Jump to content
BulForum.com

Тактики! или споделяне на идеи, ако щете.


Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply
Ех, колко е трудно да накараш жените да те свалят ;)
То не е трудно, ама майсторлъка е да те свалят тези, които искаш, но обикновено тези, които искаш, биват сваляни от поне 10 мъже и нямат време да се зарибяват да свалят тези, които те искат, а и освен това, те не тръгват да свалят тези, които те искат, а ги потканят да започнат да ги свалят! (баси сложното изречение, чак аз не разбрах какво искам да кажа)
Link to comment
Share on other sites

То не е трудно, ама майсторлъка е да те свалят тези, които искаш, но обикновено тези, които искаш, биват сваляни от поне 10 мъже и нямат време да се зарибяват да свалят тези, които те искат, а и освен това, те не тръгват да свалят тези, които те искат, а ги потканят да започнат да ги свалят! (баси сложното изречение, чак аз не разбрах какво искам да кажа)

що бе? супер си е ясно. дръж се кат жена, за да те свалят ;)

 

а "friends with benefits" е едно от най-добрите неща, които е пръквала западната култура.

Link to comment
Share on other sites

ебахти странната тема , трябва да пробвам да се напия и да я прочета наново тогава може и да доловя смисъла :D

Абе аз се пробвах два пъти по тоя начин и пак ми изглежда странно.

Link to comment
Share on other sites

Трудно или не, ако ми влезе едно нещо в главата (в случая някоя мадама примерно), в края на краищата получавам каквото искам, пък ако ще и да е най-сваляната или най-смотаната. Всеки си има тактика, просто трябва да анализираш нещата, които прави, иска, има, няма, от какво се интересува и т.н. Веднъж знаеш ли това, оттам нататъка всичко е логика.

Няма недостижим човек, има ситуации и ти си в тях. Знаеш ли каква е ситуацията, в която се намираш, ще разбереш и изхода от нея. Това не важи само за разни свалки с мадами.

Link to comment
Share on other sites

Няма недостижим човек, има ситуации и ти си в тях. Знаеш ли каква е ситуацията, в която се намираш, ще разбереш и изхода от нея. Това не важи само за разни свалки с мадами.

 

Много правилно. :thumbs-up: Научиш ли се да преценяваш правилно ситуациите и да намираш лесно и бързо изходите от тях, ще ти върви не само със женките.Ще ти върви по принцип.

Link to comment
Share on other sites

Аве тва коет казвате може и така да е ,но според мен нещата опират и до симпатия все пак,квито и тактики да имаш колкото и да си нахакан и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Аве тва коет казвате може и така да е ,но според мен нещата опират и до симпатия все пак,квито и тактики да имаш колкото и да си нахакан и т.н.

 

Симпатията играе роля повече при първото впечатление. То е важно, но не е решаващо. Зависи как си изиграеш картите.

Link to comment
Share on other sites

и така по-добре можеш да разбереш що за същество е под маската си.
Искаш да кажеш че по-добре разбиращ какво е това същество под масата, а не под маската :) Иначе по темата. Тактика нямам. Всичко се нагажда в движение според човека пред мен. И аз го имам на Антарес проблема. За щастие все още има интелигентни хора, които да те карат да се понапънеш повечко. В случая жени. Щото и повечето мъже са лесно предсказуеми и лесни за манипулиране, да не се излъжете нещо, че сме ебахти тарикатите :)
Link to comment
Share on other sites

Елементарен факт е, че в момента в който спреш да търсиш жена, жените се заинтересуват от теб.

Извода - ако не търсиш - намираш!

 

@Killerincho Жените са елементарни, алогични, често наивни... Мъжете са самонадеяни, комплексирани, често падат в капана на собствените си комплекси. Една жена много по-лесно манипулира един мъж, отколкото обратното. Говоря, естествено, за интелигентните жени. Ако ви се ебат овци - идете на поляната - ще стане далеч по-лесно, а и няма да има неудобни моменти на сутринта или издръжка за агнето с права козина... :D

Link to comment
Share on other sites

Ммм.. не е много така както го казваш за търсенето и предлагането. Поне при мене не е така. Иначе ставаше дума че и двата пола се манипулират лесно в по-голямата си част, но винаги има изключения, които да ти направят живота интересен. Поне за малко.

Link to comment
Share on other sites

Killerincho направи си следния експеримент:

Излез с няколко жени. Започни да говориш с най-непривлекателната от тях. Говори с интерес, пренебрегвай другите на масата, занимавай се само с нея, сякаш тя е най-интересното нещо, което си виждал през живота си. Ще видиш как другите, "възмутени" от факта, че не им обръщаш внимание, ще се опитат да те накарат да го направиш. Жената има нужда да се чувства красива, желана, интересна. Дори и най-красивите и умни жени го имат в себе си. Нужда от ВНИМАНИЕ!!!

Ако искаш някоя жена да се заинтригува от теб - не и обръщай капка внимание. Дръж се хладно, резервирано, незаинтересовано. Ефекта ще дойде - ВЕРВАЙТЕ МИ!

Link to comment
Share on other sites

Е да това е лесно, но предполага да лъжа тази непривлекателната. Пък аз много много не обичам да лъжа. Да не говорим че е неприятно да нараняваш някой по този начин. Щото непривлекателните са обикновенно и доста чуствителни. Иначе е така както казваш, спор няма. Колкото до хладното и т.н. държане, то пък за да успее, предполага повечко време прекарано около въпросната жена, а не винаги имаш необходимото време. Абе както писах по-горе, действам според това което ми е пред очите. Няма перфектна и винаги успешна тактика, ако изобщо можем да говорим за някакви тактики.

Link to comment
Share on other sites

Елементарен факт е, че в момента в който спреш да търсиш жена, жените се заинтересуват от теб.

Извода - ако не търсиш - намираш!

Не мога да се съглася! Доста повече фактори играят роля. Имах един доста дълъг период, в който изпитвах презрение към 80% от жените, граничещо с отвращение (не, не съм давал ляв мигач) и се наслаждавах на липсата на "досадно женско присъствие до себе си". Да де, една буквално ми скочи в леглото през този период, но беше една единствена, при това само два пъти... Не мога да кажа, че съм се радвал(страдал) на по-голям интерес от страна на отсрещния пол.

 

Иначе като цяло експеримента с игнорирането си е добър, въпроса е, че когато построиш достатъчно високи и здрави стени около себе си - интуитивно долавят, че нищо не могат да доловят чрез интуицията си, и това ги обърква и ги кара да се страхуват от теб и да странят.

 

Но наистина най-добрата тактика е спонтанната. И преодоляване на всякакъв страх и неувереност.

Link to comment
Share on other sites

Но наистина най-добрата тактика е спонтанната. И преодоляване на всякакъв страх и неувереност.

 

Абсолютно съгласен! Обаче тука има едно НО - ако момичето е по-спонтанно, невинно, мило, не-търсещо постоянното внимание и т.н. тази тактика наистина върви. Ама ако е някоя нахакана "отворена" селячка с много понижени принципи и без собствено, а с обществено мнение, с която си тръгнал да се занимаваш само защото тая вечер нещо ти се е*е, тази спонтанната тактика играе роля само за нареждане и слагане на мястото й, не и за свалка. При нея трябва да си изключиш чувството за самосъхранение, срамната, сериозната и интелигентната жлеза и да действаш като бай-Иван багериста, защото само това ще "оцени", или по-скоро ще събуди интереса й.

 

Друг вариант, в който не върви - "високата класа" - бизнес-дама (черна/червена коса, очила с тънки рамки, спортно-елегантен черен костюм, високи обувки, носът е по-нагоре от челото). Там вече трябва да се изготви "спонтанно-предвиден" план на действие - по-добре да е добър ;)

Link to comment
Share on other sites

Стратегия - заяждаш се с някоя, с леки провокации я оставяш тя да се самоизтъква и да се опитва да те засегне, след което й благодариш, че е участвала в малкия ти психологически експеримент, и че реакциите й са били напълно според желанията и предположенията ти, даже може да й се извиниш, че си я използвал за опитно зайче и когато това тотално я вбеси - обясняваш, че по принцип си избираш по-готини/по-интелигентни/други по- хора, за експериментите си.

При тренажора - тоест IRС определено жъне успехи :)

 

Редакция:

Доста от идеите и тактики, ако щеш, които съм разработил в IRC съм изпробвал и в реалното общуване. Достатъчно, за да мога да знам и отчитам разликите помежду им.

Link to comment
Share on other sites

Само дето IRC не е никакъв тренажор и всеки извод, който си вадиш оттам, е напълно изкривен, да не кажа направо грешен.

Link to comment
Share on other sites

Не е, но е напълно безсмислено да го казваш на хора, които са прекарали доста голяма част от свободното си време точно там. Може и да са прави за себе си, защото в ИРЦ по принцип нещата са изкривени, но глобално погледнато- в грешка са.

Link to comment
Share on other sites

В IRC, пък ако щеш и в Skype, съм забелязал че винаги представата ти за човека с когото чатиш се разминава с човека в действителност.

Link to comment
Share on other sites

винаги представата ти за човека с когото чатиш се разминава с човека в действителност.

 

Тц, при Пешо няма разминаване...И на живо е същия олигофрен :D Помниш ли как се запознахме, с твоя коронен номер в бившия Шадоус,а? :lol:

Link to comment
Share on other sites

баси тактиките, стратегиите и военните доктрини, дето се развиват тука за междуполовата война. и то само от едната страна.

ей за тва мъжете винаги сме обречени на загуба - губим цялото време в планиране и се изморяваме прекалено с тренировки и като дойде решителния момент или нямаме сили или нямаме желание за реално действие. питам се при толкоз тренировки и проиграване на ситуации къде натирихте изненадата?!

 

а противника кротко си залага капаните и наглася примамките, за да щракне зъби върху жертва с предварително дефинирани критерии. и цялата му философия е основана върху теорията на хаоса и принципа на алогизма. много инженерен подход, за което ги уважавам искрено ;) и винаги са интересни.

Link to comment
Share on other sites

Аз само да си намеря есето за тактиките на жените...Ама търсачката нещо прави пишки...А иначе най-добрата изненада - с бутилката в главата - и докато е топла :lol: :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз само да си намеря есето за тактиките на жените...Ама търсачката нещо прави пишки...А иначе най-добрата изненада - с бутилката в главата - и докато е топла :lol: :devil

 

Хах и ако може да рита още за по-добър ефект :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...