Jump to content
BulForum.com
frodo

размяна на покани за тракери

Recommended Posts

не видях такава тема, за това :)

нека който има излишни покани да ги предлага тук

хората, които искат покани за някъде да имат добър рейтинг в други тракери и да искат, когато наистина ще ползват дадения тракер.

на мен ми трябва покана за http://stmusic.org/ главно заради музиката във флак формат :)

в момента имам 1 покана за тл, ако някой иска...

коефициентите ми в момента на няколко места:

арена-Свалено 202.19 GB Качено 1.20 TB

filemp3- R: 4.387 U: arrowup.gif 9.98 GB ( 0 ) D: arrowdown.gif 2.28 GB

tl-Ratio: 2.753 Uploaded: 120.47 GB Downloaded: 43.75 GB

аз също ще се примоля за една поканка в тракер, където се качват предимно неща в lossless формат, че в отворените много малко материал се намира, а в мулето пък - малко източници. :)

аз също ще се примоля за една поканка в тракер, където се качват предимно неща в lossless формат, че в отворените много малко материал се намира, а в мулето пък - малко източници. :)

ами този, за който аз си търся качват доста флак музика...един да се закърфичи е достатъчно ;)

Имам 1 за демоноид разменям е срещу нещо интересно което не е свързано с ХД филми

Разменям покана за http://hd-torrents.org/ ,срещу покана в http://www.torrentleech.org/ .

До колкото разбрах в торентлийч няма покани в момента. Иначе и аз си търся. Имах рег там, но са ми го изтрили защото не бях влизал от доста време... В момента мога да изпратя покана в демоноид и хд-торрентс

Трябва ми покана за торент(ако се изисква), в който има 320 Кбит-ови MP3-ки.

Някой да се сеща?

Здравейте,много ви моля поканете ме в този сайт,от доста време го паза но не мога да се регистрирам,обещавам че ще направя точки и ще давам покани на който поиска,имейла ми е arcovk@abv.bg много ви моля ако някой има точки да ме покани!Поздрави!

Здравейте,много ви моля поканете ме в този сайт,от доста време го паза но не мога да се регистрирам,обещавам че ще направя точки и ще давам покани на който поиска,имейла ми е arcovk@abv.bg много ви моля ако някой има точки да ме покани!Поздрави!

в кой сайт?

Мога да уредя покана на сериозните юзъри които ще сийдват и ще гледат да спомагат с нещо на тракера, който иска да пише мейла си на лично и да си каже коефицента в тракерите които дърпа редовно !

Може ли,една покана за http://www.demonoid.com ?

Предварително благодаря :)

edit: Упс... то имало друга тема за това :)

п.п.

Получих покана,благодаря. :)

Edited by simoebola

Здравейте на всички!Нуждая се от покана за ТЛ.Много бих се радвал ако някой ми предостави.Ако има специални изисквания да пише едно ЛС!

Пощата ми е:vgabrovski7@gmail.com

Моля ако някой има излишна покана за hd-torrents.org да ми прати - slith3r@abv.bg

Ще съм адски благодарен, благодаря предварително :)

На мен ми трябва не за определен сайт, а за такъв, в който музиката се качва на 320 kbps, че много се усеща разликата на плейъра в колата.

Някой ако може да ми препоръча сайт или да ми даде покана на ЛС ще съм благодарен.

MOЛЯ,Ако някой има излишна покана за torrentleech,да пише,спешно ми трябва.Благодаря предварително.

Здравейте,ако може някой да ми помогне с покана за този торент-http://hd-torrents.org/,ще сийдвам съвестно,имам iPad и ми трябват много HD филми,които да си конвертирам!Благодаря,предварително за вниманието!!! bokodimitrov@abv.bg

Доста хора са писали за покани за hd-torrents.org.

Ако още търсят да си пратят мейла на лс.

Пичове здравейте,

търся ми покана за

hdbit.org

hd-torrent

torrentleech

iptorrents

Аз давам 3х за HD-Space.org..

Ако някой може да помогне да пи;е едно PM