Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 07/08


Eleutherios

Recommended Posts

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Мача го гледах в Еврофутбол.Добра игра показахме особено в защита.Пепе се завърна и беше на ниво въпреки контузията и липсващата игрова практика.За щастие Канаваро не направи фрапантни грешки,дано е за постоянно. :) В мача може би Раул остана така по-изолиран,според мен трябваше да има смяна Раул->Савиола.На Камп ноу савиола щеше да изяде тревата,за да се докаже.Другата радостна новина за мен е,че сложих някой лев в джоба от Live на ефу-то.

 

HALA MADRID

Link to comment
Share on other sites

Kaто цяло равностоен мач се получи. На Барса определено й липсваше Меси, а и Анри не е напълно възстановен. Въпреки това имаха доста положения да отбележат. Бих отличил Касияс - перфектен беше. А и Рамос бавно, но славно се превръща в най-добрият защитник в света за мен - универсален, бърз, техничен, атлетичен, мислещ, често бележи и голове. Все още има много мачове да се изиграят. Специално в Испания предимството на Реал може да бъде стопено сравнително бързо, защото предстоят много тежки двубои до края на първенството. Пък и не изключвам Барса да си го върнат на Бернабеу. :)

Link to comment
Share on other sites

Пък и не изключвам Барса да си го върнат на Бернабеу. :)

На мен ми се струва, че вече почти всичко е решено. 7 точки дори и за Примера са голяма разлика, тръдно ще е да се стопят. Още повече, че на Барса и предстои смяна на поколенията, а Реал вече мина през този етап и навлиза във форма. Според Барса ще се концентрира основно в Шампионската лига. Все пак навсякъде е нормално след големи успехи да има малки или големи спадове след това.

Link to comment
Share on other sites

7 точки дори и за Примера са голяма разлика, тръдно ще е да се стопят.

Доколкото си спомням, миналата година каталунците пропиляха 11 точки преднина :) Така че нищо още не е решено.

Link to comment
Share on other sites

Въпреки вичко обаче в момента Реал май е най-добрия отбор в Испания и направиха добър мач и успяха да извлечат максимума от него

ЕДИТ: А и прякора на баптища е "звярът"

ЕДИТ 2:Сигурен съм че е звярът- " След вихрените минути на Барса дойде и студеният душ за домакините. Фамозно двойно подаване на Баптища и Ван Нистелрой изведе бразилеца срещу Валдес. Звяра разстреля зверски вратата с красив външен удар от въздуха."тва е копнато от http://sportal.bg/news.php?id=79189

Link to comment
Share on other sites

Ronaldinho в милан за 60 милиона евро? (офертата е била отказана)... след като 50% от феновете на барса искат звездата да бъде продадена (анкета на реномирания вестник Ел Мундо Депортиво), а и след като при тръгването си към Бразилия е бил освиркван от хиляди фенове, то той е помолил ръководството да преразгледа офертата на Милан.

В същото време Деко от своя страна е заявил, че ако отбора не спечели титла тази година ще напусне отбора.

Според мен след тези изказвания този отбор не виждам как ще просперира при такиви мисли и демобилизация.

Link to comment
Share on other sites

тея барселонци много странна работа...много бързо са забравили какво е направил Роналдиньо за тях и за отборчето им... след това ,което е станало на летището определено играча ще иска да отиде да играе другаде и съм убеден ,че ще се завърне още по-добър от преди...просто му трябва промяна

Link to comment
Share on other sites

тея барселонци много странна работа...много бързо са забравили какво е направил Роналдиньо за тях и за отборчето им... след това ,което е станало на летището определено играча ще иска да отиде да играе другаде и съм убеден ,че ще се завърне още по-добър от преди...просто му трябва промяна

Не е вярно, никой не е забравил...но като не ЩЕ ДА играе, какво звездите ли да му се свалят и или да е титуляр ли?

Това е много добър мениджърски ход, след като на Рони явно му е умръзнало да играе за Барса, да ходи да му чупят краката в Италия, пък и пачка ще се прибере, достатъчна за поне за 2-ма много класни футболиста. Смятам че 60 милиона ще му вземат.

Link to comment
Share on other sites

И аз мисля че има голяма вероятност да го продадат но въпреки слабите му игри и всички хули по негов адрес тва ще стане чак лятото

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно, никой не е забравил...но като не ЩЕ ДА играе, какво звездите ли да му се свалят и или да е титуляр ли?

е щом го освиркват значи са неблагодарни ... съгласен съм ,че понякога трябва да стой на пейката ,когато не е в топ форма ама това да освиркваш звездата на отбора ... човека ,който е направил толкова много ,просто не е редно...

Link to comment
Share on other sites

Syjelqvam za nqmaneto na kirlica...

 

 

 

Ooooh yeaah.. Baptista e moq geroi... tuk seki den davat toq gol, no ne bih otkazal da go gledam prez 2 min.

 

Ronaldinho trqbvashe da doide vchera, obache ne si hvanal poleta PAK, i sega pak shte go nakazvat

 

A verno li e che Cristiano ... go iskali v Real ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Всичко ще се разбере накрая на сезона. 6 точки не са много. В Барселона контузиите дойдоха в повече тази година, а и слабата форма на Деко и Роналдинио си казва думата. Аз не съм за продажба на Роналдинио и за мен Рийкард е време да си ходи, защото прави глупости вече, но това си е моя мнение.

Колкото до Реал, тази година наистина играят добре, не съм виждал такъв Реал от 2002-03 насам. Надявам се Валенсия да се оправят по скоро и да наблщдаваме повече дерби - мачове в Испания

Link to comment
Share on other sites

валенсия този сезон няма да се оправят.а ако барселона изгонят рийкард, това ще е най голямата им грешка...всъщност един от двамата- рийкард или роналдиньо май ще си ходи след края на сезона. надявам се ръководството да се сети, че рийкард ги направи отбор последните години и да продаде роналдиньо на милан. все пак всико винаги опира до парите, а те не са малко. още помня, че берлускони каза преди време феновете на милан да очакват голям трансфер и че ако барса са готови да продадат роналдиньо милан ще платят колкото е нужно...е това не се случи тогава, но ние още се надяваме :love

Link to comment
Share on other sites

Аз не съм за продажба на Роналдинио и за мен Рийкард е време да си ходи, защото прави глупости вече, но това си е моя мнение.

Кажи че ми стана интересно твойто мнение що да трябва Рийкард да си ходи според ен направи доста доста големи неща с Барса и е качествен треньор и ако остана за още години може да постигне още успехи

Link to comment
Share on other sites

Според мен пък Рийкард не е качествен трениор. Направи доста с Барса да, но прави и доста странни неща, не ми се коментира подробно, да кажем просто, че това мисля. Просво БАрселона беше най-добрият отбор, когато постигнаха успехите и дали беше Рийкард или някой друг треньор от висока класа резултатите отново щяха да са налице.

Всички тези глупости изписах, за да кажа, че евентуално, ако трябва да се избира кой да си ходи, то според мен това трябва да е Рийкард.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...