Jump to content
BulForum.com

Испания Примера Дивисион сезон 07/08


Eleutherios

Recommended Posts

стига толкова спам, ама не мога да се сдържа :D

значи вие си мислите, че тия пичове нищо не им дават, стимуланти имам предвид, те си хапват, спат си редовно, блъскат си във фитнесчето и тичат като коне по 100минути...слезте на земята.в нашето спортно ги блъскат яко като ги видат че са добри в нещо, помислете малко в големите клубове за кво става въпрос.че те си имат собствени лаборатории, където си разработват химиите, дето още ги няма в никои забранени списъци по простата причина, че никой не знае за тези вещества...

... Аиййде Фантастиката в повече ти дойде май а?

Може и да има нещо вярно и то е че си пийват по нещо, ама чак такива "тайни лабораторий" :lol:

Вместо да ви е мъчно че загина един футболист, млад, :unsure: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply
... Аиййде Фантастиката в повече ти дойде май а?

Може и да има нещо вярно и то е че си пийват по нещо, ама чак такива "тайни лабораторий" :lol:

Не го лъжи човека,точно така си е!!!

Даже самите футболисти са получени от кръстоска между анабол и бианабол отгледани в инкубатор при -45 градуса температура в тайните лаборатории на д-р Ливайн намиращи се на Юпитер

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

... Аиййде Фантастиката в повече ти дойде май а?

Може и да има нещо вярно и то е че си пийват по нещо, ама чак такива "тайни лабораторий" :lol:

Вместо да ви е мъчно че загина един футболист, млад, :unsure: :wacko:

една позната на майка е била в националния по баскетбол и са ги зобали като за световно, което я е и накарало да спре с баскета, пък представям си в тея големи клубове закво става въпрос :wacko: иначе много кофти за футболиста :(

Link to comment
Share on other sites

Толкова ли не се сещаш?!Свърши подготовката...сега всички започват първенствата си ,всеки иска да изпъкне ,всеки отбор ,колкото може си е назобил играчите и накрая това се получава.После ходи ми разправяй как Кака можел да надбяга всички футбулисти в ШЛ през миналия сезон.Айде нема нужда.Тук не става дума просто за допинг ама за изк. високотехнологичен такъв.

Link to comment
Share on other sites

Това някой да припадне на терена или извън него не се случва за първи път и ще продъжлава да се случва. Вероятността това да се случи на млад човек, който се е занимавал със спорт през по-голямата част от смисленото си съществуване, без намесата на някакъв вид химия според мен е отрицателна. Та нали затова са медицинските тестове - кой ще го пусне да играе, ако има слабо сърце?? На всички ни е ясно що за бизнес е футбола, съвсем близко е до ума, че всеки гледа да направи "компанията" си по-печеливша и конкурентноспособна, независимо от евентуалните последствия.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Да видим дали ще можем да гледаме Барсата днес по нета, че миналата седмица кво ли не правих неможах да се свържа точно за тях, а за другите мачове нямах проблеми.

Иначе давам прогноза 1-ца само щото са домакини, иначе севилия сега са в по-добра форма макар и да паднаха от арсенал с 3-ка :).

Link to comment
Share on other sites

Свързах се с ТВУ Плейър-а. На визио съм, фаштам 200-300к, изобщо не прекъсва :).

 

Ся като гледам и се замислям Барса последните 2-3 години много се затрудняват със Севилия, може и Х да е

Link to comment
Share on other sites

Свързах се с ТВУ Плейър-а. На визио съм, фаштам 200-300к, изобщо не прекъсва :).

 

Ся като гледам и се замислям Барса последните 2-3 години много се затрудняват със Севилия, може и Х да е

Най-сетне да ги победим тия Севилци, малко да слезнат на земята.

Меси рулезз :punk

Тая вечер Леванте ще го отнесът...Много ми се иска да го гледам, ама съм на чрд

Link to comment
Share on other sites

Евала... тия Реал набраха вече скорост и почнаха да мачкат сичко живо направо ми пълнят душата :punk май най-после си намериха подходящия треньор и кат се замисля май досегашния виновник за лошата им игра през последните години е бил миналия президент Флорентино Перез кийто просто купуваше само нападатели на килограм и на тва се основаше идеята му

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Евала... тия Реал набраха вече скорост и почнаха да мачкат сичко живо направо ми пълнят душата :punk май най-после си намериха подходящия треньор и кат се замисля май досегашния виновник за лошата им игра през последните години е бил миналия президент Флорентино Перез кийто просто купуваше само нападатели на килограм и на тва се основаше идеята му

Има точно 2ма играчи със защитни функции които новият тренъор пуска... то всъщност от тях пуска само 1ният регулярно в титулярният състав... та ако мислиш, че този играч е направил разликата между Капело и Шустер... хм несериозно ми се вижда. А и Реал продължават да са неубедителни в защита... просто са по-добри в нападение след като Робинъо е във форма и Снайдер за разлика от Робен пасна добре на отбора. Та Реал "мачкат" благодарение на всичко друго, но не и на неубедителният Канаваро и партнъора му в центъра на защитата. А на Касияс могат му издигнат статуя на Бернабеу... както е тръгнало ще им докара втора титла с блестящите си спасявания.

Обвиняват Роналдинъо, защото не е в спортна форма. Лошото в случая е, че е много далече от най-добрата си форма... толкова далече, че и резерва да пуснат ще играе по-добре от него. Нищо лошо в това... всеки играч мина през такава криза. Проблема е в това, че той е звезда и Райкард трябва да го пуска във всеки мач --> Барса играе кажи речи с човек по-малко. Та затова го обвиняват точно него за слабата форма на отбора. От една стана е несправедливо, понеже той не е цял отбор. От друга е справедливо понеже заради него Райкард прави разни проби в атака. Добре че Меси чат-пат спасява положението иначе можеше Барса да е извън топ4.

Мен лично ме радва Виляреал колко стабилно играят. Много приятна изненада са до момента.

Link to comment
Share on other sites

Виляреал играят добре ноо не се знае дали ще издържат така до края,а пък Реал не са единствения отбори няма и да са който ги спясяват един или двама играчи които съм във форма,иначе зн че има какво да се желае още от защитата щот тя куца от както се пенсионира Йеро ноо в момента според мен като играчи имат доста силна защита остава само да се сработят като Рамос играе мн мн добре пък за Касияс и той наистина мн пъти ги е вадил от каде ли не и четах че в няква анкета на тамошен вестник вече са го избрали за наи-великия вратар на Реал

Link to comment
Share on other sites

Ами всъщност ако се гледа по успехи това е най-великият вратар за всички времена и то не само в Реал. Просто е постигнал повече от всеки друг вратар за годините на които е в момента. Ако му погледнеш биографията ще видиш, че е най-младият вратар, който някога е пeчелил ШЛ (едва на 19 г). Не говорим за титлите при младежките формации и т.н.

Само че това не значи, че цялата защита ще си вее патките докато той вади изстрелите. Рамос е добър атакуващ бек, млад е и има потенциал. Това обаче не го прави играч от световна класа. Мога да ти припомня ако искаш колко мача и колко чрвени картони направи като дебютира за Реал.

Иначе какво да ти кажа... вярно добрият вратар е половин отбор, но в Реал разчитат прекалено много на това. В един ден няма да има късмет и целият отбор няма да има късмет.

А що се отнася до Виляреал, ами те и миналият сезон демонстрираха добра и най-интересното - постоянна игра. Така че очаквам да заместят Севиля в топ4 тази година.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...