Jump to content
BulForum.com

Тактики! или споделяне на идеи, ако щете.


Recommended Posts

Знаех си, че му липсва нещо на тоя форум! Сега вече го чувствам цял.

 

Та, всеки си има определени тактики в главата, чрез които кара нещата да се... поосвежат. Споделете, освен ако не го чувствате прекалено лично. Обичам темата-табу, но явно много хора я намират за "неподходяща" и много се дразня. Какво толкова има, така и не разбирам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Нищо не разбрах, бъди по-конкретен... Да поосвежаваме какво?

 

Попринцип връзка, взаимоотношения, топене на лед, такива неща.

 

Ахам... Ами... Екскурзийки из страната по 7-8 дни, като всеки ден си на различно място? xD

That sounds fun.

Може да отидете на палатки... да си намерите общо хоби, да правите музика да кажем... Много неща могат да се измислят :> .

Link to comment
Share on other sites

Попринцип връзка, взаимоотношения, топене на лед, такива неща.

Link to comment
Share on other sites

Ami jenata se opitva da mi pravi taktika oba4e ne znae 4e e 4akam v zasada ostavqm neshtata da se dvijat takiva kavito sa.

Ммм дам...така най-гадно - предизвиква те да направиш нещо, ти си пасуваш и тя си умира от яд, щото не знае какво си мислиш. :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Мойта тактика е да бъда естествен - хората забелязват това! Или не съм схванал идеята на темата?

 

Има и друг вариант - правиш се на естествен, на полу-тъп в определената ситуация ако щете :) Така можеш да разбереш, ако не си сигурен към какво е настроено момичето до теб, защото смята че не разбираш какво ти намеква, или какво иска да направиш.

Link to comment
Share on other sites

:D тоя раздел май е само за хора, системно злоупотребяващи с леки наркотици :wir

 

Напротив, според мен е за малкото останали нормални :)

Link to comment
Share on other sites

начи не е за чекии... :(

 

хаха, казах нормални неща, какво ненормално има в чекията ;)

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем, много малко хора останаха, които да не са ми ясни...

Гледам я в очите и виждам как ще реагира, ако кажа това, как ще реагира, ако кажа онова. Знам точно как да си подредя мисълта, така че да оставя точно желаното впечатление... И не ми е интересно.

За мен има два вида хора - такива, които са лесно предсказуеми и манипулируеми и такива, при които удрям на камък. За едните мога да измисля стотици тактики, за другите - при тях всичко е спонтанно. И интересно.

Link to comment
Share on other sites

Имам проблем, много малко хора останаха, които да не са ми ясни...

Гледам я в очите и виждам как ще реагира, ако кажа това, как ще реагира, ако кажа онова. Знам точно как да си подредя мисълта, така че да оставя точно желаното впечатление... И не ми е интересно.

За мен има два вида хора - такива, които са лесно предсказуеми и манипулируеми и такива, при които удрям на камък. За едните мога да измисля стотици тактики, за другите - при тях всичко е спонтанно. И интересно.

Хм, зодия скорпион нали?

Link to comment
Share on other sites

Що не се напиете като мотики и да гледате цирк?На мен винаги ми беше весело в такива моменти :D

Link to comment
Share on other sites

Още по-интересно е да напиеш останалите, докато ти си трезвен. Това също е много добра тактика. В нетрезво състояние човек губи много от придобитите си социални защити и така по-добре можеш да разбереш що за същество е под маската си.

Аз не обичам да се напивам. Обсебен съм от манията за контрол над себе си, а в нетрезво състояние губя контрола си и се чувствам несигурен. Е, като пия още спира да ми пука, а поне пиянството ми е леко - просто ставам един шут..

 

Иначе да - скорпион съм. От профила ми може да се види. А и идеята на ника ми идва именно от там.

Link to comment
Share on other sites

Лелееее едно време си мислех, че "Какво ви минава през главата" е the spam itself, ама явно съм се объркала.

Не, сериозно, каква е темата на темата??? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Лелееее едно време си мислех, че "Какво ви минава през главата" е the spam itself, ама явно съм се объркала.

Не, сериозно, каква е темата на темата??? :blink:

 

Говореше се в началото на темата... по темата, ама сега като гледам работата се е поотклонила малко.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...