Jump to content
BulForum.com

Тактики! или споделяне на идеи, ако щете.


Recommended Posts

Тц, при Пешо няма разминаване...И на живо е същия олигофрен :D Помниш ли как се запознахме, с твоя коронен номер в бившия Шадоус,а? :lol:
Не?! Я припомни?

 

Разбира се, че хората се различават в реалния и виртуалния свят, но основната разлика във виртуалния, поради която се забелязват толкова разлики е отпадането на задръжки, маски и т.н... Както и по-финото им "изработване". В IRC разработвам концепции. Например в несъществуващата тема в несъществуващия форум бях написал "моля не пишете offtopic-и", при което хората реагираха точно както се очакваше от тях - започнаха да ме критикуват, да пишат глупости, да се заяждат един с друг - точно това, което се искаше от тях. Същото се забелязва и при реалното контактуване между хората - опита за забрана на нещо, почти винаги води до изпълняването му :)

Така че тук просто напипвам подобни лостчета в човешката психика и вярвайте ми - прилагани са доста често и в реално общуване.

 

Именно чрез заяждане и дребни провокацийки нарисувах доста точен психологически портрет на възлюебения на една приятелка. И й предсказах и как ще се развият нещата между тях и познах! Пича се постара да потвърди на 100% казаното от мен.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply
Не?! Я припомни?

 

"Здрасти, чувал съм, че си олигофрен.Ми и аз съм олигофрен".След което последва номера с виталигото. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Наско, моля те не изпадай в подробности... Нека запазим някои свои тайни от форума :bgrin:

 

Отново много силно мнение на mobo, за което му свалям шапка.

Днес например, след като наруших тенденцията, разчупих черупката си и реших да пообщувам с хора - на рожденния ден, на който бях заприказвах едно момиче, любител-водолаз. Разговора вървеше, опитвах се да я провокирам да говори тя, да говори за нещата, които я вълнуват. Вероятно идеята ми е била просто да я проуча и... да намеря "слаби места", защото беше мълчалива и тиха. Типичната "тиха вода". Точно жените, от които мога да очаквам най-много изненади и които ме привличат най-много със загадачността и неяснотата си. Странно - в един момент, вдигнах чашата си и казах "между другото - наздраве". Момичето потръпна, каза, че не пие и от този момент нататък просто млъкна, отдръпна се и прекрати всякакъв контакт с мен. Няколко секунди седях като тряснат с книгата на басиста, след което си отпих от мартинито, свих рамене, вдигнах тост за тактиките и продължих да се забавлявам по други начини :]

 

Редакция: Грешиш. Не си бил там, че да даваш такива категорични определения...

Link to comment
Share on other sites

Наско, моля те не изпадай в подробности... Нека запазим някои свои тайни от форума :bgrin:

 

Отново много силно мнение на mobo, за което му свалям шапка.

Днес например, след като наруших тенденцията, разчупих черупката си и реших да пообщувам с хора - на рожденния ден, на който бях заприказвах едно момиче, любител-водолаз. Разговора вървеше, опитвах се да я провокирам да говори тя, да говори за нещата, които я вълнуват. Вероятно идеята ми е била просто да я проуча и... да намеря "слаби места", защото беше мълчалива и тиха. Типичната "тиха вода". Точно жените, от които мога да очаквам най-много изненади и които ме привличат най-много със загадачността и неяснотата си. Странно - в един момент, вдигнах чашата си и казах "между другото - наздраве". Момичето потръпна, каза, че не пие и от този момент нататък просто млъкна, отдръпна се и прекрати всякакъв контакт с мен. Няколко секунди седях като тряснат с книгата на басиста, след което си отпих от мартинито, свих рамене, вдигнах тост за тактиките и продължих да се забавлявам по други начини :]

 

Специално в тая ситуация на практика си се държал като "real asshole" :) Тъкмо момичето се е било отпуснало свободно да говори за нейните интереси, подозирайки че с тези твои въпроси си заинтересован, си я отрязал много тъпо.

 

Лошо, много лошо ;)

Link to comment
Share on other sites

Тактика:

Пийте водка, изригнете подобно на мен на дансинга и зарибявайте с танц мадамите, дето ви обръщат внимание.

 

Да... трябва да се научите да танцувате като мен :)

Link to comment
Share on other sites

Накрая викам да завършим темата в някоя дупка като Сингъра в Тракия, ше си проличи кой какво колко и кого :)

Link to comment
Share on other sites

Изненадващи екскурзии,Прекарване на 1 ден в леглото и филмчета само двамата(без секс) и тн просто неща който знаеш че карат другия да се чуства обичн наи лесно казано

Link to comment
Share on other sites

Изненадващи екскурзии,Прекарване на 1 ден в леглото и филмчета само двамата(без секс) и тн просто неща който знаеш че карат другия да се чуства обичн наи лесно казано

 

Ситуациите които могат да ме накарат да го направя:

 

а) Вече съм спал с нея и знам че си заслужава лигавенето;

 

б) Още не съм спал с нея, но съм я набелязал от повече от седмица;

 

в) Нямам пари за бири, а и никой не се е обадил вечерта с някаква оферта;

 

Не ме разбирай погрешно, нищо против такива моменти, преди им бях голям фен, после направих доста голяа грешка. От тогава мноого трудно можеш да ме вкараш в такава ситуация, освен ако не се правиш на луд за да спиш с момичето.

Link to comment
Share on other sites

От споделилите мнение май само assassin има някаква идея как да сваля повече жени ;) Имам в предвид на живо, не виртуално :) Аз мога да добавя само да се държите естествено и да изглеждате уверени в себе си , това с правилната доза внимание носи доста успех :)

Link to comment
Share on other sites

Друга тактика:

Като си в компания, се държиш буквално като шут, ама в добрия смисъл на думата. Да бъдеш забавен, интересен, душата на компанията. Да показваш самоувереност, чувство за хумор, бърза реакция. Често за това е необходим партньор, с който се познавате добре и си знаете номерата. Веднъж станеш ли център на внимание, всички ще искат да си говорят с теб и са си изградили вече мнение - "той е готин".

Ако си само с 1 жена и искаш тя да те хареса, освен, че трябва да бъдеш естествен, както вече споменах, трябва да й покажеш, че не си като другите мъже, т.е. свине. Дори и това да не е така стреми се да покажеш, че си чувствителен, състрадателен, обръщащ внимание на чувствата й, споделящ, дори леко тъжен и меланхоличен романтик.

Естествено тези 2 тактики са валидни в общия случай, по някога не вървят.

 

Ще подкрепа със съответните примери:

С един колега често като се събирахме компания бяхме център на купона - вицове, уж се караме или спорим един друг със заучени фрази, а запазената ни марка беше един фокус с карти, който правехме 2-мата, но в същност хората не знаеха, че участваме двамата и с часове се чудеха и се молеха да го издадем как става. Разказваме истории, които ни са се случили заедно или по отделно. Толкова добре се познавахме, че си знаехме всички истории и вицове един на друг на изуст и това много улесняваше работата ни на шутове :) А като отидем на дискотека.....е там вече ставаше каквото ще става! То не са танци, то не са стойки, направо да седиш и да ни записваш с камера. И още много други маймунджулъци сме правили. Той е единствения човек, с който ми върви да ги правя тези глупости, с други - не става. Та да се върна на темата - по повод това, че сме център на вниманието, изпадат доста интересни предложения като се поукротим малко. Последния път собственичката на апартамента, в който се бяхме събрали, не искаше да ни отключи да си ходим в 6 сутринта. С триста зора аз се отървах - нали съм "женен", но колгеата го отнесе.

 

Пример за второто ми предложение: така свалих сегашната ми приятелка! :D

 

edit:/ e баси дългия пост стана!

Link to comment
Share on other sites

Друга тактика:

Като си в компания, се държиш буквално като шут, ама в добрия смисъл на думата. Да бъдеш забавен, интересен, душата на компанията. Да показваш самоувереност, чувство за хумор, бърза реакция. Често за това е необходим партньор, с който се познавате добре и си знаете номерата. Веднъж станеш ли център на внимание, всички ще искат да си говорят с теб и са си изградили вече мнение - "той е готин".

Ако си само с 1 жена и искаш тя да те хареса, освен, че трябва да бъдеш естествен, както вече споменах, трябва да й покажеш, че не си като другите мъже, т.е. свине. Дори и това да не е така стреми се да покажеш, че си чувствителен, състрадателен, обръщащ внимание на чувствата й, споделящ, дори леко тъжен и меланхоличен романтик.

Естествено тези 2 тактики са валидни в общия случай, по някога не вървят.

 

Ще подкрепа със съответните примери:

С един колега често като се събирахме компания бяхме център на купона - вицове, уж се караме или спорим един друг със заучени фрази, а запазената ни марка беше един фокус с карти, който правехме 2-мата, но в същност хората не знаеха, че участваме двамата и с часове се чудеха и се молеха да го издадем как става. Разказваме истории, които ни са се случили заедно или по отделно. Толкова добре се познавахме, че си знаехме всички истории и вицове един на друг на изуст и това много улесняваше работата ни на шутове :) А като отидем на дискотека.....е там вече ставаше каквото ще става! То не са танци, то не са стойки, направо да седиш и да ни записваш с камера. И още много други маймунджулъци сме правили. Той е единствения човек, с който ми върви да ги правя тези глупости, с други - не става. Та да се върна на темата - по повод това, че сме център на вниманието, изпадат доста интересни предложения като се поукротим малко. Последния път собственичката на апартамента, в който се бяхме събрали, не искаше да ни отключи да си ходим в 6 сутринта. С триста зора аз се отървах - нали съм "женен", но колгеата го отнесе.

 

Пример за второто ми предложение: така свалих сегашната ми приятелка! :D

 

edit:/ e баси дългия пост стана!

 

Тактика 1 - много рискуваш по този начин да влезеш в "зоната на приятелството", а тов стане ли - забрави да се получи нещо.

 

Тактика 2 - върви при 18 год. девственички, сдухли или много наскоро скъсали с бившия си, когото го е хванала с друга :)

Link to comment
Share on other sites

Afx беше написал цяла статия за стълбата на приятелството и тази на любовниците.

Според мен трябва да се действа по-бързо, защото колкото повече се бави човек, толкова по-голяма е вероятността да стане "просто приятел".

 

18 год. девственички

 

И наградата "Виц на годината" отива при... :laughing:

 

 

Те сега на 14-15 са с по 2 аборта xD.

Link to comment
Share on other sites

Afx беше написал цяла статия за стълбата на приятелството и тази на любовниците.

Според мен трябва да се действа по-бързо, защото колкото повече се бави човек, толкова по-голяма е вероятността да стане "просто приятел".

И наградата "Виц на годината" отива при... :laughing:

Те сега на 14-15 са с по 2 аборта xD.

 

Знам, нарочно казах 18год. - такива, които още са във филма "Пепеляшка" - чакащи принцове разни :)

Link to comment
Share on other sites

Тактика 2 - върви при 18 год. девственички, сдухли или много наскоро скъсали с бившия си, когото го е хванала с друга :)
Нещо не те разбрах - наричаш приятелката ми сдухла, защото нито едно от останалите не беше? Не знам до колко общуваш с жени по такъв начин, но ще ти кажа от опит, че много повече има шансове човек, какъвто описах, отколкото поредния нахакан простак, който се опитва да се прави на интересен! Естествено аз това го казах като вариянт не като единствения начин да постигнеш целите си. Да кажа за 3-ти път аз залагам на това да бъда ествствен предимно. :)
Link to comment
Share on other sites

Според мен въобще не може да става дума за тактики всякакви подобни, тъй като тактика жънеща успех при една, може да е пълен проввал при друга, така че всичко се прави мимоходом според настоящатата ситуация... Толкова ли не ви остана въбражение и артистичност бе хора, че сте седнали тактики да мислите? :blink: :)

Link to comment
Share on other sites

Нещо не те разбрах - наричаш приятелката ми сдухла, защото нито едно от останалите не беше? Не знам до колко общуваш с жени по такъв начин, но ще ти кажа от опит, че много повече има шансове човек, какъвто описах, отколкото поредния нахакан простак, който се опитва да се прави на интересен! Естествено аз това го казах като вариянт не като единствения начин да постигнеш целите си. Да кажа за 3-ти път аз залагам на това да бъда ествствен предимно. :)

 

Нищо не наричам, съжалявам, не го приемай така. Щом е както казваш, значи си ударил бонуса с малкото останали свястни. Аз също не понасям нахакани простаци с неестественото си поведение, повлияно мислене и начин на обличане и т.н. Естествено е, че е най-добре е да си естествен, но в повечето случаи се налага малко или много да поразмислиш над ситуацията и да анализираш кое може да мине и кое - не. Ако прецениш, че момичето, което си хареса, няма да харесва естественото "ти", няма нищо лошо да плъзнеш нещо неизтъркано, но в крайна сметка изкусвено.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...