Jump to content
BulForum.com

Фонд на алкохолиците


Recommended Posts

  • Replies 2.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Нямам идея,те са хора дето пият много бира, а аз, вярвай ми, нищо не разбирам от бира. Просто видях, че е 1,9 литра по скъпо от стандартните 2 литра и за тгова си помислих, че може да е с една идея по хубаво. В случая цената няма значение, просто държа да пият БГ бира, щото гостите ми са шибани хамериканци.

Link to comment
Share on other sites

И като пият по много, това предполага, че може да им вземеш от различни марки по някои и друга бутилка/кен, все нещо ще им допадне (и аз съм "за" относно стъклото). Иначе може от чувала с п*утките да опитат баш дедовия (според техния вкус, де) :)

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Взех в стъклени бутилки Загорка ретро, взех и шуменско "бомбички", искам и нещо в по големи бутилки да взема. Гледайки кво се предлага реших, че бургаското е по добро щото 1,9 литра е по скъпо от другите дето са 2 литра. Поне в Триумфа до нас.

Link to comment
Share on other sites

То в нашенската икономика в момента се работи на принципа гледай колко може да му вземеш, а не колко е по-добро или колко струва. Така че и тук бих заложил на разнообразие... впоследствие все ще се намери кой да изпие каквото е останало неотворено.

 

(като сложим и заигравките с пазара, произтичащи от големината на различните играчи, което им позволява (на някои) да продават/поддържат по-ниски цени при по-високо качество, то за продукти от горе долу една категория дребните разлики в парите не могат да ми говорят на мен нищо).

Edited by instinct
Link to comment
Share on other sites

Бургаското е пикня събрана от всичките нужници на ада. И докато е събирана, леко е ферментирала!

Това нещо се поднася само на най-кръвни врагове, гарнирано със засукани псувни и най-люти клетви! Ако гостите ти ще са от тия, прояви хуманност и им дай да пият сода каустик...

Link to comment
Share on other sites

Взех в стъклени бутилки Загорка ретро, взех и шуменско "бомбички", искам и нещо в по големи бутилки да взема. Гледайки кво се предлага реших, че бургаското е по добро щото 1,9 литра е по скъпо от другите дето са 2 литра. Поне в Триумфа до нас.

 

Добре си направил, може да вземеш и Пиринско младо. Загорка ретро е отлична, бомбите също. Като цяло не те съветвам да им взимаш нищо в ПВЦ, ще те изгледат меко казано странно, все едно да взмеш вино торба-в-кашон. Това са по принцип сиромашки истории за тях. Само в никакъв случай не купувай Каменица, че ще те псуват. За Столично също се говори, че е добро, аз все не сварвам да видя и да опитам.    

Link to comment
Share on other sites

Бургаското е пикня събрана от всичките нужници на ада. И докато е събирана, леко е ферментирала!

Това нещо се поднася само на най-кръвни врагове, гарнирано със засукани псувни и най-люти клетви! Ако гостите ти ще са от тия, прояви хуманност и им дай да пият сода каустик...

Ми кво да им взема тогава? Пиринско ли?

Добре си направил, може да вземеш и Пиринско младо. Загорка ретро е отлична, бомбите също. Като цяло не те съветвам да им взимаш нищо в ПВЦ, ще те изгледат меко казано странно, все едно да взмеш вино торба-в-кашон. Това са по принцип сиромашки истории за тях. Само в никакъв случай не купувай Каменица, че ще те псуват. За Столично също се говори, че е добро, аз все не сварвам да видя и да опитам.    

Ама те са американци бе човек. Знаеш ли кви пикни пият? Грозна гледка са.

Май сте прави и няма да им взема нищо в ПВЦ.

Link to comment
Share on other sites

Аз не коментирам съдържанието, а опаковката. И недей да си мислиш, че там няма хубави бири. Сега баш тия какво пият няма как да знам... Просто вземи всичко в стъкло.

Link to comment
Share on other sites

Ама ги пият в бутилчици (само дето са по 330мл предимно, май :)). Наистина пвц-то има звучене на изпадналост, както и виното в кутии - затова и препоръчах стъкло/кен, щом ще е за гости и се иска някакво ниво представяне

Link to comment
Share on other sites

Трябваше да започнеш с това, че са американци.

Наливай им вода от пералнята, гарнирана с лайм и хич не ги мисли  ;)

Link to comment
Share on other sites

А аз в личен план днес имам нов експириънс. Излочих (не беше точно лочене, че нямам брада) два деветстотин грамови кена с бира.... Жигули :punk

Много лека и пивка, ама останах със смесени чувства. Нещо ми избяга от към хмел и вкус....

Танас да се произнесе по въпроса за руските бири.

Link to comment
Share on other sites

Аз за тва си жуля водка. Такива дилеми ми са чужди.

Тя и за това ли ставала? Щото аз съм чел, че я бивало за от почистване на електроника, та до почистване на лекета от дрехи....

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм... Аз щот не съм познавач, ама пък съм свикнал да боравя с разредители, та я ползвам за разреждане на доматен и портокалов сок....

Link to comment
Share on other sites

Мдаа унивирсално питие е. Само за познавачи  :pirate

 

Аз залагам на бомбичките на шуменско, столично вайс и стъкло шуменско. Напълно съм съгласен с Виден да не взимаш каменица. Незнам какво са правили, но направо ми се отпи бира като я опитах.

Link to comment
Share on other sites

Ъхъм... Аз щот не съм познавач, ама пък съм свикнал да боравя с разредители, та я ползвам за разреждане на доматен и портокалов сок....

Ми няма лошо, тя за това е уникална, да можеш да я смесвеш с всичко.

Link to comment
Share on other sites

А аз в личен план днес имам нов експириънс. Излочих (не беше точно лочене, че нямам брада) два деветстотин грамови кена с бира.... Жигули :punk

Много лека и пивка, ама останах със смесени чувства. Нещо ми избяга от към хмел и вкус....

Танас да се произнесе по въпроса за руските бири.

 

Жигули се пие в стъкло, мисир чоглав! И да - страхотна е. Асене, я им вземи от Берьозката да видят те, макя им американски сволочи!!!

Link to comment
Share on other sites

Като те знам какво лочиш и това - Страхотна, леко поолеква... Ама нищо, де. То и кучето си облизвало топките, щот имало вкус.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...