Jump to content
BulForum.com

С какво слушате музика и гледате филми вкъщи ?


Veno

Recommended Posts

Аз имам руски усилвател и предусилвател Естония http://www.rw6ase.narod.ru/ej/estonija/esnonija010upum.html с тези двата радиатора дето ги гледате на лявате снимка може да блъска на макс ( даже и не криви на макс ) денонощно, стига да има кой да го изтърпи ... 4 по 50 вата реални е а за тези денони 75 вата на тези малки колонки :blink: :blink: ?! ... а усилвателя тежи близо 15 килограма смятайте ква сила е при това руска ...

Link to comment
Share on other sites

Кой кво Hi-Fi има вкъщи ?

явно си търсиш ав ресивър с хдми, ма хармъна по спецификация има само нтсц. аз бих заложил на малко по евтин ресивър и по добро стерео (~7-35Hz :) ) и качествени задни колони (~50Hz)

мисля си че калин не би ти отказал да пиете кафе ;)

 

ps: откривам известна прилика с аватара :D

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

1b15bb523b1a3292.JPGad111cc8d096be46.JPG

 

използвам този SubWoofer, в комбинация със сателитите на по-малък Microlab и съм много доволен :)

звуковата ми карта е C-Media , какво да се прави незнаех че са зле, но за сега дрънка добре, по натам ако падне може да го закича и с Creative-че , да видим какво ще стане :)

Link to comment
Share on other sites

2505.jpg

sb0220%20okrojona.jpg

Малко поостаряла техника, но все още върши превъзходна работа. Стига филма да е HD-рип с 1,5Мbps audio :laughing:

Общо взето торба с боклуци. :bgrin:

пп Колоните са на 5 години. Едни от първите по модели, като изключим Креатив и Лоджитек.

Link to comment
Share on other sites

а бе, от бая време ме "тормози" въпроса - голяма ли е разликата между вграданата карта на дъното и да речем най-ниския клас на creative - Audigy SE :huh: ... винаги когато се реша да си взема отделна звукова карта, все нещо ме разубеждава

 

иначе аз съм с logitech x-230 и съм доволен

Link to comment
Share on other sites

Напоследък не залагам на десктоп аудиосистеми поради простата причина, че трябва да ги слушам само на слушалки. А колкото и да са перфектни, слушалките не могат да доставят пълно удоволствие. Затова се концентрирах върху аудиосистемата си в автомобила - 6CD/MP3 650W на Rockford Fosgate с 9 озвучителни тела, включително този събуфър в багажника: :)

oemLancerSub.jpg

oemEclipseSubLarge.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

2 х Pioneer CS - 7070

1 x Jamo D 5 CEN

+ 2 колони от предната система които са ми неизвестни

Всичкото това се връзва към едно много симпатично усилвателче SONY STR-DA1200ES и магията се получава. :)

Link to comment
Share on other sites

Бах мааму хора, какви пари сте давали за тия аудио системи! Аз слушам музика и играя на два Респрома.

 

:D И аз съм така , но в скоро време очаквам ъпгрейд към нещо доста по-качествено :)

Link to comment
Share on other sites

Ми тук явно пишат повечето хората които слушат или с 5.1, или с нещо по-скъпо, останалите кво да се фалят..

Аз съм с Creative Live! 24 bit 5.1 и вграденото аудио SoundMax HD Audio, като второто е общо взето рядко се ползва за филми или когато креатива е зает с музика.

И слушам или с слушалки, или с една уредба kenwood 2х100 bass-reflex, която яко дъни на ниските (63 и надолу са ми любимите).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

С Creative SBS580 5.1 съм в момента и са към компа!Общо взето съм доволен!Друго хубаво им е ,че вадят добре ниските честоти!

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

хора не еярваите на фалшивите ватове.Надали повечето от вас са чували дори 2x100 реални.Малките комп.системки имат не пожеяе от 5-10 вата на колонка и към 20-40 буфер.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Това ми е уредбичката, 2х35 вата, захранва ми баса, двунамотков 12 инчов китаец, 40 вата. Малко ми липсват средите и високите, но пък тях ги компенсирам с това. Звуковата карта си ми е вградената, 5.1.
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...