Jump to content
BulForum.com

размяна на покани за тракери


frodo

Recommended Posts

Свободна регистрация в hd-torrents.org

 

Dear fellow Maniacs, Monsters, Daemons and the rest of the gang!

The staff of HD-Torrents wishes a very happy New Year to you and all the family. We are opening the gates to welcome new lovers of HD content from this very moment till somewhere in the next year. Enjoy!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 110
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...
  • 2 months later...
  • 2 months later...

...и аз търся покана за някой от следните или подобни (Torrent Leech, HD Torrents, Scene Access...etc)
Имам бърз и стабилен нет + много свободно време + желание което е най-важно

yovo77@abv.bg


Вътрешен :
2802680508.png

Външен :
2802694395.png

p.s. това е през wifi, през лан кабела вдигам още около +10

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Здравейте. Търся човек, който има възможност да ми прати покана за www.avetorrents.com. Искам да си сваля някои неща от него, които не намирам никаде другаде, но за да се регистрирам ми иска код от покана. Ако някой има възможност да ми прати 1 такава покана ще съм много доволен. Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
  • 3 weeks later...
  • 6 months later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...

Имам няколко покани за IPtorrents, ако някой има желание. Но моля да са потребители, които ще сийдват и ще държат коеф над 1.5

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Имам няколко покани за IPtorrents, ако някой има желание. Но моля да са потребители, които ще сийдват и ще държат коеф над 1.5

може ли на мен ? Сийдвам доста и това се вижда и от профила ми на замунда

бях забравил да пиша пощата. dragomir375@abv.bg

Link to comment
Share on other sites

Имам няколко покани за IPtorrents, ако някой има желание. Но моля да са потребители, които ще сийдват и ще държат коеф над 1.5

Здравей! И аз искам покана,ако може. Емайл: median_cholakov@hotmail.com. БЛАГОДАРЯ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!

Link to comment
Share on other sites

Здравей ,искам покана за IPtorrents ,сийдвам и качвам понеже имам няколко външни харда само с hd релийзи .Поща - kambeto_@abv.bg .Благодаря предварително .Имам 3 за hd-space ,който иска . Намерих покана (party) :D . Остава 1 за HD-space .Който иска да дава поща .

5139111719.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 8 months later...

Здравейте,темата е доста стара,но много бих се зарадвал ако някой може да ми прати покана за някой от следните сайтове:

 

https://www.iptorrents.com

https://gazellegames.net

 

От десет и повече години имах регистрация в Blackcats-Games,и винаги съм бил примерен потребител с много сиид,но за съжаление затвориха тракера.Така че ако някой реши да ми услужи с покана,няма да има за какво да се притеснява.

 

Благодаря Ви!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...