Jump to content
BulForum.com

Counter-Strike


zaq

Recommended Posts

  • Replies 610
  • Created
  • Last Reply
Трябва да си ъпдейтнеш Халф-а.И да си сложиш ЦС 1.5 която е супер умряла.ЦС 1.6 е истината.

 

mai taka verno trqa da naprvi6 ..kakti e kazal RaZoR

i verno 1.6 e o-dobra igrae se po cql svqt i tornirite sa po 1.6.. za6to nqma v wareza Ip adres(server) na cs 1.6 ?

tam wsi4ko e super po-dobre ot 1.5 !

Link to comment
Share on other sites

mai taka verno trqa da naprvi6 ..kakti e kazal RaZoR

i verno 1.6 e o-dobra igrae se po cql svqt i tornirite sa po 1.6.. za6to nqma v wareza Ip adres(server) na cs 1.6 ?

tam wsi4ko e super po-dobre ot 1.5 !

Има!!! Като отидеш на play.evrocom.net цъкни на local HL servers и иди на evrocom.net cs1.6.

Има и сървър на Condition Zero.

Link to comment
Share on other sites

Добре,тръгнах да си трия тази контра и ми няма install.LOG файла и немога да я изтрия.Може ли някой,ако го има да ми го прати като лично съобщение.

Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Доста е лесно.Пускаш си играта по стандартния начин.Там правиш си настройките на сървара и другите щуротии.Като свършеш с тая работа и вече си избрал картата и т.н. долу в ляво има една опция за dedicated сървар.Пускаш и чакаш тои сам ще си стане.И след тва имаш само една умряла конзола с която управляваш сървара.По default сървара ти е с твоето IP и на порт 27015.Ама незнам на ква тарифа си че да го потдържаш тоя сървар :)

Link to comment
Share on other sites

И аз имам проблем версиятами е 1.0.0.0 и като влезна немога да виждам сървъри.Влизъм тук и взимам ip-то на някой от сървърите на евроком и като искам да влеза ми казва,че портоколната ми версия е различна от тази на евриком.Ако някой знае нещо нека пише.

 

Tova e za6toto trqbva da e updatene6 na 1.5 za da igrae6 v evrokom.net

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

zdrasti na koito chete sledvastite radove imam problem sas cs ne mi vavrvi dobre savsem leko mi nasicha no e zabelijimo i drazni mashinata mi e celeron na 2.4 256 ram ddr 400 mhz videokartata ati saphfire radion 9200 as mislia che problema e ot drivera na videokartata no naskoro formatirah harda i predi formata sas systia tozi driver mi varveshe mnogo dobre contrata ste sam blagodaren ako niakoi mi pomogne

Link to comment
Share on other sites

Аз съм супер ламя на тема игри.И имам един въпрос.версията на ЦС ми е 1.5И когато дам play online ми излиза съобщение,че Half Life executable is out of time или нещо подобно.И като дам ок,за да се ъпдейтне ми дава,че няма ъпдейт.А като дам cancel съвсем спокойно си продължавам нататък и си играя.За какво става въпрос?

Link to comment
Share on other sites

Аз съм супер ламя на тема игри.И имам един въпрос.версията на ЦС ми е 1.5И когато дам play online ми излиза съобщение,че Half Life executable is out of time или нещо подобно.И като дам ок,за да се ъпдейтне ми дава,че няма ъпдейт.А като дам cancel съвсем спокойно си продължавам нататък и си играя.За какво става въпрос?

Нали има CS 1.6 :P И при мен е така, не ми пречи :)

btw-Моите никове са Red,AlekS :)

Link to comment
Share on other sites

Аз съм WHITE_STRIPE.Не се смейте много като играя.Пък и радко само играя-я пия кафе,я ям,я играя с една ръка и пуша :woot Ама ще стана добър,сигурно когато си завърша и висшето-след години

Link to comment
Share on other sites

А да знаете от кво може да е следния проблем: насича ми много брутално когато мърдам мишката. Когато обаче се въртя с клавиатурата си е добре. Мамка му много дразнещо, мислех че е от видеото - смених го и не е, мислех че е от нета - дигнаха скоростите начи и от него не е, свалих си друг ЦС - пак така... От кво може да е тая шитня

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...