Jump to content
BulForum.com

American Pie 6:Beta House


asd

Recommended Posts

Е направо незнам как може да няма тема за поредната изкъртваща част на една от най-великите поредици :punk :D :D :D

 

2007-12-05225412.jpg

 

Току що го изгледах-неповторим смях и простотия.Няма втори такъв филм-невероятен :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

и на 5-те части взети заедно не съм се смял така :excl: тва е по добро и от Джакасс бе ! :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли името на стритизиорката която я пуснаха на Стифлър на последното изпитание от Гръцката Олимпияда ?

 

Мн. ме зариби не мога да я изкарам от главата си :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

то оставаше и да затормозява..аз се пукнах от смях като излезна оная с овчата вълна на "краля" на гийк хаус ! :P

Link to comment
Share on other sites

тва е по добро и от Джакасс бе ! :P :lol:

Няма по-добро от Jackass ...

 

 

Иначе нааай-сетне направиха уникална серия след първите 2 :punk Вече мислех, че поредицата умря и няма да има нищо интересно по-нататъка :rolleyes: ЛУУУУУДНИИИИИИИК :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Филмчето си е супер простотия, голям смях е :D А иначе 1 , 2, 3 са си класики, няма го истинския Стифлър :P :( А иначе от 4-ть ньгоре тази най-хубава ми се стори.

Link to comment
Share on other sites

Филмчето си е супер простотия, голям смях е :D А иначе 1 , 2, 3 са си класики, няма го истинския Стифлър :P :( А иначе от 4-ть ньгоре тази най-хубава ми се стори.

Според мен новия Стифлър е доста по-пич от стария :D .Аз сега гледам сериите на ново и като ги съпоставя-тоя новия сякаш по-добре играе и въобще повече ми аресва :P :lol:

Link to comment
Share on other sites

Според мен новия Стифлър е доста по-пич от стария :D .Аз сега гледам сериите на ново и като ги съпоставя-тоя новия сякаш по-добре играе и въобще повече ми аресва :P :lol:

 

Тоя Стифлър, няма абсолютно никаква база за сравнение с тоя (Шон Скот) по простата причина, че тоя сегашния е някво гъзарче, а стария си беше класически олигофрен. ;) И преди имаше много повече простотии, докато сега всичко се върти около цици и задници...

Link to comment
Share on other sites

Тоя Стифлър, няма абсолютно никаква база за сравнение с тоя (Шон Скот) по простата причина, че тоя сегашния е някво гъзарче, а стария си беше класически олигофрен. ;) И преди имаше много повече простотии, докато сега всичко се върти около цици и задници...

 

Да, така е. Шон Скот си е асал идиота :D

Link to comment
Share on other sites

Тоя Стифлър, няма абсолютно никаква база за сравнение с тоя (Шон Скот) по простата причина, че тоя сегашния е някво гъзарче, а стария си беше класически олигофрен. ;) И преди имаше много повече простотии, докато сега всичко се върти около цици и задници...

Тфа,че няма база за сравнение не ми пречи да ме кефи повече новия Стифлър нали ;)

Link to comment
Share on other sites

Как може да му се кефите толкова много на тоя филм не мога да разбера? Става за губене на време, но чак пък да се заливате от смях. Или преувеличавате или е лесно да ви забавлява вас човек. Гледал съм къде къде по-смешни комедии от тази.

 

6/10

Link to comment
Share on other sites

Тая поредица е уникално тъпа.Може би само 1-вата част имаше нещо оригинално.Така и не възприех идеята на американските злокобно плиткоумни комедии с шаблонни сюжети.Не мога да се залъжа да са ми смешни и това е.

Link to comment
Share on other sites

Не е лош филм хареса ми въпреки все още мисля че 1 и 2 иможе би 3 са си класика,обаче преди да гледам 6 бях песимистично настроен щот след като гледах 4 доста се разочаровах

Link to comment
Share on other sites

1-ва и 2-ра част бяха яки, оттам нататък поредицата пропадна тотално. 6-тата част отново доказа това. Дано никой да не си прави труда да прави 7-ма част...

 

По-добре гледайте Fat Pizza :].

Link to comment
Share on other sites

Fat Pizza определено е нещо свежо в далеч по-различна светлина :)

 

Колкото до Пайовете, моята лична класация явно е по-различна от вашите, защото виждам някаква градация от първа до трета част, като третата ми е любима. От там нататък (визирам 4та част и т.н.) термина деградация дори би бил комплимент за новия състав на филма, защото според мен тия помии само петнят името на филма.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...