Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 07/08


Eleutherios

Recommended Posts

Като ви наплякахме 3-0 насред мадрид не бяхте толкова отворени, ама ся нещо много почнаха да ви знаят устите :angry1 :angry:

...та чак и тяхните фенове ставаха на крака за да пляскат на наш Рони.

А тоя пич VR_RamPagE, как цял сезон един ред не написа в тая тема, ама виж ся кво станало и аз вече съм фен на Реал :lol:

Да им е честита титлата, съвсем заслужена.

 

Жалко само за Меси.В момента си пилее времето в този отбор.

Ай отговори ми ЗАЩО, не играхме ли в ШЛ, 2ри в Испания...Къде би му било по-добре...

Запомнете Барселона е един от най-големите и добри отбори в Европа/Света в момента. Това, че направи два 'посредствени' сезона, не значи че трябва да плюете така по тях :angry:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

С хубавите неща бързо се свиква. Именно по тази причина Рийкард и Скуби-Ду* от божества станаха анти-герои...

____________________________

* Скуби-Ду - Преди време като нечий подпис бях видял доста сполучлив фотоколаж, на който Роналдиньо беше доста добре нарисуван като Скуби Ду :]

Link to comment
Share on other sites

Като ви наплякахме 3-0 насред мадрид не бяхте толкова отворени, ама ся нещо много почнаха да ви знаят устите :angry1 :angry: И все пак барса са сред 4те най-добри отбора в Европа, а вие къде сте бе милички, а?! Май отпаднахте на осминафинал :lol:

Оценява се колко е добър и титулуван един отбор в Европа по това колко европейски титли има във витрината си а не по това коя година кога е отпаднал

Link to comment
Share on other sites

Оценява се колко е добър и титулуван един отбор в Европа по това колко европейски титли има във витрината си а не по това коя година кога е отпаднал

Искам да ми кажеш първите 5 титли на Реал в КЕШ от коя година са ? :laughing: :laughing: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

...та чак и тяхните фенове ставаха на крака за да пляскат на наш Рони.

Ако си гледал мача или по-точно началото щеше да видиш шпалира. Не публиката ми самите играчи пляскаха на играчите на Реал :)

Link to comment
Share on other sites

...та чак и тяхните фенове ставаха на крака за да пляскат на наш Рони.

А тоя пич VR_RamPagE, как цял сезон един ред не написа в тая тема, ама виж ся кво станало и аз вече съм фен на Реал :lol:

Да им е честита титлата, съвсем заслужена.

Ай отговори ми ЗАЩО, не играхме ли в ШЛ, 2ри в Испания...Къде би му било по-добре...

Запомнете Барселона е един от най-големите и добри отбори в Европа/Света в момента. Това, че направи два 'посредствени' сезона, не значи че трябва да плюете така по тях :angry:

 

А това че тоя пич VR_RamPagE не е написал и един ред в тая тема, не значи че не е гледал и мача от 23.12.2007 (ако не ви е удобно да се сетите - спечелен от РЕАЛ насред Камп Ноу с 1 на 0 :P ) и не се е кефил по същия начин както сега :punk .. А Ти приятелю Eleutherios надали си изгледал повече мачове на любимата ти БарЦелона, отколкото аз на РЕАЛ, затова не се обаждай от КОНЕВРЪЗА! Камо ли пък да си вадиш заключения от кога съм фен :angry: Прочети тази малка статистика и тогава говори кой е най-големия отбор..

Link to comment
Share on other sites

хах вий и миналата година се смяхте ама ви измъкнахме титллата под носа последните 4 кръга и после ревахте

Link to comment
Share on other sites

Ето нещо интересно за феновете на Барса. Рийкард вече не е треньор, а през лятото ще има доста сериозна чистка :lol: http://sportal.bg/news.php?id=104560
Не е само това. В Испания се е говорело, че Ла Порта и още един по-важен там (Чикиристан ли беше... нещо подобно) щяли да си ходят...
Link to comment
Share on other sites

Сигурно и Иисус Христос не е бил роден още. :D

И това какво значение има изобщо?!Да се отрекат от историята си и да не считат тези титли за "истински" ли?!

 

Понякога се изумявам какви хора претендират че разбират от футбол...

Link to comment
Share on other sites

Ето нещо интересно за феновете на Барса. Рийкард вече не е треньор, а през лятото ще има доста сериозна чистка :lol: http://sportal.bg/news.php?id=104560

Тва го обявиха още в началото на седмицата като новия треньор ше е Хосе Гуардиола и той мислил да изгони даже и някои от най-големите звезди на Барса щот не ги харесвал

Link to comment
Share on other sites

И това какво значение има изобщо?!Да се отрекат от историята си и да не считат тези титли за "истински" ли?!

 

Понякога се изумявам какви хора претендират че разбират от футбол...

Ами титлите са още в първите 5 издания на КЕШ - (105г пр.Хр.)

Тогава са играели 3 отбора и половина.Първата фаза била директно полуфинал. :D

Link to comment
Share on other sites

Заслужавали хората - участвали... сега други отбори като изобщо и сега не заслужават да участват, например едва-едва се класират 4-ти в Италия...

Link to comment
Share on other sites

Заслужавали хората - участвали... сега други отбори като изобщо и сега не заслужават да участват, например едва-едва се класират 4-ти в Италия...

2 от финалите са срещу Реймс и 1 срещу Франкфурт.Все "добри" отборчета :D

Link to comment
Share on other sites

Мм тогава са били добри отборчета по-добри от колкото Барса Миалан или някои други които тогава даже не са и знаели кво е туй футбол.A някой има ли да каже нещо за последните три титли на отбора които далеч не са спечелни среущу "отборчета" и са в рамките на 5 години. Тва за 5 години 3 спечели финала май никой не го е правел дори и ултра великата европийска машина Милан и накрая ще добавя че независимо кога е спечелена всяка една от титлите на Реал в отбора винаги са играли едни от най-големите супер звезди на футбола по това време които са оставили траен отпечатък както в самия отбор така и в историята на цялата футболна игра

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...