Jump to content
BulForum.com

Кой какво Renault кара.


COP

Recommended Posts

  • Replies 91
  • Created
  • Last Reply

Въздухозаборник :) вкарва в купето повече въздух ако не бъркам, защото при спортните( рали автом. ) температурата в купето е много висока и е възможно да прегреят пилотите с цялата тази екипировка която носят.А от пред тези отвори за въздух които са по броните, пак при рали автомобилитем, изцяло им се изема въздуха за охлаждане на двигателя и спирачките.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

здравейте колеги е аз в момента не карам рено но карах до преди седмица и сам им фен иначе мойто беше Renault 19 1.8 16V много бях доволен от колицата като исключим разхода

Link to comment
Share on other sites

И защо е продаде колега?Да не взимаш Меганче с 2.0 16В мотор? :D

Link to comment
Share on other sites

И защо е продаде колега?Да не взимаш Меганче с 2.0 16В мотор? :D

 

Такава бигачка имам и аз с много хакерски номер, кожен салон и спортно окачване. Само дето нямам много време да я карам :(

Link to comment
Share on other sites

Такава бигачка имам и аз с много хакерски номер, кожен салон и спортно окачване. Само дето нямам много време да я карам :(

 

Ако ще е продаваш по този повод свиркай :D

 

Иначе този Меган който си пуснал в Рено форума къде може да се види?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

От време на време едно старо, но доста запзено Рено 9 1.4

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Рено Канго 2001 година, 1.9 D от 7 месеца, досега съм навъртял 46000 километра и освен масло и накладки, друго не съм сменял. Като цяло съм много доволен от рендето, единствения му кусур е, че няма климатик.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...

Вече съм с Renault Megane Coach 1.6e, 1998-ма, 90 мулета и един будала зад волана :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм с Clio 1.4 Energy 96г...

...к'во да ви кажа?!? бива горе-долу..навъртял съм му 80 000 км. ,до сега и още не ме е оставило на улицата :lol:

 

...разбира се ще ми се нещо по-добро,но като за сега е доволно :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Наслаждавам се на Лагуна 2,2dci 150к.с. Initiale. Мощ, сигурност и комфорт има в изобилие.

Oтскоро работя и с бордовата навигация. Картата за София е доста добра.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

От днес съм собственик на Рено Лагуна, 1, 8, бензин, пълен инжекцион и в тази връзка бих искал да попитам и тук дали има или знае ли някой как мога да намеря ръководство за управление на Рено Лагуна I (по възможност на български или на английски език) ? От няколко дни се опитвам да намеря, както в интернет, така и чрез приятели, но не успявам. Много ще съм благодарен, ако някой помогне.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

:tongue Аз карам РЕНО Меган Сценик 2,0 Калейдо, 108к.с., произв.1999. Лудница е!

 

 

Баща ми кара: РЕНО Меган Сценик 2,0 109к.с., произв.1998, тъмносин металик. Много добра машина!

 

 

Зет ми кара: РЕНО Меган Сценик 1,6 90к.с., произв.1998, тъмнозелен металик. Много добро добиче!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...