Jump to content
BulForum.com

Kakvo haresvate v sre6tupolojniq pol?


Recommended Posts

  • Replies 170
  • Created
  • Last Reply

az puk obicham slabichki, no ne kokalesti, da kajem s 3-4 milimetra slaninka nad kokala :) :) :) taka che da e udobna za pregrushtane, gledam ot liceto nadolu, dupeto trqbva da e dobre oformeno i stegnato, dulgi i pravi kracheta, i gurdi kolkoto da se poberat v shepata mi, ne poveche :) predpochitam dulgite kosi, tumnite ochi, debelite ustni :)

Link to comment
Share on other sites

az puk obicham slabichki, no ne kokalesti, da kajem s 3-4 milimetra slaninka nad kokala :) :) :) taka che da e udobna za pregrushtane, gledam ot liceto nadolu, dupeto trqbva da e dobre oformeno i stegnato, dulgi i pravi kracheta, i gurdi kolkoto da se poberat v shepata mi, ne poveche :) predpochitam dulgite kosi, tumnite ochi, debelite ustni :)

Chochosan,temata e malko stara ama tvoqt ideal za jena moje da se postigne samo i edinstveno s ADOBE PHOTOSHOP 7 :woot

Link to comment
Share on other sites

HaHa da kajem che tuk preobladavashtiq pol e "M", no kakto i da e :) da kajem che haresvam priatno izglejdashtite momichenca :P da ne sa klioshti, no i da ne sa nqkvi debelani.Da HE sa NAHALNI....Da sa s hubavi telca.A puk za mozuka moje i bez nego... :))

Link to comment
Share on other sites

matrix84 ,ko iskash se zapoznaem be ,mene ne sa ma praili s photoshop :PPPPPPPPPPPPPPPPPP

Radvam se che sa te napravili po opisanieto na Chochosan bez PHOTOSHOP :) ,tva e mnogo zaintriguvashto i mislq che si zaslujava da se vidi :woot Kaji koga ti e udobno da izlezem na kafe ;)

Link to comment
Share on other sites

Харесва ми момичето да може да разговаря с мен - да може да докосне приятно както тялото така и чувствата

Харесвам очите (тук обикновено цитирам Яворов Две хубави очи...), лицето, израженията - колко супер е едно прехапване със зибки на долната устна, един учуден/закачлив/примамващ/подканящ поглед

Харесвам дълга тъмна коса разпиляна върху нежен женствен гръб

Жената има поведение и то не е задължително свързано с това как изглежда

жената трябва да има поведение на такава и да доставя с поведението си удоволствие на мъжа до нея - съвсем в сила е и обратното - мъжът към жената

не е лесно да се опише как една жена може да се движи само ... - но когато го прави добре - всички забелязват

обичам дълъг език и устни, които могат да целуват

харесвам nipples щтъкнали към мен, за мен, заради мен

обичам и още куп безброй неща... но с годините несъмненно съм разбрал и усетил магията когато двама се обичат - и докато съм жив неуморно ще преследвам любовта

Mary my love непрестанно мислите ми са със теб :love

Link to comment
Share on other sites

vseki moje da stane poetichen opisvaiki ideala si za jena ama realnostta e druga, kazvash che iskash da e edikakva si itn no nikoga ne mojesh da uluchish na momiche koeto pokriva vsichki iziskvaniq i dosta chesto e po dobre che ne go pravi, zashtoto predstavete si hora, razdelite li se s neq, kakvo togava? trqbva da se definira drug ideal... mai e po dobre ideala da si sedi tam nqkude, ta nie da se stremim vse kum nego :)

 

btw az sum bil s mnogo privlekatelno i v sushtoto vreme mnogo ogranicheno momiche, ami tochno edna sedmica izdurjah, znachi vuv vseki edin moment kogato ne zadovolqvash "instinkti" se poluchava edna dupka v obshtuvaneto, momicheto beshe udivitelno prosto, ne hvashta i nai malkiq namek a me pita "kakvo imash predvid" taka che trqbvashe da si perifraziram 1/3 ot frazite na po prost ezik, a az po princip ne govorq s mnogo metafori nameci itn :) ne stava taka kakto go kazahte "a mozuk moje i da nqma" stava da q prasnesh nqkolko puti ama tova e...

 

kolkoto do ne fizicheskata chast... na men mi trqbvat nqkolko neshta - 1 tq da e nahalna :) i da poema iniciativata, 2 tuj kato az sum tih i spokoen tq da e razgovorliva i leko temperamentna 3 nivo na intelekt nad srednoto za jenskiq pol :) 4 da ima qsno definirani vkusove za tova kakvo iska, a ne sus vseki moi vupros da mi otgovarq "ami neznam"...

Link to comment
Share on other sites

Znaete li...niamam ideal. I vie ne triabva da imate. Life Feel kaza niakoi neshta s koito sam mnogo saglasen. Prekrasno e naistina vsichko tova no kogato e otneseno kam opredelena jena koiato taka ili inache ti go dava. Predpolagam che v sluchaia e tochno taka. I s men e taka. Imam nai-prekrasnata jena(koiato dnes ima rojden den) i sam adski shtastlif s neia. Obicham ramenete i i vinagi sam kazval che ramenete sa mnogo mnogo vajni za edin maj. A moje i da ne e taka. Prosto neinite sa mnogo hubavi i az ot tiah imam nujda. Sas vsichko e taka. Ne sam mislil za tova che moje da se razdelim niakoga(koeto e normalno no i absurdno) no ako hipotetichno tova stane ne znam dali shte tarsia u edna jena tochno neshtata koito haresvam u tazi. Veroiatno shte e taka no pak e drugo. Da tarsish neshto u edna jena e edno a da imash ideal principno za jenite e drugo. Idealat e prekaleno zadaljavasht. Edva li niakoga shte namerite tochno takava jena kakvato vie reshite. A i tova reshenie e mnogo otnositelno zashtoto e samo nabor ot kachestva koito sami po sebe si ne praviat viharat mejdu majat i jenata. A i zashto pak vie da ste tochno tozi kogoto vashiat ideal da haresa? Izobshto idealite samo prechat. Zashtoto niamat mnogo obshto s realnostta. Vseki ima individualnost i tochno tia e nai-vajna. Ne e dupeto, ne sa ramenete, dori predpochitaniata za literatura ne sa kolkoto i da sa po-vajni ot parvite dve. Ne znam kakav e moiat ideal. Niamam si. Jenata koiato obicham e moi ideal. Sega.

Link to comment
Share on other sites

zashtoto predstavete si hora, razdelite li se s neq, kakvo togava?

offtopic:

Ako zapo4nesh edna vruzka s misulta 4e tq shte priklu4i ,kakuv e smisala da q po4vash vuobshte. Ili ot strax 4e tq moje da priklu4i ,dai da si stoq tujen i vluben ,ama sam. Shtoto ideala mi za jena moje da propadne.. Mi po taq logika ako si vluben ,no lubovta q davash samo ti , dai da xodq da se xvurlq ot nqkoi most, shtoto edva li shte sreshtna takava jena otnovo .. Obi4ax samo za edin den , no obi4ax ! i bqx obi4an .. taka e kazal narodniq mudrec . Ima li neshto drugo osven lubovta ,koeto da te kara da se 4uvstvash taka pulnocennen i tolkova priobshten kum sveta .. ? taka razpraat pone ,az neznam ..

 

Ta po temata de .. idealyt za jena e vlubenata jena ,pone za men..

Link to comment
Share on other sites

Ta po temata de .. idealyt za jena e vlubenata jena ,pone za men..

Podkrepqm te s dvete si race,ako imah oshte i s tqh stqh da te podkrepqm :) Mnogo si prav,za kvo mi e jena,koqto ne me obicha.No vse pak vaprosnata vlubena jena ne trebe da e nqkoq vlubena "ovca" :cry

Link to comment
Share on other sites

No vse pak vaprosnata vlubena jena ne trebe da e nqkoq vlubena "ovca" :cry

Edin priatel vednuj mi kaza ,4e ako edna jena te obi4a istinski ,nezavisimo kolko e krasiva ili 'grozna' ,tq moje da te nakara da se vlubish v neq... Zashtoto po4uvstvash li krasotata na edni iskreni 4uvstva koito izpulvat ne4ia dusha samo zaradi teb ,shte vidish i krasotata koqto sedi na pokaz vseki den ,no ti prosto ne q zabelqzvash .. vqrvam my, ima opit 4oveka..

Samo det problema e 4e rqdko she sreshtnesh takava jena... da dava jivota si za teb , da jivee za da te vidi shtastliv i da ima turpenieto dori da ne q obi4ash vinagi da e ysmixnata zaradi teb i da ne tursi ot teb neino sobstveno udovletvorenie ,a tvoeto .. Li4no za men ,4ovek koito 4uvstva takiva neshta ne moje da e 'ovca' ,shtoto po li4ni moi nabludenia ,groznite xora mnogo lesno se komplexirat, i stavat gadni .. vupreki 4e ponqtieto grozen e dosta otnositelno ,tui kato vseki e krasiv ,sam po sebe si,tui 4e dosta moga da posporq sus sebe si , ma stiga ve4e gluposti sum pisal ..

 

Problema samo e tova ,4e birata mi e edna i az nemoga da smenq ,studena bira sus jena . Obi4am bira ledena,obi4am q no ne edna,za nishto,nishto na sveta ,ne q zamenqm za jena tralala:)

ae nazdrae :beerchug :beerchug

p.s. mersi za podkrepata de.. :)

Link to comment
Share on other sites

Sled tolkova mnogo mneniq na myzhe, ne e li dobre da se 4ue mnenieto na nqkoe F po temata...

Po4ti vsqko momi4e haresva da i kazvate, 4e tq e vazhna za vas, tq trqbva da use6ta, 4e e zhelana i obi4ana, nezavisimo po kakyv na4in 6te i go pokazhete - dali kato i podarite roza ili kato izbqgate ot u4ili6te, za da mozhete da prekarate nqkolko dopylnitelni 4asa zaedno:).

No bezsymneno edno ot nai-vazhnite ne6ta pri obshtuvaneto s predstavitel na drugiq pol e tova kak se 4uvstva6 s nego. Da izpitva6 udovolstvie ot vsqko edno dokosvane, ot vziraneto v o4ite i/mu, ot celuvkite, ot vseki edin zhest i dvizhenie. V takyv moment ne mozhe6 da zabelezhi6 nito edno nesyvy6renstvo u partnjora. Ot druga strana, ako izliza6 s momi4e/mom4e, koeto otgovarq na ideala ti za krasota, no ne izpitva6 nikakvi 4uvstva kym nego, vse 6te mu namira6 nedostatyci, nezavisimo ot tova kolko perfecten e vyn6niqt i/mu vid. A kato otkriete 4oveka, s koito iskate da prekarate celiq si zhivot, bydete sigurni, 4e toi/tq 6te izglezhda to4no kakto ste si go predstavqli!

Mdam... lyubovta e ne6to neveroqtno!

Link to comment
Share on other sites

Az shte kaja samo che moqta predstava za partinorka-gaje-priqtelka e krasiva i umna.Nqma da definiram krasiva i umna....tova e razlichno vijdane za vseki chovek.No spored men takava ne sushtestviva.

Link to comment
Share on other sites

eehhhh , nadqvam se samo mozukut mi da otdelq dostatuchno kolichestvo dopamin i neurofin za da si ostana vljuben :)

 

no tova za vljubenata jena ne e vqrno, pri men ne stava trqbva az da se vljubq purvo v neq zashtoto tq ne moje da me nakara da se vljubq v neq, i mi e stavalo tolkova gadno kogato priqtelka se vljubi v men, a az ne spodelqm chuvstvata i i ne moga da nakaram sebe si da gi spodelq... chovek ne si gi izbira tezi neshta..

Link to comment
Share on other sites

бе говорете си колкото искате за умни и красиви обаче според мен най-важното нещо (което ич не се среща често) е да може да ходи ;)

"що да ходя кат може да ме возят"

Link to comment
Share on other sites

Ei,myje! Kajete kakvi jeni haresvate - kato vyn6nost,harakter, vyzrast i t.n.

A vie, uvajaemi dami, kakvo haresvate v edin myj? Da znam nakyde da se razvivam ;)

a we spored men vuposa trqqq da e kakvo ne haresvame u jenite 6toto az u jenite haresvam vsi4ko bez gadnite im jenski harakter4eta(btw vsqko pravilo si ima izklu4eniq)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...