Jump to content
BulForum.com

Kakvo haresvate v sre6tupolojniq pol?


Recommended Posts

Като чета по-горния пост си отговарям на въпроса защо като бях на 15 години не можех да си хвана гадже :Р

 

 

Сигурно щот си бил задръстен ( не се обиждай ;) ) Кво съм ти виновен аз??? на 15 съм ама около мен няма руси и със сини очи на затва нямам гадже.

 

П.П. Намерих една до 20 дена ще имам.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

Скъпи ми Scorpion аз си пиша във форумите за да си изразявам личното мнение и да си правя кеф, а не да си проветрявам устата и някъв дето не си е хванал гадже на 15 щото е бил задръстен и в настоящия момент не може да форматира дискета и е с ник на някво ракообразно да ми държи сметка за тва кво пиша! :angry1

 

Аре peace!

 

П.П. Тва за дискетата смятам че не е вярно, но все пак...

Link to comment
Share on other sites

Не знам обаче поста на Ицето - много добър!!!

 

В една друга тема ;) не го защитих тъй като съм против дългите и безсмислени спорове и то между съфорумници.

 

Но тук искам да отбележа, че може на някоя жена да и стане кофти като установи че попада в някои изброените категории, но това е жестоката истина.

Е да.. перфектни хора няма - но все пак някои неща се набиват веднага на очи и определено дразнят.

Към категориите бих добавил и тъпите кучки - от онези които се плющят със всички останали но не и с теб :evil

Link to comment
Share on other sites

Не знам обаче поста на Ицето - много добър!!!

 

В една друга тема ;) не го защитих тъй като съм против дългите и безсмислени спорове и то между съфорумници.

 

Но тук искам да отбележа, че може на някоя жена да и стане кофти като установи че попада в някои изброените категории, но това е жестоката истина.

Е да.. перфектни хора няма - но все пак някои неща се набиват веднага на очи и определено дразнят.

Към категориите бих добавил и тъпите кучки - от онези които се плющят със всички останали но не и с теб :evil

 

off/

 

Виж аз по никъв начин не искам да обидя Scorpion просто му казвам да не ми държи сметка, с неговия пост все едно че ми каза " Ми ти затва няма да си хванеш гадже" еми аре ся!

Link to comment
Share on other sites

Не знам обаче поста на Ицето - много добър!!!

 

В една друга тема ;) не го защитих тъй като съм против дългите и безсмислени спорове и то между съфорумници.

 

Но тук искам да отбележа, че може на някоя жена да и стане кофти като установи че попада в някои изброените категории, но това е жестоката истина.

Е да.. перфектни хора няма - но все пак някои неща се набиват веднага на очи и определено дразнят.

Към категориите бих добавил и тъпите кучки - от онези които се плющят със всички останали но не и с теб :evil

Много смях ми вкарваш,казвам ти го чистосърдечно.Ако има тема за най интересен екземпляр бих гласувал за теб.Не те иронизирам просто ми е интересно да чета постовете ти,като например последното изречение,което си написал по горе.Абе направо кърти :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Виж аз по никъв начин не искам да обидя Scorpion просто му казвам да не ми държи сметка, с неговия пост все едно че ми каза " Ми ти затва няма да си хванеш гадже" еми аре ся!

Изобщо не съм ви споменал :P даже не съм ви чел постовете, след като си личеше отдалеч че са офтопик :D

 

Много смях ми вкарваш,казвам ти го чистосърдечно.Ако има тема за най интересен екземпляр бих гласувал за теб.Не те иронизирам просто ми е интересно да чета постовете ти,като например последното изречение,което си написал по горе.Абе направо кърти  :punk  :punk  :punk

И аз те обичам :love :devil

 

И се сетих за още нещо: харесвам жените които демонстрират ясно че им е приятна компанията и приятелството ми. Омръзна ми да хвърлям усилия по жени които не оценяват това че се раздавам за тях. Еми да го д***т всички. Ако не друго станах експерт по хората които само искат да ме използват и ги надушвам отдалеч, тъй като смърдят на паразити.

... а съм готов толкова много да дам. Вече няма да търся никои. Ако щете се напикавайте от кеф пред мачовците - не ми пука.

Link to comment
Share on other sites

Май засегнах дятито. Виж, шомпол, не се цупи толкоз и спри да пишеш глупостите си, щото ставаш още по-жалък. Се някой ден 'ше си фанеш гадже, време има. Ама щом ти е криво, че сега нямаш не се опитвай по най-жалкия начин да си го изкараш на някой, който ти е казал истината в очите. И вервай ми, ако това са ти критериите, имам предвид

Яки момичета с руса коса ( задължително ) и сини очи (задължително ) приятно големи... цомби, които да са ми по мярка на дланите и малко стегнато задниче, което да обича да бъде пощипвано.
ще береш много ядове и ти го казвам без капка злоба. Пък ти ако искаш продължавай да ставаш по-смешен и жалък с неумелите си опити за словесни нападки :))

 

П.П. Когато съм форматирал дискета за пръв път си ходел прав под масата, защото си бил на 3 години :))

 

Edit: Поздрав с романа "Война и Мир" :P

Link to comment
Share on other sites

Май засегнах дятито. Виж, шомпол, не се цупи толкоз и спри да пишеш глупостите си, щото ставаш още по-жалък. Се някой ден 'ше си фанеш гадже, време има. Ама щом ти е криво, че сега нямаш не се опитвай по най-жалкия начин да си го изкараш на някой, който ти е казал истината в очите. И вервай ми, ако това са ти критериите, имам предвид ще береш много ядове и ти го казвам без капка злоба. Пък ти ако искаш продължавай да ставаш по-смешен и жалък с неумелите си опити за словесни нападки :))

 

П.П. Когато съм форматирал дискета за пръв път си ходел прав под масата, защото си бил на 3 години :))

 

 

Виж кво бе scorpion ако аз си харесвам тоя вид "цомби" остави ма да си го харесвам. Аз ако знаеш колко много тъпи и безмислени постове в тоя форум мога да ти намеря... но не го правя! Не съм седнал да ти пиша за няква тотална глупост която си издрънкал нали??? Аз тръгнал ли съм да те критикувам? ся ако съм те обидил с нещо извинявай ама и ти ме обиди с първия си пост. Все едно че ми казваш че за мен няма такава и ще си живея с тази илюзия. Еми извинявай ама "тоя форум не е Хайд парк". ти си си направил acc за да пишеш и по тоя начин да си изразяваш своето мнение а не да намираш кусури на другите. Не си мисли че си с два жълтъка дето се казва. Пак ти казвам извинявай ама помисли завбъдеще. Ако не можеш да кажеш нищо хубаво тогава нищо не казвай :P .

 

Пак сори за офтопиак ама смятам че трябваше да се приключи с тоя спор.

Аре peace!

Link to comment
Share on other sites

Харесвам начина, по който ме кара да се чувствам и стимулиращото въздействие, което оказва в/у интелекта и духа ми.

Link to comment
Share on other sites

Леле, надникнах в стартиращото мнение на тази тема - написана е на 19-ти Януари 2004-та година. Година и пет месеца почти. Борето още пише на шльокавица :)) Оф, отнесох се...

Накрая да пиша и нещо по темата (извинявам се за OffTopic-ните ми мнения):

Глупавото при мен е, че много често по улицата ми грабват окото дечица, нещо за което започвам да се презирам. Иначе определени критерии за партньор или просто приятел от срещуположния пол нямам. Да, поддавам се на толкова клишираното "руса, със сини очи", но не се прекланям пред големия бюст, нито пък тази представа е определяща за партньорката ми. Отдавна съм спрял да търся човека до себе си с очите си - търся със сърцето. А търсенето е трудно, защото сам по себе си съм доста странен, може би дори уникален (извинявам се, звучи надуто, цитирам думи на приятели), а това е проблем, защото предпочитам човека до мен да ми е сродна душа... (пак се отнесох)

Хм, харесвам устойчивостта на жените и може би това търся - когато изпадна в някоя от скорпионските си депресии да има на чие рамо да се подпра...

Бла, и аз не знам какво търся, знам само, че когато го намеря (или то намери мен :)) ) - ще го разбера :))

Link to comment
Share on other sites

Глупавото при мен е, че много често по улицата ми грабват окото дечица, нещо за което започвам да се презирам.

Ах ти...Хумберт Хумберт...как не те е срам!!!

Шегичка...няма лошо да заглешдаш "дечица". Дньешната младьеж така или иначе е толкова депресиращо напред с материала, че е цяло чудо да намериш добре изглеждащо, умно и девтствено същество над 14. По-скоро бих те изкритикувала за "руса, със сини очи". Този тип винаги са ми навявали асоциации за боза и/или овца.

Link to comment
Share on other sites

...или вицовете за блондинки :]]

Снеж, просто това са жените(децата :P), които грабват най-често окото ми. А това в никакъв случай не е достатъчно за да грабне и сърцето ми. Там трябват бая други properties, станал съм ужасно капризен :sayjin

Link to comment
Share on other sites

...или вицовете за блондинки :]]

Снеж, просто това са жените(децата :P), които грабват най-често окото ми. А това в никакъв случай не е достатъчно за да грабне и сърцето ми. Там трябват бая други properties, станал съм ужасно капризен  :sayjin

 

Не виждам нищо притеснително в това да си си поставил високи цели. Специално "жените" за които стана въпрос ме подтикват към деструктивни мисли. :sayjin Не знам защо :(

Link to comment
Share on other sites

Girls - all I really want is girls

And in the morning it's girls

Cause in the evening it's girls

 

I like the way that they walk

And it's chill to hear them talk

And I can always make them smile

From White Castle to the Nile

 

Back in the day

There was this girl around the way

She liked by home-piece M.C.A.

He said he would not give her play

I asked him, "Please?" - he said, "You may."

Her pants were tight and that's ok

If she would dance - I would D.J.

We took a walk down to the bay

 

I hope she'll say, "Hey me and you should hit the hay!"

I asked her out - she said, "No way!"

I should have probably guessed her gay

So I broke North with no delay

I heard she moved real far away

That was two years ago this May

I seen her just the other day

Jockin' Mike D. to my dismay

 

Girls - to do the dishes

Girls - to clean up my room

Girls - to do the laundry

Girls - and in the bathroom

Girls - that's all I really want is girls

Two at a time - I want girls

With new wave hairdos - I want girls

I ought to whip out my - girls, girls, girls, girls, girls!

 

 

Stana li qsno a? a? a? :)))

Link to comment
Share on other sites

Харесвам момичета без грим и боядисани коси по принцип.Но не съм против средствата за рисуване върху тялото,защото на някои просто им подхожда и си е изкуство.

Link to comment
Share on other sites

samo 1 6te kaja... ne haresvam kombinaciqta RUSA sus SINI O4I :sick , neznam struva mi se nqkak tvarde izkustveno, kakto i takiva s TVARDE MNOGO grim po sebe si ili puk takiva, koito vaob6te ne sa poddarjat!

aide...

Link to comment
Share on other sites

qko cici da ima i tva e :laughing: :lol: :laughing:

bazik we ami haresvam jenite da sa nad 170 santimetra da imat stroino tqlo.nqma zna4enie rusi 4erveni lilavi 6areni ako 6te da sa. nito pak ima zna4enie cveta na o4ite.

estestveno trqbva da ima ne6to ob6to s moq harakter de

Link to comment
Share on other sites

qko cici da ima i tva e  :laughing:  :lol:  :laughing:

bazik we ami haresvam jenite da sa nad 170 santimetra da imat stroino tqlo.nqma zna4enie rusi 4erveni lilavi 6areni ako 6te da sa. nito pak ima zna4enie cveta na o4ite.

estestveno trqbva da ima ne6to ob6to s moq harakter de

Да!Над 170см.,защото аз съм 186см.!

Link to comment
Share on other sites

Това което ме привлича е излъчването на една жена и особено начина й на говорене и изразяване. За мен е важно в лицето да има добро излъчване ... да е поддържана. Също така най-важното е да е слаба, но не прекалено горе-доли в зависимост от ръста 50-55 кг са идеални. Обичам жената да е със сравнително дълга коса късите коси ме дразнят много за цвета .... всички естесвени цветове ... няма значение дали се е боядисва а-у но да няма някакви шарении като розава коса и такива глупости от такива мога да бягам много бързо ;) За мерките ... абе да има цици да не е по-плоска от дъска ... за задника да не е като диверенциала на някаф ТИР

Link to comment
Share on other sites

Много сте ми интересни като почнете с разни такива конкретни изисквания. Познавам толкова много мъже с подобни критерии, които впоследствие се оказаха в компанията на далеч не толкова иделани жени и то в дългосрочен план. Самата аз в момента движа с мъж, който харесва манекенкоподобни същества, а аз повярвайте ми нямам нищо, ама нищо общо с тази категория. Направо се чудя какво по дяволите прави той с мен при положение, че може да има всяка друга "красавица"... не го разбирам...

Link to comment
Share on other sites

снеж, ти критикуваш? Имай в предвид - така е по-добре. Идеала трябва да ти е висок, защото идеални хора няма, винаги попадаш на по-малко идеални, т.е. реални, и като стане - да попаднеш на някой/я близко до идеала ти, да не е много зле.

Щото като съм сложил чертата ниско, или не много високо - накрая попадаш на нещо откровено зле :)

Link to comment
Share on other sites

снеж, ти критикуваш? Имай в предвид - така е по-добре. Идеала трябва да ти е висок, защото идеални хора няма, винаги попадаш на по-малко идеални, т.е. реални, и като стане - да попаднеш на някой/я близко до идеала ти, да не е много зле.

Щото като съм сложил чертата ниско, или не много високо - накрая попадаш на нещо откровено зле :)

Мдам...по принцип си прав и май пак в мен е грешката - аз нямам черта! Сигурно някой би ме обвинил в пълно безразличие към определени личностни и физически дадености, ама какво да направя...едно време си имах идеали (висок, умен, добър....дрън дрън....), сега нещо...май единствения ми критерий остана начина, по който ме кара да се чувствам и с годините забелязах, че той никак не е свързан с начина, по който човека изглежда. Затова и имам толкова разнообразни приятели. Лошото е, че никога немога да ги събера заедно, понеже да твърде различни (колко време губя по срещи ако знаете....).

Link to comment
Share on other sites

Самата аз в момента движа с мъж, който харесва манекенкоподобни същества, а аз повярвайте ми нямам нищо, ама нищо общо с тази категория. Направо се чудя какво по дяволите прави той с мен при положение, че може да има всяка друга "красавица"... не го разбирам...

Ей, много си скромна! Виждал съм някакви твои снимки, така че ....аз го разбирам!! ;)
Link to comment
Share on other sites

Мдам...по принцип си прав и май пак в мен е грешката - аз нямам черта! Сигурно някой би ме обвинил в пълно безразличие към определени личностни и физически дадености, ама какво да направя...едно време си имах идеали (висок, умен, добър....дрън дрън....), сега нещо...май единствения ми критерий остана начина, по който ме кара да се чувствам и с годините забелязах, че той никак не е свързан с начина, по който човека изглежда. Затова и имам толкова разнообразни приятели. Лошото е, че никога немога да ги събера заедно, понеже да твърде различни (колко време губя по срещи ако знаете....).

нещо подобно щях да кажа и аз. и все пак всички хора преминават по едно или друго време през фазата "пикай нависоко, да не си опръскаш обувките".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...