Jump to content
BulForum.com

Kakvo haresvate v sre6tupolojniq pol?


Recommended Posts

Трябва да има химия,още в първия момент мога да определя дали някой мъж ме привлича или не.

Да изглежда добре,не е необходимо да е красив,важното е да е спретнат и чистоплътен.

Да е интелигентен,мил,внимателен с една дума казано да е кавалер.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Ами...първото е външния вид естествено. Всеки който ви разправя, мили дами, че са го привлекли у вас множеството добродетели или безбрежния ви интелект, просто ви лъже. Печалната истина е, че за да добие представа за тези работи той първо трябва да ви опознае, а това не става от пръв поглед, понякога не става и за цял живот. ПЪРВОТО НЕЩО ВИНАГИ Е ВИЗУАЛНИЯ КОНТАКТ!!! Обърнете внимание после как когато си мисли че не го гледате се заглежда по някоя загоряла дългокрака кака със деколте от което по-отворени са само краката и от 22:00 до 24:00(с което не обобщавам всички дългокраки загорели каки, тези за които говоря си личат отдалече...) А сега относно темата в низходящ ред:

1.Задник - в никакъв случай дебел, може да е малко по-голям, но да е стегнат, тип праскова...

2.Глезени - източени, добре оформени, леко мускулести...

3.Лице - правилни черти, големи очи, сочни устни...

4.Кожа - гладка...мека...

5.Гърди - да не са като "5 стотинки под балатум", да са с ясно оформени зърна и малки ареоли.

6-100 - всички онези черти на характера, които правят от поредната бройка жената на живота ти.

 

Естествено не всички ще се съгласят с мен, но това си е моето мнение, и аз не се опитвам да го наложа никому.

Link to comment
Share on other sites

1.Задник - в никакъв случай дебел, може да е малко по-голям, но да е стегнат, тип праскова...

2.Глезени - източени, добре оформени, леко мускулести...

3.Лице - правилни черти, големи очи, сочни устни...

4.Кожа - гладка...мека...

5.Гърди - да не са като "5 стотинки под балатум", да са с ясно оформени зърна и малки ареоли.

6-100 - всички онези черти на характера, които правят от поредната бройка жената на живота ти.

 

Естествено не всички ще се съгласят с мен, но това си е моето мнение, и аз не се опитвам да го наложа никому.

 

Аз неискам да си натрапвам мнението но просто тези 6 неща който си изброил никога немогат да се съберат у един човек!!Ако физическите данни на дадено момиче са такива каквито ги описваш съм убеден на 100% че няма да отговаря на 6-тото ти условие!!Или ще е някаква съпер надувка или ще е проста или просто може да е заядлива или нещо подобно!Ако пък отговаря на 6-тото условие примерно ще има малки устни и това ще е предтекст да не тръгнеш с дадено момиче ли?? :confused :confused В този живот нищо не е идеално и за да намериш идеалния човек просто трябва да се прави компромис !! :punk

 

Аз лично харесвам момичета които се грижат за външноста си и притежават или чуство за хумор или повечко акъл!Това че не е страшна красавица не ми пречи кой знае колко важното е да ми е приятно с дадения човек кагато разговаряме или правим други неща ... :rolleyes: :rolleyes: :D

Link to comment
Share on other sites

За мен най-важното,наистина НАЙ..е да има за кво да говорим..бахти..То другото е поправимо,ако не е ...поне може да бъде приемливо...

За мен е важно човекът да има желание да се развива...по всякакъв начин,да цени себе си,да не изпитва абсурдни "страхове"...

Да има свободата вътре в себе си да бъде с мен,когато е с мен,т.е. да заявява своето присъствие...било то за 5 минути...

Като цяло разчитам на усещането за човека...ако той изобщо породи такова...у мен!

Баналности от сорта на "Очи'..."Дупе"..и т.н. някак си ги "надживях" ...

Link to comment
Share on other sites

Аз неискам да си натрапвам мнението но просто тези 6 неща който си изброил никога немогат да се съберат у един човек!!Ако физическите данни на дадено момиче са такива каквито ги описваш съм убеден на 100% че няма да отговаря на 6-тото ти условие!!Или ще е някаква съпер надувка или ще е проста или просто може да е заядлива или нещо подобно:  :D

 

Ами моята приятелка отговаря на.. всички условия....НАИСТИНА... и естествено че малките устни няма да са причина да не съм с нея. Списъка не е със задължителен, а с препоръчителен характер...

Link to comment
Share on other sites

За мен най-важното,наистина НАЙ..е да има за кво да говорим..бахти..То другото е поправимо,ако не е ...поне може да  бъде приемливо...

За мен е важно човекът да има желание да се развива...по всякакъв начин,да цени себе си,да не изпитва абсурдни "страхове"...

Да има свободата вътре в себе си да бъде с мен,когато е с мен,т.е. да заявява своето присъствие...било то за 5 минути...

 

Хмммммм!

Това пропуснах да го спомена! Изключително си прав! Дори повече от колкото си мислиш! Най-често скандали между мен и мойта приятелка стават, поради простата причина, че понякога й липсва тема на разговор и само аз дърпам конците като обсъждам теми, засягащи мен! А и не веднъж съм й казвал, че трябва да се развива, да не си мисли че като е стигнала някакво ниво и няма смисъл да продължава напред! Имам предвид, че не се старае да научи нищо странично от това, което й трябва (било то за изпит или нещо друго), а нали именно това обогатява общата култура.

Тъй че, AuReOluS, respect!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Ei,myje! Kajete kakvi jeni haresvate - kato vyn6nost,harakter, vyzrast i t.n.

A vie, uvajaemi dami, kakvo haresvate v edin myj? Da znam nakyde da se razvivam ;)

 

Та... отговорът ми... единствените хубави жени са 20 годишните. Преди това са лапета, след това са стари. След 23 почват да понамирисват. Минат ли 25 са за изхвърляне.

Характер? Честно казано до сега не съм срещнал жена, която да ми хареса като характер (и да е в моята възрастова група до 30). По-скоро мога да ги разделя на непоносими и горе долу поносими, като втората група се брои на пръсти.

 

За външност: очи сини - задължително, сини, а не шарени, косата - няма значение, макар че черно със синьо е страшна комбинация, но среща ли се в природата? И да са високи...

...абе кво ли ви интересува моето мнение. Хубави са жените само в мечтите! Другото е компромиси.

Link to comment
Share on other sites

Та... отговорът ми... единствените хубави жени са 20 годишните. Преди това са лапета, след това са стари. След 23 почват да понамирисват. Минат ли 25 са за изхвърляне.

Характер? Честно казано до сега не съм срещнал жена, която да ми хареса като характер (и да е в моята възрастова група до 30). По-скоро мога да ги разделя на непоносими и горе долу поносими, като втората група се брои на пръсти.

 

За външност: очи сини - задължително, сини, а не шарени, косата - няма значение, макар че черно със синьо е страшна комбинация, но среща ли се в природата? И да са високи...

...абе кво ли ви интересува моето мнение. Хубави са жените само в мечтите! Другото е компромиси.

Много тъпо изказване,особено за понамирисването.

Щом не си срещал жена,която ти харесва по характер явно имаш сериозни проблеми,а и явно причината е в теб.

 

П.С.Много ми е интересно да знам възрастта ти,защото никак не ми приличаш на човек във "възрастова група до 30".

Link to comment
Share on other sites

Хубаво,че намерих такъв... :rolleyes:  :love  :)

Айде разби ми сърцето! :D Язък :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry :cry
Link to comment
Share on other sites

я стигаа,кой к'во харесва си е лично негов проблем,нали знаете "въпрос на вкус ,казало кучето и се облизало под опашката"

така че споко,според мен няма място за спор,споксииии!!

Link to comment
Share on other sites

Ал Бънди го е казал - важното е да има големи цици.

 

:D

 

.. истината е че на този въпрос никой не може да отговори, защото всичко е химия. Поради това аз съм се оставил на течението, и не си поставям някакви критерии.. привличането между хората се осъществява нв съвсем други нива и затова е толкова необяснимо. ;)

 

edit: @sincity: ти намери къде да си търсиш жена... :evil :devil

Link to comment
Share on other sites

Много тъпо изказване,особено за понамирисването.

Щом не си срещал жена,която ти харесва по характер явно имаш сериозни проблеми,а и явно причината е в теб.

 

П.С.Много ми е интересно да знам възрастта ти,защото никак не ми приличаш на човек във "възрастова група до 30".

За съжаление ще трябва да те разочаровам и аз.Според това което съм видял(лично мнение) 80% от момичетата след 25 годишна възраст заприличват на крокодили.

Нямам никакво желание да обидя някого.

Link to comment
Share on other sites

edit: @sincity: ти намери къде да си търсиш жена... :evil :devil

В смисъл? Какво точно имаш предвид, че няколко варианта има?
Link to comment
Share on other sites

Харесвам...много неща. Нехаресвам много неща също така.

Важното за мен е мадамата да знае за какво става въпрос. :rolleyes:

За съжаление акъла на повечето жени им идва на 23-4-5...аз такива харесвам.

Ама пък те не ме харесват :cry Аз съм си един младолик и ми се кефят малки прохождащи тиин-чета. На по 15-16 годинки. Ама са мн. глупавки :( Повечето, с който съм имал контакт де. Не се засягайте съфорумките... ;) Вас не ви познавам.

Link to comment
Share on other sites

. истината е че на този въпрос никой не може да отговори, защото всичко е химия. Поради това аз съм се оставил на течението, и не си поставям някакви критерии.. привличането между хората се осъществява нв съвсем други нива и затова е толкова необяснимо.

 

Дааммм...така е.. Абсолютно подкрепям мнението ти :) . Нямам някакви особени критерии, важно е да са спазени пропорциите. Да е стройна. :)

Link to comment
Share on other sites

Много тъпи мнения бе.Понамирисвали ала бала.Чак не изчетох всичко,че склада за простотии не ми е толкова голям.Никаква креативност в мисленето,все някакви стандартни норми…тоя филм съм го гледал беееее хора,какво ми го рекламирате?Дай да видим какво ще измисли болния ми мозък по тематаааааа :lol:

 

Хмм мисля си,ама нещооо…не е ли по-лесно да кажа какво не ми харесва,че те недостатъците първо ми се набиват в очите…така,че от общото ще извадите това,което не ми харесва и ще получите неизвестното,което се търси в темата….

 

-Прекалено горделивите.Бе гледаш я…на човек прилича.,а пък ти говори сякаш току що е слязла от небето.Пипаш я и очакваш пръстите ти да минат през нея като привидение,но тц срещаш съпротивлението на нормална човешка кожа.Тея извънземни баси яката човешка имитация са направили…евала…

 

-Обратния парадокс също доста срещан(поне от мен)-прекалено понижено самочувствие,не отговарящо нито на визия,присъствие,интелект…съвземете се,че тя красотата е временно явление и след 10-15 години няма да сте това,което сте сега…демек нещата на по-зле отиват…оптимистично,нали?нема таквоз,сега радиото ми работи на вълна реализъм…

 

-Прекомерното ползване на грим.Някои просто не разбират,че грима е за подчертаване на някои черти,а не за добавяне на нови.И понеже клепача има невероятното свойство да се отваря и затваря и многото цапане на това място образува едни малки топчици от двете страни,които действат превъзходно на желанието на храната ми да излезне през входа на храносмилателната ми система.Деа другия път няма се взирам толкова…

 

-Винаги съгласяващите се.Деа тая пуста липса на мнение,идейност или инициатива.Или пък 100 неща са ви приятни,но няма да направите нито едно от тях ако не дойде с вас префърцулената ви приятелка,ама разбираемо е,щот нали един ден за нея ще се омъжите…

 

-Прекалено предсказуемите…като мисли и като действия.Сякаш гледам повторно филм, дет съм го гледал вече…преди минути.Скучно и самотно ми е така,а тя самотата ми е ценна само когато съм в тоалетната по предназначение…

 

-Нетактичните,които знаят за възможностите на някой в дадена област и злоупотребяват прекалено нахално с вниманието му хленчейки при това…та на доброволни начала ли,на приятелски такива или на вагинално-прониквателни?шот си ценя времето,приятели имам достатъчно,а и жена си имам…

 

-Онзи демонстриран интелект тип “списание Блясък” и съпроводените с него липси на всякакви норми на поведение.Също така и тези,на които всичките им прочетени книги са само от задължителния списък в гимназията или университета.А те тъпичките как понякога убиват и желанието на долната глава да папка…не е истина просто…

 

-Непреценилите правилно ситуацията и мислещи,че някой невинен комплимент е някаква свалка.Пачаа,казвам ти,че си готина,днес,сега,с тоя тоалет,с таз прическа….а не,че искам да осъществим сцепление на вторичните си полови белези…

 

-Липсата на всякакъв спорт в седмичното ежедневие у натурите женски и същите такива подлагащи се на мъчителни диети с цел да се харесат малко повече на себе си и околните.Похвално е желанието и волята за промяна,но начина е крайно вреден…а и целулита не се маха така…а и остеопорозата не е съзвездие на майната си…

 

-Семплиращите(непозната думичка,а?) примадони.Бе не,че чак толкова кофти е да копнеш нещо,ама що трябва да го направите буквално без да вложите нищо от себе си?Индивидуалността се губи и ставате една от тълпата.Все едно да гепите някоя кола и да почнете да си я ползвате като ваша…ама не стаа така,там талон трябва си изкарате,да смените номерата на двигателя,нова боя и сигурно пропускам нещо ама нямам опит като автоджамбаз…

 

-Неможещите да готвят дори елементарни неща.Ама един ден като се омъжите и ще си вземете икономка нали?И детегледачка?Колко тъпо звучи това от твоята уста точно…

 

-Уфф къде из женското тяло и навици не съм бръкнал още…ааа даа…та тъкмо разровиш и откриеш къде е клитора на една мацка и тя вземе,че ти стане безинтересна.Принципно повечето мъже ако се постараят,наистина могат да накарат една жена да крещи.Обаче се изисква и тя да има малкото акъл да познава добре тялото си,а не както се случва напоследък жените да четат за това как да бъдат задоволени и да правят рекламации за това защо не били правили такива неща през живота си(пишело го било в “жълт труд”,”за жената” и etc.)Алоо,мисс,баба ти без оргазъм 9 деца е родила,а ти от 9 оргазма едно житейско прозрение не успя да родиш :D

Link to comment
Share on other sites

.. истината е че на този въпрос никой не може да отговори, защото всичко е химия. Поради това аз съм се оставил на течението, и не си поставям някакви критерии.. привличането между хората се осъществява нв съвсем други нива и затова е толкова необяснимо. ;)

ъхъ, така е. мислиш, че имаш някакъв идеа, нещо което знаеш, че те привлича в жените. знаеш какво ти харесва супер много. знаеш и какво не харесваш, но изведнъж срещаш момиче, което е в другата крайност на твоите жеания и "хоп, братле!" ти си лудо влюбен в нея :) живот, майна :)

Link to comment
Share on other sites

XpucTyyy , Ашколсун майна....страшно го каза...трябва да станеш писател...:) Имаш приятен стил... СЪВСЕМ СЕРИОЗНО

Link to comment
Share on other sites

Яки момичета с руса коса ( задължително ) и сини очи (задължително ) приятно големи... цомби, които да са ми по мярка на дланите и малко стегнато задниче, което да обича да бъде пощипвано. ТВЪРДО СЪМ ПРОТИВ ГРИМА!!!

Link to comment
Share on other sites

Като чета по-горния пост си отговарям на въпроса защо като бях на 15 години не можех да си хвана гадже :Р

Link to comment
Share on other sites

Много тъпи мнения бе.

 

 

Кой го каза. :bgrin:

 

По темата - харесвам жени, дето са на еднакво кретенско ниво с мене, да издържат на пряко попадение на бомба(това е за да могат да ме понасят), и да са що-годе свестни по характер.

Иначе за физиката ме боли фара....Стига да не е някоя щангистка или бухенвалдски манекен.

 

Аре стига съм дръкнал.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...