Jump to content
BulForum.com

Най-великата марка и модел автомобил (лични мнения)


RaptoR

Recommended Posts

Ми аз казах, че имам познат който е бил там и каза, че 6цата има проблем с launch control-a, ама вие... :)

Имаш коли за няколко милиона евро, закво изобщо си тръгнал да им обясняваш на леваците за кво става въпрос, просто ти са чуда на акъла, ама твоя си работа де :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 203
  • Created
  • Last Reply
Имаш коли за няколко милиона евро, закво изобщо си тръгнал да им обясняваш на леваците за кво става въпрос, просто ти са чуда на акъла, ама твоя си работа де :blink:

 

 

Офтопик:

 

Чак пък за милиони :blushing:

Link to comment
Share on other sites

@ GROSMASTER-e поздравче ;) http://www.vbox7.com/play:4838a340

 

Дай боже всеки му ;)

 

ХахахахахахахХАХАх."Чичилинка" за кво ми е та дай боже на всеки му?Аз да не съм някой тунтулест чичко за да карам такова ;)

Link to comment
Share on other sites

ХахахахахахахХАХАх."Чичилинка" за кво ми е та дай боже на всеки му?Аз да не съм някой тунтулест чичко за да карам такова ;)

Защо, хубавите коли само чичките ли трябва да ги карат :) Дай ся като не сме на 40 да караме всички рено клио и опел корса :) Дизайна не е номер 1, обаче колата е желязна от всякъде. Карал съм такова 3.2 дизелово и 4.3 бензиново и просто няма такъв кеф

Link to comment
Share on other sites

Защо, хубавите коли само чичките ли трябва да ги карат :) Дай ся като не сме на 40 да караме всички рено клио и опел корса :) Дизайна не е номер 1, обаче колата е желязна от всякъде. Карал съм такова 3.2 дизелово и 4.3 бензиново и просто няма такъв кеф

 

Ми тея специално само чичковците ги карат.Не аз съм измислил думата "чичилинка" ;) Пък и аз щото съм карал такава не ме кефи.Мой втори братовчед имат такава 2000 година и като седнах вътре се чуствах като в катафалка.Наистина е много голяма и на предната дясна седалка си изтягах краката и пак не стигах края ама не ме кефи.Муцуната отпред е на майната си някъде,задния джам е така смотано сложен че на заден аз лично немога да е карам.Относно каране за мен е ужастна,от към възможност за наблюдаемост във всъчки посоки е много зле.Братовчед ми също не го кефи и затва си е кара баща му ама все пак и той е чичко затва си е кара ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да откажа да се чичкосам и да карам едно такова. Всеки с приоритетите си, някои искат голяма, тежка и комфортна кола, други искат кибритена кутийка, трети самолет :) А като не се вижда хубаво си има парктроник, не струва милиони и аз лично се родих с него

Link to comment
Share on other sites

Е да така е но ако имам пари за голяма кола и трябва да избирам измежду немските ще избера 5-та серия на БМВ пред Е класата.Всеки с вкуса си и за това има толкова много марки всеки да кара каквото му харесва и явно всяка има свой + и -.

Link to comment
Share on other sites

ХахахахахахахХАХАх."Чичилинка" за кво ми е та дай боже на всеки му?Аз да не съм някой тунтулест чичко за да карам такова ;)

 

Не знам дали видя, ама тва не е Е 220 CDI и не е като на брачед ти ;).

 

Колата е лудница стига само да махнеш фенските очила :):)

Link to comment
Share on other sites

Муцуната отпред е на майната си някъде,задния джам е така смотано сложен че на заден аз лично немога да е карам.Относно каране за мен е ужастна,от към възможност за наблюдаемост във всъчки посоки е много зле.Братовчед ми също не го кефи и затва си е кара баща му ама все пак и той е чичко затва си е кара ;)

 

Пълни глупости говориш на който само ти си вярваш ;)

Това че ти не може да е караш и да му свикнеш с габаритите си е отделен въпрос, но ако караш такава кола 1 седмица и пропътуваш 1000км. ще забравиш за лайното ;)

Мерца е една от най-маневрените коли, а хидравликата му е една от най-леките, нищо по него не е правено през пръсти защото за всеки един на пръв поглед детайл участва цял екип от инженери ;)

Link to comment
Share on other sites

Муцуната отпред е на майната си някъде,задния джам е така смотано сложен че на заден аз лично немога да е карам.Относно каране за мен е ужастна,от към възможност за наблюдаемост във всъчки посоки е много зле.Братовчед ми също не го кефи и затва си е кара баща му ама все пак и той е чичко затва си е кара ;)

mhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gifmhihi.gif :woot :punk

Link to comment
Share on other sites

Пълни глупости говориш на който само ти си вярваш ;)

Това че ти не може да е караш и да му свикнеш с габаритите си е отделен въпрос, но ако караш такава кола 1 седмица и пропътуваш 1000км. ще забравиш за лайното ;)

Мерца е една от най-маневрените коли, а хидравликата му е една от най-леките, нищо по него не е правено през пръсти защото за всеки един на пръв поглед детайл участва цял екип от инженери ;)

 

Еми да катафалка е,нескопосан по немски дървен интериор и външен дизайн,огромни ненужно големи габарити.Неща да карам такава както казах има + и - ама за мен минусите и са много.

Да бе да ша забравя друг път.То трабантцедес отдавна бяха най-добрите коли.Сега лежат на стари лаври и нищо повече.

Относно това кое е лайно много лаете ама има сумати Рена в града и поне на срещата на Рено форума идват хора с такива автомобили а не някви дето са уж фенове на марката пък ша дойдат с някъв Опел или друга.

Link to comment
Share on other sites

Еми да катафалка е,нескопосан по немски дървен интериор и външен дизайн,огромни ненужно големи габарити.Неща да карам такава както казах има + и - ама за мен минусите и са много.

Да бе да ша забравя друг път.То трабантцедес отдавна бяха най-добрите коли.Сега лежат на стари лаври и нищо повече.

Относно това кое е лайно много лаете ама има сумати Рена в града и поне на срещата на Рено форума идват хора с такива автомобили а не някви дето са уж фенове на марката пък ша дойдат с някъв Опел или друга.

 

Ами Е-класата е голямка. Няма много общо с Клио или Ситроен C1 нали. Нека да е голяма, колкото по-голяма толкова по-добре

Link to comment
Share on other sites

jozo според теб моделите на Рено са по-добри от моделите на БМВ и Мерцедес и кола с по-голям габарит от Рено клио е с ненужно големи габарити нали ?

Link to comment
Share on other sites

OMG :excl: този форум сигурно вече присъства в темите за смешни линкове на всички български форуми за автомобили :( :angry: а Йозо ако напише още някое такова гениално заключение за предимствата на рено (това пък какво беше) пред "излишно големите и оборудвани мерцедеси" ще го махна от игнор листа за да се смея на воля :lol: :laughing: :lol: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Абе според мен пича искаше да каже. че конкретно тоя модел Е клас не му харесва.

 

 

Както и според мен - много бързо и остаря дизайнът на тази кола.

В сравнение с конкурентите - БМВ Е39 и А6...

 

 

 

 

 

Понеже в една друга тема стана спорче заа "спорта" и Хонда. Какво ви е мненето за тази марка?

Според мен те имат 2 спортни модела - NSX и S2000. Другите им модели са малки леки колички с малолитражни двигателчета, но доста изцедени.

Един съфорумец твърди, че хонда имат много добро спортно поведение, добър баланс на теестта и добро спортно окачване - аз пък твърдя обратното. За мен лично няма никакъв спорт в кола с предно предаване, дори и в много подобреното Ауди А5 (да, друго си е RWD :punk ). Ето например веднъж на Калояново беше дошъл един Цвик от новите - никакво спортно поведение - в завоите се накланя като кораб. Жалко, че не замерват времена всеки път.

 

 

 

П.С. Сега някой ще каже сигурно, че на Калояново в състезанията участват много хонди, ама колко от тия хонди са със серииното си окачване и без тунинг по двигателя? :)

Link to comment
Share on other sites

Crx, Prelude 2.2, тайп S/R, vti моделите са си по- спорнти, тия, които се карат масово тука имат само спортен вид :) Acura Integra и NSX също имат по-интересни версии :)

 

jozo пълно е с лайна по улиците щото са евтини колици, не всеки може да си позволи да кара мерцедес ;)

Link to comment
Share on other sites

Ами Е-класата е голямка. Няма много общо с Клио или Ситроен C1 нали. Нека да е голяма, колкото по-голяма толкова по-добре

 

Вие хора не четете после аз съм ви бил крив.Къде съм написал сравнение между Е класа и Ситроен С1 и Рено Клио?Хайде постни ми го тоя мой цитат, където ги сравнявам.

 

jozo според теб моделите на Рено са по-добри от моделите на БМВ и Мерцедес и кола с по-голям габарит от Рено клио е с ненужно големи габарити нали ?

 

И ти май си имунизиран от четене и си прочел само последния ми пост.

Това случайно така да го мерна?

Е да така е но ако имам пари за голяма кола и трябва да избирам измежду немските ще избера 5-та серия на БМВ пред Е класата.

 

Ти сравняваш несравними неща.Все едно аз да сравнявам Рено Лагуна или Рено Сафран с А клас а?Тъпо нали щото ти сравняваш малка кола с кола висок клас.А определено една Лагуна ще си ми даде много добър конфорт и няма да е такава катафалка като "чичилинката".

 

OMG :excl: този форум сигурно вече присъства в темите за смешни линкове на всички български форуми за автомобили :( :angry: а Йозо ако напише още някое такова гениално заключение за предимствата на рено (това пък какво беше) пред "излишно големите и оборудвани мерцедеси" ще го махна от игнор листа за да се смея на воля :lol: :laughing: :lol: :laughing:

 

1.Ти може да си Йозо аз съм Джозо.

2.Ще се почеша някъде дали съм ти бил в игнор листата или не ;)

3.Искам да ми пейстнеш от тея 2 страници къде съм изтъкнал "предимствата на Рено пред излишно големите Мерцедеси".Аз невиждам някъде изобщо да съм сравнявал Рената с Мерцедес на тея две страници.Да сега в този пост го направих.Моля не ми преписвайте ваши си измишльотини.

 

 

Абе според мен пича искаше да каже. че конкретно тоя модел Е клас не му харесва.

 

 

Както и според мен - много бързо и остаря дизайнът на тази кола.

В сравнение с конкурентите - БМВ Е39 и А6...

:)

 

Еми да това исках да кажа ама на някой е угодно да интерпретират думите ми както им харесва.Или да ми преписват други неща.

Link to comment
Share on other sites

Ами Жоре и модел 2009 хипер лимузина на Рено да вземеш......все тая. Е класата си е Е класа.

 

А Лагуна може и да се озори с някой модел на А класа. Само по габарити пИчели. :laughing: :laughing:

 

Няма излишно голяма кола. Размера е от значение :):):):):P:P:P:P:P

Link to comment
Share on other sites

Ами Жоре и модел 2009 хипер лимузина на Рено да вземеш......все тая. Е класата си е Е класа.

 

А Лагуна може и да се озори с някой модел на А класа. Само по-гобарити пИчели. :laughing: :laughing:

 

Няма излишно голяма кола. Размера е от значение :) :) :) :) :P :P:P:P:P

 

Хахахахахаха.После аз съм бил приказвал глупости."Но комент" щото после пак ще ми препише някой нещо.

 

jozo пълно е с лайна по улиците щото са евтини колици, не всеки може да си позволи да кара мерцедес wink.gif

 

Те ако бяха лайна както казваш никой нямаше да ги купува и щяха от Рено да фалират.Щом даже погълнаха 40% от Нисан вие си пейте там песни които не са верни.Те и Застава бяха евтини и Дачия ама и едни и другите фалираха.И новите Дачии бяха уж с тънка тенекия пък като постнаха катастрофа в темата за снимки между Дачия и Вектра се оказа че Дачията не е с толкова мека ламарина.Тъй че ако ще се дразним не е особенно трудно а пък да приказваме глупости съвсем.

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега, кой те излъга, че една кола трябва да е с твърда ламарина ;) Тва пък е най-голямата простотия в темата :) Ламарината трябва да поеме удара и купето да не се деформира по разни определени начини, за да може да не лежиш после в гипсово или дървено корито :) А тва за нисан е другата ти пълна простотия, която не спираш да твърдиш. Това не е Хлебопекарната на Ончо да купи 50 процента дял от Сергията на Пешо. Двете компании купуват дялове една в друга, както правят много други производители по очевидни(поне за мен) причини. Рено са си евтини коли и си получаваш това за което си плащаш. Плюс това за да фалират трябва да фалира Франция :) Ако беше изцяло частна компания и го нямаше европейския протекционизъм отдавна да са си заминали.

Link to comment
Share on other sites

един въпрос...абе кой по дяволите говори за новия Сивик ? ми че той е СЪКС ! в всички аспекти.....от дизайн до мощност,где па видя клатушкащ се Сивик...нали знаеш че ХУБАВ туннинг в Бг не можеш да намериш.....

 

 

не намесвам Порше просто...Сивикчето дръпна 911 ГТ ? кво остава за Ауди

 

 

Пич, кво ми сравняваш тунингована кола със СТАНДАРТНА кола, а и е Carrera 4, a не GT :)

 

 

Дай да видим един стандартен сивик който да върви наравно със стандартна Карера :)

 

 

Айде да преместим спора тук, че там е много офтопик :)

Link to comment
Share on other sites

Чакай сега, кой те излъга, че една кола трябва да е с твърда ламарина ;) Тва пък е най-голямата простотия в темата :) Ламарината трябва да поеме удара и купето да не се деформира по разни определени начини :) А тва за нисан е другата ти пълна простотия, която не спираш да твърдиш. Това не е Хлебопекарната на Ончо да купи 50 процента дял от Сергията на Пешо. Двете компании купуват дялове една в друга, както правят много други производители по очевидни(поне за мен) причини. Рено са си евтини коли и си получаваш това за което си плащаш. Плюс това за да фалират трябва да фалира Франция :) Ако беше изцяло частна компания и го нямаше европейския протекционизъм отдавна да са си заминали.

 

Аз казвам какво се твърди.Дадох го като пример че някой неща които се твърдят не са баш така.Да не говорим че ти това което си казал че ламарината трябва да поеме удара е пълна простотия.Удара вече го поема носеща конструкция ама не и ламарината на колата както е било едно време.Защо да е простотия за Нисан?Рено купуват 40% от Нисан а Нисан от Рено 15%.Нима 15%>40%?Еми може да са евтини ама може и да не е само това.Да не говоря че те първи след Волво грабнаха 5-те звезди за сигурност и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Големи глупости се пишат тука.Поне ме развеселихте. :D .Лошо няма де.Всеки си има нещо на сърце.Аз лично в рено или пежо тип малка кутийка от средата на 90-те не виждам кола а кашон сложен върху лагерна количка но пък и тая моя омраза към малките коли си е провокирана от това че никак не съм малък и в тези колички просто не ми е добре.Jozo,няма ненужно голяма кола(освен американските страховити грозотии от рода на додж рам но това вече е друга тема).Има хора с различни вкусове.Да се радвам сляпо на 1 марка-никога.На конкретен модел-да но на марка само заради емблемата-не.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...