Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 07/08


Eleutherios

Recommended Posts

рийкарда започна една много странна политика на купуване на играчи, която според мен му изигра кофти номер. след като отборът беше във върхова форма и беше просто уникален защо му трябваха нови играчи :blink:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply
Щото всеки отбор независимо в ква форма е се подилва с играчи
Точно това му беше грешката... вместо да го подсили, го заслаби... доста ;)
Link to comment
Share on other sites

Точно това му беше грешката... вместо да го подсили, го заслаби... доста ;)

И как го заслаби след като е купил още играчи? аз тва не си обеснявам. Как отбор се заслабва след като той само купува играчи.

Барса не са продали основни играчи. Мисля че Белети беше добър, но замброта и малуда не са никак зле. Джио и Жули също не бяха от основните играчи на барса.

Според мен отбора има слаба форма в нападение, а те на него разчитат.

Рийкард този сезон е решил да развие младите нападатели (дос сантос и къркич), които играят добре, но явно не могат да задържат постоянна форма.

И все пак това не е грешка на Рийкард. Най-малко тези двама нападатели ще се продадат за доста пари в бъдеще.

Link to comment
Share on other sites

Мисля че Барса ще има сериозни проблеми със Севиля. Всички знаем на какво са способни андалусийците на Санчес Пискуан. Победиха отбори като Реал и Арсенал.

Link to comment
Share on other sites

И как го заслаби след като е купил още играчи? аз тва не си обеснявам. Как отбор се заслабва след като той само купува играчи.

Барса не са продали основни играчи. Мисля че Белети беше добър, но замброта и малуда не са никак зле. Джио и Жули също не бяха от основните играчи на барса.

Според мен отбора има слаба форма в нападение, а те на него разчитат.

Рийкард този сезон е решил да развие младите нападатели (дос сантос и къркич), които играят добре, но явно не могат да задържат постоянна форма.

И все пак това не е грешка на Рийкард. Най-малко тези двама нападатели ще се продадат за доста пари в бъдеще.

заслаби го с това, че почна да върти играчи, които не бяха свикнали със стила на отбора. защо трябва да се правят промени в един отбор, който играе прекрасно?

колкото до мача със севиля май ще падаме, севиля редовно си ни опукват :lol:

Link to comment
Share on other sites

заслаби го с това, че почна да върти играчи, които не бяха свикнали със стила на отбора. защо трябва да се правят промени в един отбор, който играе прекрасно?

колкото до мача със севиля май ще падаме, севиля редовно си ни опукват :lol:

 

+ тва мноо футболисти ще отсъстват

Треньорът на Барселона Франк Рийкард е изправен пред сериозни кадрови проблеми преди гостуването на Севиля на „Рамон Санчес Писхуан" в събота. С контузии са Джанлука Дзамброта и Боян Къркич, които почти със сигурност няма да играят. Дзамброта е разтегнал мускул на адуктора, докато Къркич има проблеми със стомаха. Липсата на двамата засилва неприятностите пред холандския наставник, който е лишен от услугите на още от ключовите си играчи. Пуйол, Жоркера и Ескеро са контузени, а Яя Туре и Самуел Ето`о са с националните си отбори на Купата на Африка. Освен тях с родината си Мексико са и Рафаел Маркес и Джовани Дос Сантос, които няма да се завърнат навреме. Френското трио Лилиан Тюрам, Тиери Анри и Ерик Абидал пропусна последната тренировка и не е ясно дали ще вземат участие в гостуването. Португалският халф Деко е с травма след приятелския мач с Италия. Налице са Роналдиньо, Едмилсон, Гудйонсен, Меси, Олегер, Милито и Валдес. Барселона не може да си позволи загуба, ако иска да остане в битката за титлата, след като изостава на шест точки от водача Реал (Мадрид).
Link to comment
Share on other sites

заслаби го с това, че почна да върти играчи, които не бяха свикнали със стила на отбора. защо трябва да се правят промени в един отбор, който играе прекрасно?

колкото до мача със севиля май ще падаме, севиля редовно си ни опукват :lol:

И пак ще кажа че пускането на дос сантос и къркич в първия отбор според мен не е грешка. А че роналдиньо е в слаба форма май си е така и за това той не го пуска. едва ли с него щяхме да бием повече.

а за севилия, да... падаме :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Реал пак започнаха играта, която познаваме - 3 поредни загуби :lol:

 

Май ще повторят излагацията на Барса от миналия сезон,има и пряк двубой макар и на Бернабеу :)

 

Да не говорим че с подобна игра не виждам как ше отстранят Рома

Link to comment
Share on other sites

Реал пак започнаха играта, която познаваме - 3 поредни загуби :lol:

 

Май ще повторят излагацията на Барса от миналия сезон,има и пряк двубой макар и на Бернабеу :)

 

Да не говорим че с подобна игра не виждам как ше отстранят Рома

 

Еми и Барса са правили лоши мачове. Иначе срещу Рома няма да е подобна игра. Защото Реал до сега играеше много добре и красиво. Обаче след доброто представяне идва и лошо... нормално е. Следващия кръг Реал е гост на Рекре а Барса е гост на Атлетико Мадрид. Имаме една седмица почивка. Атл имат нов трениор и е време вече да постигнат добър резоутат. Предимството за Барса е че са решили мача със Селтик, а Реал не са решили срещу Рома. Въпреки това трябва да се концентрираме достатъчно за да победим на пръв поглед лесния Рекре. Иначе след толкоз добро представяне няма как да не последва криза. Но мисля че ще се справим зашото след това имаме по-лесни мачове от тези на Барса.

 

Друг е въпроса че Барса много точки спечели със съдийска подкрепа и в последните минути, а мача с Алмерия Реал бяха ощетени.

Link to comment
Share on other sites

От най-интересните изказвания 'познатата ни игра на Реал' - Господи Боже. Да не говорим какъв беше гола на Хетафе (ние вкарваме, след 2 мин оня отсъжда засада и остават 5 срещу 2-ма). Ама не всеки може да е Барса - да им зачетат голове с ръка, да им дават дузпи, когато се удари в палеца на левия КРАК.. ама така е, иначе щяха се борят с Валядолид...

Link to comment
Share on other sites

Айде кажи ги ... Да ги видим...

на примависта се сещам за Реал Мадрид 3 - 2 Севиля 2 червени картона за Севиля.

 

:пп от миналия полусезон :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е къде-къде е срещу Сарагоса - Анри овладява с ръка... ест счита се гола. После удря се в рамото на защитник от Сарагоса в 85-тата минута - дузпа... Това е в последно време... преди головете на Меси (ръка!) - оня черния в Шампионската .. ръка (Giovanni или какъвто е там...)

Link to comment
Share on other sites

Не се карайте, дяца, и двата отбора се скъсват да ги подпират. Аз като фен на Zaragoza да ви го кажа...

 

Глупости... Реал кога са ги подпирали този сезон ?

Link to comment
Share on other sites

Никога, душко, никога. Реал са света вода ненапита...
Е в сравнение с Барса, сме си ;). Иначе е нормално да се подкрепят големите отбори, ама с Барса си е направо издеятелство...
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...