Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 07/08


Eleutherios

Recommended Posts

Аз като фен Испанските отбори се надявам Барса да стигне далеч в Шл-то а защо не и да го спечели и Хетафе да стигне далеч в Уефа. Доста Испански отбори вече отпаднаха за съжеление. По един във ШЛ и във Уефа останаха.

 

Барса изравнява на Виляреал.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply
Аз като фен Испанските отбори се надявам Барса да стигне далеч в Шл-то а защо не и да го спечели и Хетафе да стигне далеч в Уефа. Доста Испански отбори вече отпаднаха за съжеление. По един във ШЛ и във Уефа останаха.

 

Барса изравнява на Виляреал.

И аз съм така :D . Въпреки че не харесвам Реал в Испания, в ШЛ бях за тях. И винаги съм бил за всички отбори от Иберия :) Няма място за завист в Европа.

Все едно да си фен на ЦСКА и да не си се кефил на успехите на Левски в ШЛ (и на неуспехите в груповата фаза :lol: )

Link to comment
Share on other sites

Барселона загуби от Виляреал с 1:2 и Реал Мадрид вече имат 8 точки преднина след този кръг.

 

Да кажа нещо за Купата на краля. Надявам се Валенсия да отстрани Барселона и Хетафе да отстрани Сантандер и така Испания даде още 2 отбора в купата на Уефа и да имат общо 8 участника в Евро турнирите, а и няма да е лошо някой по-малък отбор да спечели Купата на краля

Link to comment
Share on other sites

Барселона загуби от Виляреал с 1:2 и Реал Мадрид вече имат 8 точки преднина след този кръг.

 

Да кажа нещо за Купата на краля. Надявам се Валенсия да отстрани Барселона и Хетафе да отстрани Сантандер и така Испания даде още 2 отбора в купата на Уефа и да имат общо 8 участника в Евро турнирите, а и няма да е лошо някой по-малък отбор да спечели Купата на краля

Мда, няма да е лошо. Аз искам Хетафе да спечелят... кефят ме, дано да продължат и в УЕФА.
Link to comment
Share on other sites

Надявам се Валенсия да отстрани Барселона и Хетафе да отстрани Сантандер и така Испания даде още 2 отбора в купата на Уефа и да имат общо 8 участника в Евро турнирите...

:laughing: :laughing: :laughing:

Както и да се развъртят нещата,Испания винаги ще има 8 отбора. :)

4 - Шампионска Лига

3- УЕФА

1 - Интертото

Link to comment
Share on other sites

Айде ся пък червен картон за вечно подкрепяния отбор на Барса :angry1 :angry1 Ама сами сме си виновни, ся можеше да сме първи след издънките на Реал, ама тва е :angry1

Link to comment
Share on other sites

Няма са занимавам с глупости за червения картон...

 

А Барса вече 3-ти кръг неможе да победи. Титлата на Реал изобщо не е 100% сигурна. Миналата година видяхме какво стана след като Барса имаше 11 точки. Една евентуална загуба от Севиля ще направи така че разликата да е само 4 точки и има директен мач. А гостуванията на Осасуна, Сантандер, Сарагоса, Майорка определено няма да са лесни. В последните мачове играем слабо. Надявам се с победа над Валенсия следващия кръг да си върнем самочувствието и да покажем прекрасната игра от първия полусезон. Барса след тези издънки мисля че ще последва серия от добри резоутати. Явно Меси много липсва на отбора.

Link to comment
Share on other sites

Ето че Хетафе и Валенсия ще спорят за купата на краля след като Валенсия победи Барса с 3:2. Незнам обаче Барселона се представя много ама много слабо. Ето че след като беше очевидно че прилепите няма нищо да направят в този пропаднал за тях сезон им се отваря шанс да спечелят купата на краля.

Link to comment
Share on other sites

щом и обезкървените Валенсия не може да бием работата е ясна - лятото Рийкард хваща пътя... вече доста време Барса играе без настроение, няма никакъв живец в отбора и често се допускат издънки, каквито един "гранд" не би трябвало да прави... вижда се, че Рийкард е изчерпан за Барселона и е време за промяна...

 

много бих се радвал на Жозе... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Честита победа на всички фенове на Реал. Важна победа беше това. Мисля че сега е времето да направим серия от победи и да решим титлата. Следващия кръг сме гости на Майорка после има лесен мач с Мурсия на Бернабеу

Link to comment
Share on other sites

Труден са... Но Хетафе е труден на Барса. След 0:0 на Камп Ноу Реал дърпа с 1 точка пред втория след този кръг. Следващия кръг имаме лесен мач с Мурсия.

Link to comment
Share on other sites

За мен малко изненадващо Виляреал се загубили от Севиля мислех че поне равенство ще измъкнат,от друга страна изглежда че след последните резултати на конкурентите Реал може би са вече на половина шампиони

Link to comment
Share on other sites

За мен малко изненадващо Виляреал се загубили от Севиля мислех че поне равенство ще измъкнат,от друга страна изглежда че след последните резултати на конкурентите Реал може би са вече на половина шампиони
Това често е споменавано и колкото ми се иска да е така - не е ... твърде рано е. Виждаме как нещата се променят за 2-3 кръга, така че ще изчакаме ... ще видим :). Колко още кръга остават до края? 9?
Link to comment
Share on other sites

Това често е споменавано и колкото ми се иска да е така - не е ... твърде рано е. Виждаме как нещата се променят за 2-3 кръга, така че ще изчакаме ... ще видим :). Колко още кръга остават до края? 9?

 

7

Мурсия - Домакини

Сантандер - Гости

Билбао - Домакини

Осасуна - Гости

Барса - Домакини

Сарагоса - гости

Леванте - Домакини

 

Трябва да сечелим 5 мача от оставащите 7 (Като приемем че Барса печели всички оставащи). Сега ще победим Мурсия и след това имаме мач срещу Сантандер и мисля че вече е крайно време да спечелим като гост и според мен ще ги победим.

Link to comment
Share on other sites

А ето че Барса отново не успя да победи. 2:2 с Рекре и сега мисля че ще увеличим преднината си на върха защото мисля че Виляреал няма да победи Алмаерия като гост.

Link to comment
Share on other sites

Колкото и да ме боли, ще ви призная - шампиони сте :cry С тази игра като срещу Бетис и Рекреативо за никъде не сме... Не ми се мисли Манчестър как ще ни подиграват в Англия, но все пак съм оптимист и мисля, че може да стане промяна в играта на Барса и да играят финал. А, дано! :)

Link to comment
Share on other sites

Дам, не ставаме за шампиони...3та поредна година :bgrin: :angry:

Според мен Рийкард направи много, но му е време, а Ронито трябва да остане :(

Поне се надявам, тайничко да направим нещо в ШЛ...и най-накрая тия БТВ-то да се съвземат и да дадат един мач с участието на Барса.

 

ed:

то няма и как да не ги излъчват, щото полуфиналите са само 2 мача :D

Да де, аз имах предвид, че ме хващаше яд досега на програмата на бтв. Все едни и същи отбори дава...тц...

Link to comment
Share on other sites

и най-накрая тия БТВ-то да се съвземат и да дадат един мач с участието на Барса.

то няма и как да не ги излъчват, щото полуфиналите са само 2 мача :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...