на Jarhead примерно или сериала РИМ (само 9та серия) гласът на хората ми звучи като на забавено. Все едно слушам извънземна реч. Как да го оправя? Много е неприятно, а имам Nemo codecs, DivX bundle, AC3, FFD SHOW.

 

Мерси, справих се някак и го пуснах.

Link to comment
Share on other sites

Eto vi perfektnata kombinacia ot kodeci:

1. DivX posledna versia ili ako ne poslednata pone da e sravnitelno aktualna.

2. AC3 filter 0.70b

V tazi kombinacia vsichki AVI-ta brumcat na pushka. Niama nikakvi grizi... pone ne i pod XP. Za Win98 ne sum si pravil truda da testvam kato horata, no dokolkoto sam imal vazmoznostta da opitvam, mai i tam polozenieto e sashtoto.

Vsiakakvi kodek pakove sam izhvarlil ot upotreba zashtoto se okaza che kombinaciata DivX+AC3 varshi idealna rabota.

Edinstvenoto, s koeto moze da ima grizi (i chat-pat mai ima) e s niakoi MPG failove, no men tova ne me plashi, az MPG ne gledam.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Моля някой да ми каже как да реша проблема си: не знам поради каква причина снощи direct vob sub отказа да работи( а си го имам инсталирано), т.е. не се появява зелената стрелка долу до часовника и съответно като гледам филми онлайн събс. не се показват. Реших да си ънинсталирам кодека (К-лайт 2.44 ако има значение) и наново да го инсталирам, но пак нищо. мерси предварително

Всъщност открих че само с браузъра на и-нет експлорър не тръгва. Когато отворя филм с Мозила всичко е точно. И какъв може да е проблемът с и-нет експлоръра ?! Много старнно

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

От известно време имам проблем с филмите...по-точно със субтитрите.Забелязвам, че филмите, които са със субтитри .srt си вървят без проблем, но другите филми с .sub започват да насичат ужасно и се получава разминаване на звука и картината...ако някой знае от какво може да е, и как да го оправя да казва плс :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Нещо филмите не ми тръгват онлайн. Какви ли не комбинации на кодеци направих и пак не тръгват. Зарежда си и изведнъж спира като ми активира бутона за play. Някакво решение?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...