Jump to content
BulForum.com

Обща дискусия на тема автомобили


netrootbg

Recommended Posts

Най-вероятно тъй ще стане...

 

За мен обаче е непомнятно как се състезават коли от съвсем различен тип марки от Lexus до... да кажем Hyundai i20 и стигнем до Porsche Panamera. Тия класации по-скоро трябва да сравняват коли в един клас.

 

 

Или просто да има различни класове... лимузина на годината, SUV на годината...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 11.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Най-вероятно тъй ще стане...

 

За мен обаче е непонятно как се състезават коли от съвсем различен тип марки от Lexus до... да кажем Hyundai i20 и стигнем до Porsche Panamera. Тия класации по-скоро трябва да сравняват коли в един клас.

 

Еми то винаги е било така. В годината когато Ярис-а грабна наградата имаше Е класа ли беше Ес класа ли.....ама тая класация май беше от журналисти и се прави на база цена/качество/предлагани екстри. Иначе Ролс и Бентли винаги трябва да са с приз кола на годината :):):):)

Link to comment
Share on other sites

Еми то винаги е било така. В годината когато Ярис-а грабна наградата имаше Е класа ли беше Ес класа ли.....ама тая класация май беше от журналисти и се прави на база цена/качество/предлагани екстри. Иначе Ролс и Бентли винаги трябва да са с приз кола на годината :):):):)

А вместо това го взима VW Golf дето не можеш да познаеш 4 ли е, 5 ли е, 6 ли e :Д

Link to comment
Share on other sites

Гложди ме чувството, че ще е Hyundai i20 не знам защо просто така си мисля. Обикновенно коли от неговия клас ги взимат тия награди пък и повечето тестове които му са правени се изказват ласкаво за него.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за автомобила на годината обаче сега мина един приятел с Приус - като потегли тръгна просто неземно. Да не говорим колко тихо се движеше. А разправя че ако не я юрка много по магистралата му дава разход под 5/100 при това вкл. градско каране.

Link to comment
Share on other sites

Не знам за автомобила на годината обаче сега мина един приятел с Приус - като потегли тръгна просто неземно. Да не говорим колко тихо се движеше. А разправя че ако не я юрка много по магистралата му дава разход под 5/100 при това вкл. градско каране.

 

 

Хаха, че то и моята кола като я карам със 100 на магистралата ми дава 5.5 на 100 ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ама твоята кола като я караш не ти се иска да не я чуваш :D че звука на миксер е дразнещ :lol:

 

_________________________________

 

Освен това не изглежда като сапунерка отвън и не те е срам да кажеш на познатите си какво караш, 'щото видиш ли се правиш само на загрижен за природата и няма да споменаваш батериите после какво причиняват на природата и от къде идва материала.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

Хаха, че то и моята кола като я карам със 100 на магистралата ми дава 5.5 на 100 ;)

 

A градско под 5 дава ли ти? :)

 

 

 

Да ама твоята кола като я караш не ти се иска да не я чуваш :D че звука на миксер е дразнещ :lol:

 

_________________________________

 

Освен това не изглежда като сапунерка отвън и не те е срам да кажеш на познатите си какво караш, 'щото видиш ли се правиш само на загрижен за природата и няма да споменаваш батериите после какво причиняват на природата и от къде идва материала.

 

Да бе да... шума на миксер бил дразнещ... като сапунерка изглеждала... да кажеш че Ярис или Нисан Микра изглеждат така да, но Приуса си е красив направо.

 

 

 

 

Субективно.На мен Приуса ми прилича на кривогледа скумрия сдъвкана и после повърната от нещо друго.

 

Хахахаха.... пич ти уби всичко детско в мен :lol:

 

 

PS: На ей тази снимка ми напомня по нещо на някоя спортна кола даже:

 

toyota-prius-2009-0307.jpg

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

Да бе да... шума на миксер бил дразнещ... като сапунерка изглеждала... да кажеш че Ярис или Нисан Микра изглеждат така да, но Приуса си е красив направо.

Субективно.На мен Приуса ми прилича на кривогледа скумрия сдъвкана и после повърната от нещо друго.

Link to comment
Share on other sites

PS: На ей тази снимка ми напомня по нещо на някоя спортна кола даже:

Я да се опитаме да познаем коя е "спортната кола"...да не е случайно някое Ламбо? Ако приемем, че се пада 99-ти братовчед на Ламбото по формата на купето - тогава става. :lol:

 

toyota-prius-2009-0307.jpg

Lamborghini_Gallardo_01.jpg

Link to comment
Share on other sites

Приус красив с лек привкус на спорнта кола....МУХАХАХАХХАХАХАХАхАХАХХАх

ХАСХДАХСДХАСДА

 

ОВЪРГАЛЯХМЕ СЕ О КИЛИМО ОТ СМЯХ...... дедото изкриви пространството..... БАСДХАХАХАХАХАХА

Link to comment
Share on other sites

Ами не знам, просто ми напомня, не съм казал че прилича... нито че има нещо общо по друг признак освен лека визуална прилика при това доста бегла...

 

AlBundy, я покажи на кой модел Дачия ти напомня че ми стана любопитно

 

 

Krank, теб те декласирахме като естет откакто обяви че харесваш онзи автомобил с визия ня тухла четворка :lol:

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

....МУХАХАХАХХАХАХАХАхАХАХХАхХАСХДАХСДХАСДА

ОВЪРГАЛЯХМЕ СЕ О КИЛИМО ОТ СМЯХ...... БАСДХАХАХАХАХАХА

Васко, полека да се не повредиш от смях....и не така грубо....ще доживееш времето когато "кончето" започнеш да го виждаш като лого на четириврати машини, а защо не и на микробуси (за ужас на Чефо). :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ще го гледаш ама онова конче от Щутгарт дето е!

 

Дедо, ми все си мисля, че Дачия са пуснали нов модел някакъв. Нали знаеш като видиш някаква кола и веднага се познава ква марка е, въпреки, че не си виждал конкретния модел

Link to comment
Share on other sites

Дедо, ми все си мисля, че Дачия са пуснали нов модел някакъв. Нали знаеш като видиш някаква кола и веднага се познава ква марка е, въпреки, че не си виждал конкретния модел

 

Когато си прав - прав си... верно има нещо общо във фаровете с "великата" Дачия Логан.

Link to comment
Share on other sites

Отзад тоя Приус е пълен смях - толкова грозна кола няма. Айде тая снимка горе долу прилича на нещо и сигурно от тая страна колата изглежда не толкова лошо. Ама като я видиш отвсякъде - ужас. И Хондата и те го изкопираха яката с кой знае каква идея.

 

Между другото на тая снимка малко ми позаприличва на Primera P12 Седан:

 

http://upload.wikimedia.org/wikipedia/comm...era_P12_002.JPG

 

А моята любимка е хечбека:

 

http://forum.avtoindex.com/foto/data/media...imera_02_30.jpg

http://katalog-samochodow.pl/img/nissan-pr...r-1-6-16v-6.jpg

http://www.sigma-auto.net/data/image/Nissan_Primera.jpg

Link to comment
Share on other sites

Седана е доста елегантен и има изчистени и преливащи се една в друга линии. Не знам как го сравняваш въобще с тоя Приус където на половината хора им влиза в топ 5 на най-грозните коли. По принцип миниван не може да е супер красив, но поне да изглежда стегнат и приличен. Хиляди пъти една обикновена Зафира ми харесва повече от Приуса. За икономичността. Топ Гиър правиха тест колко е икономична. Почти колкото М3 :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Чудя се само закво да му еба майката някой като реши че ще прави ляв завой и хване лявата лента още от незнам си къде и си кара най-спокойно с 30 там и нищо не може да го помръдне ? Не говорим да го изпреваря със 100 , говорим за поне 50-60км/ч ма не той нашия решил че лявата лента е негова и си джитка в нея с 30..... УЖАС , айде жените ги разбирам те като фанат една лента карат в нея докато не свърши ма днеска направо се побърках ....

 

 

Заклевам се повече от 5 до 7 няма да карам в града , днеска бях на ръба на нервна криза ...... като най-накрая един с баничарка щеше да ме отнесе точно преди нас вече ми кипна и излях целият си яд в/у него и роднините му , отначало даже курназ го дава ем ме засича ем ще слиза да се бие ...... ма сигурно не очакваше и аз да тръгна та понасра лайното мръсно , кофти че ни е дистрибутор в магазина и утре като дойде ще го изхвърля да си продава цигарите другаде да видим как ще им хареса на началниците му .....

 

Иначе няколко фирми са го измислили много добре ГПС в колата и като дигне над 60 в града - ГЛОБА 10лв. Тая фирма ся карат като по учебник.

Друга фирма са налепили стикери "Не ви харесва как карам. Обадете се на началниците ми ......" и там като звъннеш пак глоба 10лв без обяснения дали е прав или не...... трябва всичките баничарки така да ги направят и маршрутките и такситата

Link to comment
Share on other sites

... някой като реши че ще прави ляв завой и хване лявата лента още от незнам си къде и си кара най-спокойно с 30 там и нищо не може да го помръдне ? ....

Още по-зле е, когато поддържа там тази скорост, а на километър отпред няма ни едно отклонение за наляво...не мога да разбера логиката на каране на такива, освен ако не са в някой 600 SL, защото тия се имат за Господ-Бог и не ги интересува какво става около тях...даже чакам момента кога някой от тях ще реши да спре в лявата лента, за да си купи цигари например... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Да тва имам предвид че отбивката е след сумати време ма той си цепи в лявата лента с 30 и не го ебе.

Като му бибитнеш пуска мигача и си продължава , ебахти все 1 тоя мигач като го пусне и става недосегаем , независимо че задръства булвард.

 

Още по дразнещо е да караш на огромен булвард зад някой с 30 и тоя в дясната лента и той да кара с 30 и няма разминаване седиш и ги чакаш да се сетят че на булеварда на Метро примерно скорост от 30 създава повече нерви от колкото ако някой кара със 100.....

Link to comment
Share on other sites

Седана е доста елегантен и има изчистени и преливащи се една в друга линии. Не знам как го сравняваш въобще с тоя Приус където на половината хора им влиза в топ 5 на най-грозните коли. По принцип миниван не може да е супер красив, но поне да изглежда стегнат и приличен. Хиляди пъти една обикновена Зафира ми харесва повече от Приуса. За икономичността. Топ Гиър правиха тест колко е икономична. Почти колкото М3 :laughing:

 

Да почти колкото М3 другия път. Искаш ли да замерим колко бензин ще изхарчи едното и другото докато обикаляме в града цял ден особено в задръстването. Това го дъвкахме 1 път и стигнахме до извода че са пълни глупости

 

 

Иначе Nissan Primera (която също ми харесва на външен вид) не знам поради каква причина не се продава официално в БГ за сметка на това предлагат безумно грозната Логано-подобна Тиида...

Edited by djadomraz
Link to comment
Share on other sites

А ти ще си признаеш ли, че не ги вдяваш много колите и, че Приуса е недоразумение?Айде да признаваме щом си навит.

Edited by host
Link to comment
Share on other sites

....

 

Иначе Nissan Primera (която също ми харесва на външен вид) не знам поради каква причина не се продава официално в БГ за сметка на това предлагат безумно грозната Логано-подобна Тиида...

 

аз съм питал - политика на концерна Рено-Нисан било. Дава се предимство в европа на Лагуната и Мегана и затова няма Алмери и Примери от доста време особено в източния блок.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...