Jump to content
BulForum.com

Най-великата марка и модел автомобил (лични мнения)


RaptoR

Recommended Posts

Понеже много често леки искри прерастват в огромни и дълги спорове относно кои автомобили са най-добрите, кои от кои са по-добри, коя марка е по-реномирана и успешна, кой концерн фалира и кой не и още какви ли не други предлагам да си спорите на воля в тази обща тема.

 

Само ще помоля да запазите правилата на елементарната логика при оценките и сравненията. Все пак имайте предвид какъв е автомобила, какъв му е двигателя и с каква цел е произведен преди да се втурнете да спорите.

 

И разбира се:

 

DON'T DRINK AND DRIVE

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply
Те хората са го казали, че марките са две, Мерцедес и всички останали :woot

 

А според мен някой комплексар го е казал. ;)

 

 

 

За момента ЗА МЕН най-добрата марка е БМВ.

 

Причини - динамиката която ми доставя, прецизността в управлението, спортното държание на пътя, екстрите които предлага, гаранционната поддръжка която предлагат и много други неща.

Link to comment
Share on other sites

А според мен някой комплексар го е казал. ;)

За момента ЗА МЕН най-добрата марка е БМВ.

 

Причини - динамиката която ми доставя, прецизността в управлението, спортното държание на пътя, екстрите които предлага, гаранционната поддръжка която предлагат и много други неща.

 

Разбирам че си имаш мнение и че харесваш BMW, ама последните два реда са пълни глупости :lol:

Може би ще споделиш твоя опит с гаранционно BMW ;)

 

P.S. То за това защото са динамични, мощтни и с много екстри, при тестовете М6 лази в крата на SL55 AMG :punk

Link to comment
Share on other sites

Имам мнение за БМВ.

 

Но не ме разбра, няма НАЙ-ДОБРА марка като цяло. Всички марки, модели си имат плюсове и минуси.

И да, наистина изказването ти е комплексарско.

Може би ще споделиш твоя опит с гаранционно BMW

 

Питай по-конкретно.

 

 

http://forums.mbworld.org/forums/showthread.php?t=190568 :P

Link to comment
Share on other sites

Както казваше даскала ми по геогрфия "да кажеш коя кола е по хубава е същото като да кажеш коя тениска е по хубава зелената или червената' всичко си е въпрос на вкус така ,че според мен спора е малко глупав(нищо лично към направилия темата).Вярно е ,че наистина някои коли са по добри от други по редица показатели но и сред по добрите отново има конкуренция и пак се наблудава същото нещо- зелената или червената тениска.Също така коя е доминираща марка е мнение което се изгражда до известан степен в децките години щото тати е ммал мерцедес или сме гледали няква лъскава изложба на БМВ.В тоя ред и аз давам точка за Мерцедеса щото баща ми е нямал Мерсал ,ама се кат видехме някав по як и ми викаше "гледаи тва е наи добрата кола ала бала".Е и най-вече нещата зависят от платежоспособността.Моля да не бъда нападан заради коментара ми от заядливи форумъри че ми е писнало от такива(отново нищо лично прсто съм забелязал че има такава тенденция на заяждане)просто изразявам мнение.

Link to comment
Share on other sites

Както казваше даскала ми по геогрфия "да кажеш коя кола е по хубава е същото като да кажеш коя тениска е по хубава зелената или червената' всичко си е въпрос на вкус така ,че според мен спора е малко глупав(нищо лично към направилия темата).Вярно е ,че наистина някои коли са по добри от други по редица показатели но и сред по добрите отново има конкуренция и пак се наблудава същото нещо- зелената или червената тениска.Също така коя е доминираща марка е мнение което се изгражда до известан степен в децките години щото тати е ммал мерцедес или сме гледали няква лъскава изложба на БМВ.В тоя ред и аз давам точка за Мерцедеса щото баща ми е нямал Мерсал ,ама се кат видехме някав по як и ми викаше "гледаи тва е наи добрата кола ала бала".Е и най-вече нещата зависят от платежоспособността.Моля да не бъда нападан заради коментара ми от заядливи форумъри че ми е писнало от такива(отново нищо лично прсто съм забелязал че има такава тенденция на заяждане)просто изразявам мнение.

 

Споко пич, никой няма да те напада, за това е форум, всеки да си изказва мнението.

Аз, като човек който съм имал доста коли и богата база за сравнение, си казах мнението.

А това мнение, дали според някой е комплесарско, слабо ме вълнува ;)

Link to comment
Share on other sites

Споко пич, никой няма да те напада, за това е форум, всеки да си изказва мнението.

Аз, като човек който съм имал доста коли и богата база за сравнение, си казах мнението.

А това мнение, дали според някой е комплесарско, слабо ме вълнува ;)

И мен Bmw си ме кефат най - много ...... ама мергелите напоследък вадат много зли коли ...

Въпрос на вкус казало кучето и си облизало гъза .......

Link to comment
Share on other sites

http://seriouswheels.com/cars/top-2007-AC-...W-6--Series.htm

Даже си имаме такова в града...

http://seriouswheels.com/cars/top-2008-Mer...nz-CL65-AMG.htm

Такова си нямаме... Ама Raptor ще си купи... :)

http://seriouswheels.com/cars/2008/top-200...d-Rover-LR2.htm

И такова си имаме от вчера...

Link to comment
Share on other sites

http://seriouswheels.com/cars/top-2007-AC-...W-6--Series.htm

Даже си имаме такова в града...

 

 

 

Няма такова. Има една 3ка (е36) която много наподобява ;) - http://www.tuning.bg/forum/files/17102007097_resize_112.jpg

 

 

 

Аз точно това се оптивам да обясня на колегата гросмайстор, че няма най-добра кола като ЦЯЛО, а има най-добра кола за някой според нуждите му.

 

 

А моите нужди БМВ ги задоволява напълно.

 

 

 

 

P.S. В Пловдив има CL63 AMG и CL65 AMG - става дума за новите.

Link to comment
Share on other sites

Има такова... Мога да си сложа главата в торбата за тая работа... Не е същия, грозен цвят. Чисто черно и си има и отзад лимитед едишъна, и всичко... :)

ЕДИТ: За амг-то може да греша... Но това, което показвам аз, го няма според мен...

ЕДИТ: Това, което ти показваш ... го кара съседа на жената.. Не е нищо особено. Говоря ти за Шнитцер... АЦ ШНИТЦЕР..

Ти май си падаш малко дървен философ, а? :) Нищо лично... :)

Link to comment
Share on other sites

Да, може да има Ac-Schnitzer Tension ако някой селски бек си е лепнал лепенка на 6цата. ;)

 

А за ЦЛ65, добре щом казваш, жалко, че имам снимка само на 63-то.

 

 

Има двама, бръмчат заедно (не ги знам с какво се занимават, знам само, че са сътрудници) - единия кара CL63, a другия CL65 AMG.

Link to comment
Share on other sites

ОЩЕ СПАМ:Не казвам за ЦЛ65 по принцип.. А за този, който съм показал аз. :) Има 1 с по - малък двигател... Може и аз да се бъркам.

А за Шнитцера - не е селски бек. Беше на гости на Славито скоро... И определено не е си е сложил лепенка. :) Има пари - купува. Аз нямам пари - гледам. :)

Link to comment
Share on other sites

ОЩЕ СПАМ:Не казвам за ЦЛ65 по принцип.. А за този, който съм показал аз. :) Има 1 с по - малък двигател... Може и аз да се бъркам.

А за Шнитцера - не е селски бек. Беше на гости на Славито скоро... И определено не е си е сложил лепенка. :) Има пари - купува. Аз нямам пари - гледам. :)

 

ЕДИТ: Това, което ти показваш ... го кара съседа на жената.. Не е нищо особено. Говоря ти за Шнитцер... АЦ ШНИТЦЕР..

Ти май си падаш малко дървен философ, а? xmas.gif Нищо лично... xmas.gif

 

 

 

Не си падам дървен филосов, просто знам г/д кви коли има в Пловдив.

 

А като гледам ти май си нямаш много понятие... нищо лично.

 

 

Sorry за офтопика.

 

 

За малко повече инфо може да следиш следните теми:

 

http://forums.data.bg/viewtopic.php?t=1383083&start=1320

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=51142

http://www.tuning.bg/forum/viewtopic.php?t=73810

Link to comment
Share on other sites

Има такова... Мога да си сложа главата в торбата за тая работа... Не е същия, грозен цвят. Чисто черно и си има и отзад лимитед едишъна, и всичко... :)

ЕДИТ: За амг-то може да греша... Но това, което показвам аз, го няма според мен...

ЕДИТ: Това, което ти показваш ... го кара съседа на жената.. Не е нищо особено. Говоря ти за Шнитцер... АЦ ШНИТЦЕР..

Ти май си падаш малко дървен философ, а? :) Нищо лично... :)

 

Я кажи за Шницера. Да не е една жълто-черна реплика. Щото до колкото знам купето е на е36 и колата е правена 11 месеца с много старание.

Link to comment
Share on other sites

Иване AMG-то го има ;) разглеждал съм го , един пич си го взе щото си беше поръчал S-класата, но нали се напълни града и го сменил с това , найстина е яко , но и цената му е яка :lol:

сега гледам вече не само той има такова, има едно с чужди номера и още едно ако не се лъжа :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Иване AMG-то го има ;) разглеждал съм го , един пич си го взе щото си беше поръчал S-класата, но нали се напълни града и го сменил с това , найстина е яко , но и цената му е яка :lol:

сега гледам вече не само той има такова, има едно с чужди номера и още едно ако не се лъжа :unsure:

 

 

Ето два пловдивски CL63 които лично аз съм снимал - за жалост CL65-цата не беше с тях тогава.

 

http://img265.imageshack.us/img265/4313/24102007159yi3.jpg

http://img91.imageshack.us/img91/2218/24102007158kd3.jpg

един с чужда регистрация + този със софииската + този с транзитките(PB 7777 7A ?) и сигурно има още...

 

 

 

 

Я кажи за Шницера. Да не е една жълто-черна реплика. Щото до колкото знам купето е на е36 и колата е правена 11 месеца с много старание.

 

 

Прочети това и ще ти стане ясно "Чисто черно и си има и отзад лимитед едишъна"

 

 

Няма сериино БМВ или такова излезло от някоя тунинг фирма като Шницер, което да има надпис "лимитед едишън" :D

Link to comment
Share on other sites

Те хората са го казали, че марките са две, Мерцедес и всички останали :woot

Друга подобна на тази приказка е, че който се е качил на мерцедес друга кола не е карал след това. В повечето случай съм забелязал, че точно тези два лафа излизат от устата на някой квартален чичка дето кара някой мерцедес 190 (в повечето случай бял) - с тазове , отзад без ел стъкла , с ръчни скорости и над 300 000 км , то това ако е мерцедес здраве му кажи

Link to comment
Share on other sites

Ето два пловдивски CL63 които лично аз съм снимал - за жалост CL65-цата не беше с тях тогава.

 

един с чужда регистрация + този със софииската + този с транзитките(PB 7777 7A ?) и сигурно има още...

 

точно този със седмиците разглеждах , всичко е никел и хром много лъскава работа , много респект вдъхва тази машина :pirate

Link to comment
Share on other sites

Те такъв филм най-велика марка няма!Всичко е въпрос на вкус за един една е най-великата за друг е друга.Още повече че за бедняка едно Кадетче може да е най-великата кола защото това може да си позволи а за богаташа Трабанта щото му липсва в колекцията и има хубави спомени от преди.Всичко е въпрос на вкус.

 

Винаги аз съм харесвал много БМВ.В последствие се роди любовта ми към Френските автомобили.

Link to comment
Share on other sites

Друга подобна на тази приказка е, че който се е качил на мерцедес друга кола не е карал след това. В повечето случай съм забелязал, че точно тези два лафа излизат от устата на някой квартален чичка дето кара някой мерцедес 190 (в повечето случай бял) - с тазове , отзад без ел стъкла , с ръчни скорости и над 300 000 км , то това ако е мерцедес здраве му кажи

 

Карай сега, има и селски пръчки не може без такива ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Днеска снимах Шнитцера... Грешката е моя. Няма нищо общо с модела, който съм показал. После като мога, ще кача снимки.

Иииии... Мда.. За "всезнайкото" Инцинераатор - има си Drivers collection отзад...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...