Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 07/08


Eleutherios

Recommended Posts

Начи по принцип съм за Реал обаче и аз много се надявам Барса да успеят да отстранят тия Манчестър просто не мога да слушам няой като почне да ми го хвали колко бил велик тоя отбор толкова са ми антипатични

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Въпросът не е 'Имат ли шанс Барселона за титлата?', а по-скоро 'Ще видят ли шампионска лига другия сезон?' ... както е тръгнало всеки мач... :)

Link to comment
Share on other sites

Ее чак пък толкова за тва спор вече няма иначе снощи много хубава победа на Реал допадна ми доста играта на Савиола

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали знаете и дали това е стара новина, но по ТВ7 вече дават испанската примера дивизион. Днес, събота ще дават:

 

21.00 Атлетико /Мадрид/ - Рекреативо - футболен мач от 35-ти кръг на испанската Примера дивисион – на живо

23.00 Сарагоса – Ла Коруня - футболен мач от 35-ти кръг на испанската Примера дивисион – на живо

 

В неделя:

22.00 Осасуна – Реал /Мадрид/ - футболен мач от 35-ти кръг на испанската Примера дивисион – на живо

 

Да се надяваме, че ще хванем реал - барса следващата седмица в сряда от 23ч.

Link to comment
Share on other sites

даа те още преди време в ефир докато даваха други мачове си направиха реклама че ще дават последните няколко кръга от испанското първенство и заедно с това всички полуфинали и финали за купите на най-големите първенства в Европа

Link to comment
Share on other sites

Барса най-накрая се отпушиха, малко късничко, ама все пак :lol:

...ама само как и срещу кой :woot :punk

Най-сетне да сгреят сърцата на Милионите си фенове, е късничко, ама :bgrin: :D

Link to comment
Share on other sites

Евала бравос на момчетаат :) и пак сами си направиха труден мача но всичко завърши перфектно

Link to comment
Share on other sites

Хип-Хип-Ура !

Супер смешна дузпа в 82 мин. и 1-0 за Осасуса.

Реал с човек по-малко успя да обърне мача и да си спечели титлата предсрочно. Евала !

 

Честито на всички фенове на отбора ! ;)

Link to comment
Share on other sites

Реал Мадрид унищожава на терена Барселона!Да съдията греши вече 2 пъти, но...какъв удар, какво центриране...какъв отбор.

Link to comment
Share on other sites

Barca who !? Къде са сега феновете на този ... отбор :) ?

Сигурно, където си бил ти на 19 ноември 2005 г. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Сигурно, където си бил ти на 19 ноември 2005 г. :lol:

Да и аз тфа питам :)

Много зехте да ми се надувате...нещо велико ли сте направили...шампиони :lol:

Link to comment
Share on other sites

Е друго си е да бъдеш размазан... буквално с 3 атаки през мача ... и пак много да знаеш. Поне реал като падат, не го отричам...

Link to comment
Share on other sites

Оставете намира феновете на БарЦелона.Те не видяхте ли какви лъвове бяха с/у Валенсия?!Какъв мач, какво чудо беше.Жалко само за Меси.В момента си пилее времето в този отбор.

Link to comment
Share on other sites

Оставете намира феновете на БарЦелона.Те не видяхте ли какви лъвове бяха с/у Валенсия?!Какъв мач, какво чудо беше.Жалко само за Меси.В момента си пилее времето в този отбор.

Като ви наплякахме 3-0 насред мадрид не бяхте толкова отворени, ама ся нещо много почнаха да ви знаят устите :angry1 :angry: И все пак барса са сред 4те най-добри отбора в Европа, а вие къде сте бе милички, а?! Май отпаднахте на осминафинал :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...